18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sopot VS Straż Miejska, 1:0 dla zdrowych na umyśle

Multifob • 2013-08-21, 02:45
Raduje się serce i raduje się dusza widząc tak przyjemnie Ludzkie zachowanie przypadkowego tłumu, polecam oglądać uważnie. Scena miejscami całkiem zabawna, swojskie hasła w tle i spokojne ale stanowcze ,,obsłużenie'' tych obrażających Polskie mundury pipek przez młodego grajka. Brawo Sopot! Brawo Artem! Precz z komuną i końskie przyrodzenia w rzycie ,,straży'' miejskiej!



jinrey

2013-08-21, 12:00
Jak zaczął grać to aż mi łezka zakręciła się w oku!
SOLIDARNOŚĆ!

Jaskier

2013-08-21, 12:01
Ależ się internetowi obrońcy prawa znaleźli tylko dlatego że ktoś z zagranicy sobie śpiewa i że ktoś go słucha.

KebabRemover

2013-08-21, 12:03
A inny grajek dostał pozwolenie na granie, nabiegał się na urzędach, stracił nerwy i pieniądze, i teraz mniej zarobi bo przyszedł inny który na to wszystko położył ch*ja i od tak zaczął sobie gra, wezwani zostali przedstawiciele prawa, i teraz k***a tłum tumanów nie wie że muzyk złamał prawo, ale bronią go, bo k***a ich życie jest nudne, nie stać ich na wyjazd na Karaiby, a że w Sopocie jest nudno to nadeszła okazja żeby coś się działo, trzeba zeszmacić strażników. A co, k***a, cebulaki rządzą, i jeszcze te okrzyki precz z komuną, krzyczane w większości przez ludzi, którzy żeby zapamiętać komunę byli za młodzi, pomijając fakt, że ustrój polityczny nijak ma się do interwencji w sprawie wypisania mandatu osobie bez uprawnień, ale co poradzisz, że w Polsce średnia IQ 98 (w Stanach 95, ale niema się z czego cieszyć bo tam im zaniżają czarni i latynosi). Czekam tylko aż cebulaki będą bronić osób jeżdżących bez prawa jazdy, zatrzymanych przez straż miejską, skandując przy tym "przecież nic nie zrobił puśćcie go".

grzon

2013-08-21, 12:09
on ciśnie takie smęty, że nie dziwie się, że chcieli go stamtąd wywalić ;p

wodnik

2013-08-21, 12:14
to sie nazywa demokracja ! wczoraj sopot, jutro cala Polska !

panchamityle

2013-08-21, 12:14
Wolny kraj, w którym nie można nawet grać na gitarze:) Tusku obiecał, że będzie wspierał policję w brutalnych działaniach - mogli tam pałować ten tłum jak wlezie, w tvn by i tak powiedzieli, że to był agresywny tłum prowokowany do zadymy przez miejscowych kiboli Arki. Banda ch*ja od rządu po ratusze..

ert

2013-08-21, 12:27
Czasami przydałaby się możliwość dania więcej niż jednego piwa.

kwinto1992

2013-08-21, 12:38
Powinniśmy być dumni z Polski i Polaków! Ta błaha sytuacja pokazuje, że potrafimy się jednoczyć i walczyć o swoje. To postkomunistyczny i antypolski rząd wmawia nam, że tradycja i polskość to ciemnogród, że musimy wyrzec się polskości. Niech żyje Wielka Polska!! Nie zginęła i nie zginie!!

AspStępień

2013-08-21, 13:19
@up: Nie, to oznacza, że ludzie w tym tłumie potrafią drzeć mordę, gdy stoją bezpiecznie za ścianą anonimowych ludzi. Gdyby coś poszło nie tak, zawsze mogliby pierzchnąć, mówić, że tylko stali, albo przechodzili. Gdyby wyrwać parę łbów z tego tłumu na środek i zapytać "jakie ma Pan zdanie?" to stałoby się to co w sondach ulicznych, czyli "nie mam zdania", "za trudne pytanie", "obojętnie". Jeśli mam być dumny z tego, że tłum w festynowej scenerii potrafi krzyknąć coś zachęcony tym, że inni krzyczą, to wolę nie być dumnym wcale i z niczego.

Dupa_Zza_Krzaka

2013-08-21, 13:38
Dura lex, sed lex. Ale i tak propsy za atak na sm.

Multifob

2013-08-21, 13:50
Panowie strażnicy Teksasu, Sopotu i prawa… litości.

,,Bo oni tylko egzekwują prawo’’ –W sposób wyjątkowo ciulowy i nadgorliwy. Samo prawo nie jest tu aż tak głupie ale warto doń podchodzić z odrobiną chociaż rozsądku. Kuzyn grał parę razy w Rzeszowie i Wrocławiu na różnych sprzętach. Bez żadnych pozwoleń czyli teoretycznie łamał prawo… ale trafili się ludzcy Strażnicy Miejscy i widząc że robi to dobrze i w miejscach gdzie nikomu nie przeszkadza – co najwyżej palcem pogrozili. Gdyby policjant podczas kontroli drogowej chciał się przypieprzyć to zawsze coś znajdzie (W myśl zasady że nie ma kierowców niewinnych, są tylko źle skontrolowani). Teoretycznie JEDYNIE ściśle egzekwując różne przepisy praktycznie można być palantem skończonym. Myślicie że tłum chronił by fałszującego cygana? ,, jakby ktoś kaleczył ich uszy rozstrojonym akordeonem to od razu by dzwonili na SM’’ – i wtedy powinni zwinąć brudasa który w ten czy inny sposób uprzykrza ludziom życie, tłum by go nie bronił (ktoś by tu pewnie niepotrzebnie narzekał na znieczulicę dla odmiany). Do prawa trzeba z głową i rozsądkiem. Poza tym idąc waszym tokiem rozumowania straż i tak dała dupy spieprzywszy przed tłumem który ewidentnie ją obrażał i nie wystawiwszy żadnego mandatu (a przecież gwałt na prawie był!).

