18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sopot VS Straż Miejska, 1:0 dla zdrowych na umyśle

Multifob • 2013-08-21, 02:45
Raduje się serce i raduje się dusza widząc tak przyjemnie Ludzkie zachowanie przypadkowego tłumu, polecam oglądać uważnie. Scena miejscami całkiem zabawna, swojskie hasła w tle i spokojne ale stanowcze ,,obsłużenie'' tych obrażających Polskie mundury pipek przez młodego grajka. Brawo Sopot! Brawo Artem! Precz z komuną i końskie przyrodzenia w rzycie ,,straży'' miejskiej!



filipczax_ck

2013-08-21, 19:48
Ojciec_Stiffmeistera napisał/a:

Wszystko fajnie cacy... tylko co to za kultura tłumu ,który skanduje "wypie**alać"? I jak w tym kraju ma się zmienić coś na lepsze skoro ludzie chcący zmian zachowują się poniżej krytyki.



Stiffler nie byłby dumny ...

Cytat:

Co to k***a za podlaski akcent?

Są świadki że poszetł bardzo chamsko?

co to jest>?

won z polski


ogólnie to hołota i wieś umysłowa z tych ludzi

Ciekawe czy podatki odprowadza z tego grania.

Z mojej pracy zapie**alają mi miesięcznie na różne składki ponad 400 zł

fiskus by sioe dopie**olił do niego to by się osrał.



Ból dupy ? to wypie**alaj do siebie ściero czerwona

SKINHEAD

2013-08-21, 20:12
k***y, c**y ze Strazy Wiejskiej. Głąby pie**olone, nie dostał sie do policji jełop jeden z drugim - poszli do strazy miejskiej. Darmozjady i tłumoki pie**olone....

Heathen

2013-08-21, 21:37
Mam mieszane uczucia...
Primo koles ladnie spiewa
Secundo SM robila swoje
No i na koniec rozgoryczony tlum za cale gowno ktore robi SM, wylal swoje zale w tym momencie i wyszlo h*jowo...

mareczekzip

2013-08-21, 23:19
Tak sobie oglądam, patrzę tłumek ludzi, sk***iali pseudo-prawa stróże Strażników Teksasu udają ratując społeczeństwo, Milicję oczywiście wezwali burki na pomoc, bo jakiś maładiet na pudłówce brzdąkał, ludzie chcieli go słuchać, ale mu nie wolno... Paranoja jakich wiele w naszym kraju... No ale interwencjo zakończono, rycerze odjechali, tłum krzyczy "zagraj" i mysle sobie no zobaczymy za czym on tak obstawał . Pierwsze takty "Do Kołyski" i... Jak można zabraniać czegoś takiego ??? Jakie podatki jakie pozwolenia, k***a gra zajebiście, śpiewa klawo, podoba się to i parę groszy zarobi. Siłą ludziom z kieszeni nie wyciąga, moje pieniądze i mam prawo z nimi zrobić co chcę i ch*j kogoś powinno to interesować. Każdy płaci podatki a raczej okradany jest bo to inaczej nazwać nie można, ale na Boga nie pasuje wam jak jakis koleś zarobi parę złotych umilając ludziom czas, a pół dużej bańki premii za Narodową klapę przyznaną przez sąd, i 300 tysięcy na fotele dla złodziei to juz w porzadku. Mnie nie martwi to co z własnej woli oddam tylko to z czego jestem okradany. A zmienić się nic nie zmieni jak się kwiat młodzieży będzie interesował przekrętami życia ulicznego grajka...

„Gdzie słyszysz śpiew, tam wchodź, tam dobre serca mają. Źli ludzie, wierz mi, ci nigdy nie śpiewają”

Nowiny24 - 20 lipca 2012: "Są w mieście jakieś przepisy zabraniające występów ulicznym grajkom? – pytamy w ratuszu.
- Ależ skąd. Poucinam chyba strażnikom uszy – reaguje Tadeusz Ferenc, prezydent miasta. – Przed laty to było moje marzenie, by grajkowie wyszli na ulice. Zachęcam ich do tego i dziękuję, że są. Zdecydowanie jestem za tym, to dodaje miastu kolorytu."

dziadZplatyny

2013-08-21, 23:39
Multifob napisał/a:

Panowie strażnicy Teksasu, Sopotu i prawa… litości.

