18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sopot VS Straż Miejska, 1:0 dla zdrowych na umyśle

Multifob • 2013-08-21, 02:45
Raduje się serce i raduje się dusza widząc tak przyjemnie Ludzkie zachowanie przypadkowego tłumu, polecam oglądać uważnie. Scena miejscami całkiem zabawna, swojskie hasła w tle i spokojne ale stanowcze ,,obsłużenie'' tych obrażających Polskie mundury pipek przez młodego grajka. Brawo Sopot! Brawo Artem! Precz z komuną i końskie przyrodzenia w rzycie ,,straży'' miejskiej!



gimi84pl

2013-08-21, 14:35
jak by ktoś nie wiedział, nuta to: Dżem - do kołyski

kombbatant

2013-08-21, 14:40
Multifob napisał/a:



,,Precz z komuną’’ –Komuna jako bezmyślne opresyjne traktowanie zwykłych ludzi. Nie trzeba pamiętać ustroju z własnej skóry żeby nim gardzić i dla kształtowania właściwych postaw publicznie to wyrażać.

Szarpidrut to z kolei zasymilowany Ukrainiec od wielu lat mieszkający w Polsce, z jajami ale i kulturalny co na filmiku widać, porównania do brudasów szczególnie tu niesprawiedliwe.



a dlaczego szanowny zasymilowany nie ma pozwolenia? co jest k***a? nie chcialo sie czy co? :idzwch*j:

skoro jest taki super duper to wez go do domu niech nie zebra grajac na ulicy. badz kozak:D

PoloRaulen

2013-08-21, 14:42
koleś w koszulce PAC-MAN dobrze wczuty :D

cielakhsb

2013-08-21, 14:54
Toszmasz napisał/a:

Prawda jest taka, że mógł ominąć grajka, gra i tak w głośnym miejscu, nikomu nie przeszkadza.

edit. Nie musiał wcale interweniować, tak jak nie muszą wpisywać mandatu za nieodpowiednie przejście na pasach. Kto ludziom wmówił, że oni muszą być kurewsko dokładni? Oni sami...



Akurat się wymylisz ;) Strażnik powiedział,że dostał zgłoszenie,więć w takim razie jużmusi interweniowawc :)

MrBlackHat

2013-08-21, 15:09
To nie jest tak ze ten tłum lubi tego grajka, tylko tak że ten tłum nie lubi SM.

No i ciekawe czy ten grajek pochodzenia(wnioskując po akcencie) z byłego bloku radzieckiego, poszedł by się poskarżyć jak "władza" w jego kraju go "chamsko traktuje".

Murekkk

2013-08-21, 15:13
Zajebiście, z grania dla przechodniów zrobił się mały solowy koncert, browar dla każdego za postawę. Tak w ogóle to nie ogarniam jak można zakazać komuś grania na deptaku, taka osoba robi klimat miasta. U mnie w mieście gra duet, laska na skrzypcach i koleś na gitarze akustycznej, wychodzi im to epicko, na szczęście żadne pseudo mundurowe cioty im tego nie zabraniają.

Multifob

2013-08-21, 15:14
kombbatant napisał/a:



a dlaczego szanowny zasymilowany nie ma pozwolenia? co jest k***a? nie chcialo sie czy co? :idzwch*j:

skoro jest taki super duper to wez go do domu niech nie zebra grajac na ulicy. badz kozak:D



Nie wiem, może miał ale mu się skończyło, mało to tutaj istotne jak dla mnie. / k***a jest kobietą oddającą się za kasę, ewentualnie tusk, nie wiem o kogo pytasz. / Żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce to bym tu teraz nie siedział marnując czas na niepotrzebne odpowiedzi tylko zrobił coś pożytecznego.

Super duper może nie jest ale zdaje mi się facet całkiem na poziomie i dobrze grający. Do domu go jednak nie zaproszę, nie wiem jak Ty ale ja wolę dziewczynki ;) A może dupę boli podejrzenie że facio zarabia nieźle na czymś co i tak wszak lubi? Poza tym ciężko toto nazwać żebraniem, to całkiem niezły koncert uliczny za 'co łaska', który widocznie ludziom się spodobał :)

ngsface

2013-08-21, 15:42
A ty skrurwieli ze straży miejskiej to bylo zlinczować

Xan666

2013-08-21, 15:53
Piękne... j***ć państwo policyjne przyp... się do normalnego człowieka!!

filipczax_ck

2013-08-21, 16:09
trzymali chłopaka kilka godzin ,ale zmiękło dupsko przez zajebistą postawę ludzi dookoła :) a w podzięce dał im niezły występ. Razem rozpie**olimy ten chory system !!

KMD

2013-08-21, 16:23
A co, jeżeli multifob to tej grajek?

a ch*j z plejbeku śpiewał i tak

Ojciec_Stiffmeistera

2013-08-21, 17:39
Wszystko fajnie cacy... tylko co to za kultura tłumu ,który skanduje "wypie**alać"? I jak w tym kraju ma się zmienić coś na lepsze skoro ludzie chcący zmian zachowują się poniżej krytyki.

cenius

2013-08-21, 17:59
Co to k***a za podlaski akcent?

Są świadki że poszetł bardzo chamsko?

co to jest>?

won z polski


ogólnie to hołota i wieś umysłowa z tych ludzi

Ciekawe czy podatki odprowadza z tego grania.

Z mojej pracy zapie**alają mi miesięcznie na różne składki ponad 400 zł

fiskus by sioe dopie**olił do niego to by się osrał.

Azazel91

2013-08-21, 18:07
Każdemu hejterowi radzę posłuchać jak on gra. Ja bym sam mu opłacił to pozwolenie gdybym mógł go codziennie słuchać.

donwasyle

2013-08-21, 18:18
Nie ma się co dziwić po tej bandzie ch*jów. U mnie na ulicy tez się ciągle przypie**alają do stojących samochodów na chodniku. Teraz to już mandaty wciskają rano jak ludzie są w pracy i jedno auto stoi bo jak wieczorem przyjeżdżają to zaraz ich sąsiedzi wyganiają z krzykiem. j***ne buraki z kompleksami. ;)