A gdybanie co by było gdyby wyciągnąć pojedynczych ludzi z tłumu i że pewnie by nie byli tacy odważni to debilizm. Pewnie że by nie byli, ty byś nie był i ja pewnie też. Argument z dupy, oceniajmy to co jest a tutaj mamy akurat zwycięstwo demokracji (tfu) na najbardziej podstawowym poziomie.

,,Precz z komuną’’ –Komuna jako bezmyślne opresyjne traktowanie zwykłych ludzi. Nie trzeba pamiętać ustroju z własnej skóry żeby nim gardzić i dla kształtowania właściwych postaw publicznie to wyrażać.

Szarpidrut to z kolei zasymilowany Ukrainiec od wielu lat mieszkający w Polsce, z jajami ale i kulturalny co na filmiku widać, porównania do brudasów szczególnie tu niesprawiedliwe.

Cz...........ot

2013-08-21, 13:51
W tym państwie nigdy nie będzie normalnie, jeżeli nie będzie poszanowania prawa (chociażby z którym nie dokońca się zgadzamy), a ludzie zachowywali jak bydło, tyle w temacie (chodzi dokładnie o ten przypadek)
Mnie osobiście wk***ia to jak jade sobie gdzieś pozwiedzać, a tu jakiś typ sobie napie**ala na gitarze albo flecie z playbacku (Ci co byli na molo sopocie wiedzą ocb).

Multifob

2013-08-21, 14:21
Czarny Kot napisał/a:

W tym państwie nigdy nie będzie normalnie, jeżeli nie będzie poszanowania prawa (chociażby z którym nie dokońca się zgadzamy), a ludzie zachowywali jak bydło, tyle w temacie (chodzi dokładnie o ten przypadek)
Mnie osobiście wk***ia to jak jade sobie gdzieś pozwiedzać, a tu jakiś typ sobie napie**ala na gitarze albo flecie z playbacku (Ci co byli na molo sopocie wiedzą ocb).



Mów mi jeszcze o poszanowaniu praw które nie pozwalają wypić piwa w parku za to chronią brudne mniejszości gwałcące prawa rdzennej większości (np. cyganie okupujący i rozkradający mieszkania socjalne). Wkrótce mogą jak we francji karać za koszulki z wizerunkiem rodziny czy ograniczyć wolą ue dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym do 30 km/h. Też będziecie powtarzać ładnie skądinąd brzmiące łacińskie maksymy i umawiać się na protesty w twarzoksiążkowych grupach czy może żywo protestować przy każdej okazji gdy gwałci się podstawowy rozsądek? Wolicie debili fałszujących w świetle prawa, choćby na tym molo, czy ładnie grającego (w dobrze dobranym miejscu!) ale bez papierka ,,przestępce''?

A walnę na koniec cytatem z Jeffersona: ,,Ci którzy rezygnują z Wolności w imię bezpieczeństwa, nie zasługują na żadne z nich." Dlatego siedźcie cicho pod miotłami ale nie lamentujcie po internetach gdy wam, zgodnie z jakimś dziwnym nowym prawem, kolbami w drzwi nocą załomocą... i np. za internetowy ,,rasizm'' pałami wygrzmocą.

głodny_toster

2013-08-21, 14:25
KebabRemover napisał/a:

A inny grajek dostał pozwolenie na granie, nabiegał się na urzędach, stracił nerwy i pieniądze, i teraz mniej zarobi bo przyszedł inny który na to wszystko położył ch*ja i od tak zaczął sobie gra, wezwani zostali przedstawiciele prawa, i teraz k***a tłum tumanów nie wie że muzyk złamał prawo, ale bronią go, bo k***a ich życie jest nudne, nie stać ich na wyjazd na Karaiby, a że w Sopocie jest nudno to nadeszła okazja żeby coś się działo, trzeba zeszmacić strażników. A co, k***a, cebulaki rządzą, i jeszcze te okrzyki precz z komuną, krzyczane w większości przez ludzi, którzy żeby zapamiętać komunę byli za młodzi, pomijając fakt, że ustrój polityczny nijak ma się do interwencji w sprawie wypisania mandatu osobie bez uprawnień, ale co poradzisz, że w Polsce średnia IQ 98 (w Stanach 95, ale niema się z czego cieszyć bo tam im zaniżają czarni i latynosi). Czekam tylko aż cebulaki będą bronić osób jeżdżących bez prawa jazdy, zatrzymanych przez straż miejską, skandując przy tym "przecież nic nie zrobił puśćcie go".




Kup sobie maść na ból dupy.