,,Bo oni tylko egzekwują prawo’’ –W sposób wyjątkowo ciulowy i nadgorliwy. Samo prawo nie jest tu aż tak głupie ale warto doń podchodzić z odrobiną chociaż rozsądku. (...)

A gdybanie co by było gdyby wyciągnąć pojedynczych ludzi z tłumu i że pewnie by nie byli tacy odważni to debilizm. Pewnie że by nie byli, ty byś nie był i ja pewnie też. Argument z dupy, oceniajmy to co jest a tutaj mamy akurat zwycięstwo demokracji (tfu) na najbardziej podstawowym poziomie.



Piszesz, że demokracja zwyciężyła, a ja Ci powiem, że jednocześnie ukazała jak głupim jest systemem.

Funkcjonariusze są przez przełożonych zobowiązani do poprawy statystyk, więc problem leży gdzie indziej, ale prostemu tłumowi wystarczy nawrzeszczeć na bogu ducha winnego strażnika, zwyzywać go od szmat i naubliżać jego matce.

W następnych wyborach frekwencja znowu nie powali wynikiem niecałych 50%, podczas gdy wśród tych "aktywnych społecznie" głosujących znajdzie się duża grupa zmanipulowanych obietnicami, nie znających chociażby programu partii, którą wybrali, a ta mniejszość, która faktycznie ma głowę na karku, "uderza kulejący system tam gdzie trzeba i celuje w te stołki co trzeba", nie będzie mieć szansy na przebicie... bo stanowi mniejszość.

A szary Kowalski znów "sk*rwi" premiera za biedę i SM za blokadę na kole, i dożyje parszywej emerytury dziwiąc się, czemu w tym kraju cały czas to samo bagno.

Multifob

2013-08-22, 01:37
dziadZplatyny napisał/a:



Piszesz, że demokracja zwyciężyła, a ja Ci powiem, że jednocześnie ukazała jak głupim jest systemem.



Demokracja (tfu) to ogólnie głupia rzecz i oderwana od rzeczywistości. Póki jednak nie mamy lepszej alternatywy (koronacji Korwinacji nie liczę) to warto ją pochwalić gdy czasem dla odmiany zda egzamin.

Z kolei niska frekwencja na wyborach to moim zdaniem czasem zła ale często dobra sprawa. Im większy wśród głosujących procent ludzi ogarniających trochę politykę i inne ważne kwestie tym większa szansa na... ekhm... mniejsze zło, w porywach nawet coś dobrego.

A to że ,,Kowalski znów "sk***i" (no litości, niby jesteś już pełnoletni to nie gwiazdkuj nam tu przekleństw, mamusia nie patrzy) premiera za biedę i SM za blokadę na kole'' to akurat dobra rzecz i nie do końca pasuje do reszty tego co piszesz. Z dobrego gniewu ,,zwykłych Kowalskich'' może w końcu wyjdzie pozytywna zmiana, ostatnio coś się naprawdę w tej kwestii zmienia i może już czas... :jezdziec:

dziadZplatyny

2013-08-22, 02:27
Multifob napisał/a:


A to że ,,Kowalski znów "sk***i" (no litości, niby jesteś już pełnoletni to nie gwiazdkuj nam tu przekleństw, mamusia nie patrzy) premiera za biedę i SM za blokadę na kole'' to akurat dobra rzecz i nie do końca pasuje do reszty tego co piszesz. Z dobrego gniewu ,,zwykłych Kowalskich'' może w końcu wyjdzie pozytywna zmiana, ostatnio coś się naprawdę w tej kwestii zmienia i może już czas... :jezdziec:



"Dobra" o ile na tym nie poprzestanie, zaangażuje się, a nadgorliwość policji rozwiąże petycją lub zbierze 100.000 innych Kowalskich i wystąpi z inicjatywą ustawodawczą. No, w razie konieczności użyje siły i obali rząd. :karate:

Problem tkwi w bierności i rozładowywaniu emocji nie tam gdzie potrzeba.

pręgło_z_olkusza

2013-08-22, 02:31
o k***a jak usłyszałem cover feela to mi się żal strażników zrobiło. ch*j z takim graniem.

To...........sz

2013-08-22, 12:34
@cielakhsb Zgłoszenie, powinno zostać przyjęte, ale nie musiał go stamtąd wykurzać (tak jak sąsiad który dzwoni na policje, że u ciebie jest głośno, oni powinni oszacować czy rzeczywiście tak jest, tam koleś po prostu widać, że lubi się przypie**olić) Rozumiem jakby w jakimś mniej publicznym miejscu grał, ale tam? Tłum ludzi się cały czas przemieszcza, i są oni głośniejsi od grajka, czemu wszystkich ludzi nie wyjebią, bo drą ryja? Nie naruszył niczyjej wolności, a pozbawiło się go jego wolności. Rozumiem jakby z całą ekipą się rozbił, zrobili k***a koncert, i ludziom życie uprzykrzali, ale ni ch*ja nie mogę, uwierzyć w to, że on komuś strasznie z molestował wewnętrzny spokój.

Kordi200

2013-08-22, 16:33
Ładny filmik, ludzie się potrafią jednak zjednoczyć gdy im się coś nie podoba. Ale k***a, zawsze w dużej grupie znajdą się debile którzy będę krzyczeć "wypie**alać" do niewinnych funkcjonariuszy, oni muszą wykonywać swoją i prace i ch*j. Poziom i tak był tu 10x razy lepszy, niż to co było w Gdańsku z tą akcją na plaży. Tam to było j***ne bydło, a tu tylko kilku odnosiło się chamsko.
SOPOT 1 : 0 Gdynia, jeżeli chodzi o tłum.

Anarchangel

2013-08-23, 11:15
Po komentarzach widzę, że nadal w tym kraju sporo jest debilnych owiec które nie używają mózgu, bo mają telewizor...
"Złamał prawo" - ojej jakie straszne, rozumiem, że tylko straż miejska i inne urzędasy mogą je łamać? Dla przykładu: nie ma żadnej ustawy zakazującej picia alkoholu w "miejscach publicznych", natomiast ustawa która reguluje te kwestie (Ustawa o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi) wymienia konkretne miejsca w których pić nie można - większość mandatów za picie w "miejscu publicznym" to zwykłe wyłudzenia!
"strażnicy miejscy muszą wykonywać swoją pracę" - oficerowie SS czy NKWD również musieli wykonywać swą pracę? Nikt nikomu pracy nie wybiera - osobiście wolałbym zostać złodziejem i kraść dla siebie, niż bym miał zostać strażnikiem miejskim i kraść dla mafii polityczno-użędniczej.
"Można zmienić prawo na drodze ustawy, system polityczny na drodze głosowania" - (trzeba być debilem aby formować takie wnioski) jakby można było cokolwiek zmienić według litery prawa, to nie byłoby problemu z tymi samymi skompromitowanymi politykami, którzy ciągle są wybierani na nowo. Dzisiejsze "demokracje" opierają się na manipulacjach medialnych, możliwość zmiany czegokolwiek przez "ludzi dobrej woli" to mitologia. Problemem są owce takie jak niektórzy z was, które bezmyślnie powtarzają głupoty wkręcane im w telewizji.
NIE BĘDĘ POSŁUSZNYM NIEWOLNIKIEM TYLKO DLATEGO, ŻE MOI RODACY (W WIĘKSZOŚCI) DOBRZE SIĘ CZUJĄ W TAKIEJ ROLI
Tak jedziecie czarnym, a sami najczęściej macie mentalność niewolnika (kolorystyka to drobiazg obiektywnie nieistniejący)
ch*j wam w dupę owce...

Nizaryta1

2013-08-23, 21:13
Pod koniec gdy już śpiewał brakło tylko słynnego "kochajcie się" z tłumu wykrzyczanego, chodź wiem że "do kołyski" nie jest Ryśka ale przypomniał mi się on i jego koncerty...a co tu dużo gadać, pięknie gra!

Natej

2013-08-24, 01:35
4:30 "Gdańska Lechia aeaeaooooo!" :amused:

contowsky

2013-08-26, 12:45
zutylizować straż miejską i tyle w temacie