18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Śmieszne [ polityczne ] kawały

KN...........NT • 2010-11-27, 18:27
Dziadek pokazuje małemu Donaldowi album z lat młodości.
- Popatrz, Doniu, tutaj byłem w wojsku.
Donald pyta - a kim jest ten pan z wąsami?
- To był bardzo, ale to bardzo zły człowiek, wnusiu.
- A dlaczego dziadziu trzymasz wyprostowaną prawą rękę w jego kierunku?
Na to dziadek - Krzyczę do niego: "Hejże hola! Zatrzymaj się bardzo zły człowieku!

-czemuż płemieł Donald Tusk wstaje o szostej rano?
-po to, aby dłużej moc się lenić

Szef TVN24 po nowych wyborach do dziennikarzy: Kochani, przez dwa lata waliliśmy w obóz rządzący. Tak dalej byc nie może. Jesteśmy telewizją niezależną i to zobowiązuje. Teraz będziemy kopać w opozycję.

Facet wybrał się na ryby. Zarzuca wedkę, czeka, nagle spławik się rusza, więc gość wyciąga rybkę.
- Powiedz rybko, jesteś może ze złota?
- Nie. Z PO.
- Eee, to ty pewnie nie spełniasz życzeń?
- Nie, ja tylko obiecuję.

- Donald, co robisz?- Nic..
- Wczoraj też nic nie robiłeś!
- Ale jeszcze nie skończyłem

Dzwoni żona do Donka i pyta: „Co robisz?”
On : „Nic, przecież jestem w pracy.

Pewnego dnia w rodzinie Tusków narodził się syn. Rodzice chcieli mu dać na imię Goofy ale nie wiedzieli jak to się piszę i skończyło się na Donald.

Donald Tusk odwiedza gospodarstwo rolne. Gdy znalazł się w chlewni, pośród stada dorodnych świń, towarzyszący grupie oficjeli fotoreporterzy natychmiast strzelają fotki. Na to Tusk:
- Tylko żeby mi tam nie było jakiegoś głupiego podpisu pod zdjęciem, typu „Kaczor Donald i świnie”, albo coś takiego!
- Ależ skąd panie premierze. Wszystko będzie cacy.
Nazajutrz ukazuje się gazeta ze zdjęciem Tuska wśród świń i podpis „Premier Donald Tusk (trzeci od lewej)".

Przychodzi Komorowski do lekarza z żabą na głowie.
Lekarz pyta:
- Co pani jest?
Żaba na to:
- Coś mi sie przykleiło do dupy.

[ Komentarz dodany przez: Cthulhu: 2010-11-27, 23:08 ]
sadistic.pl nie jest forum politycznym, nie zapominaj o tym

dwakilo

2010-11-28, 20:08
Zkirtaem napisał/a:

dwakilo, inaczej zaśpiewasz jak staniesz przed Nim, po prawicy Boga, przed Sądem Ostatecznym. Właśnie piszę petycję na postawienie po prawicy Świebodzińskiego Jezusa Króla Polski drugiego pomnika - naszego Lecha Kaczyńskiego, bohatera polski, męczennika. To będzie piękne.


ta, oglądaj telewizję dalej i dalej interesuj się polityką. Wyrośniesz na ludzi.



O k***a, Lech Kaczyński - bohater polski i męczennik. Hehe dobry żart. To trzeba było wrzucić na portal. Męczennik :homer:

Borofix

2010-11-28, 20:23
ale kto to jest ten Tusk?

matysk90

2010-11-28, 20:33
zajebiste ;D
nie rozumie oburzenia jesli wszyscy potrafia sie smiac z pisu i zmarłego prezydenta ale powiedziec cos na PO to obraza. niektore suchary ale niektóre naprawde dobre ;)

kamil66

2010-11-28, 20:46
Zkirtaem napisał/a:

dwakilo, drugiego pomnika - naszego Lecha Kaczyńskiego, bohatera polski, męczennika.



Mam w garażu 5 worków cementu, powinno wystarczyć.

Cheetosi

2010-11-28, 22:14
Jezus Maryja.. Jaruś Kaczyński na sadisticu... Toż to pożal się "borze"...

husarz_

2010-11-28, 23:31
matysk90 napisał/a:

zajebiste ;D
nie rozumie oburzenia jesli wszyscy potrafia sie smiac z pisu i zmarłego prezydenta ale powiedziec cos na PO to obraza. niektore suchary ale niektóre naprawde dobre ;)



no tylko gdyby nie bylo w kazdym kawale zamiast przyslowiowego kowalskiego tuska to moze i bym przy niektorych lekko poglaskal sie po brzuchu z aprotbata. ale wk***ia mnie takie bezsensowne wkladanie polityki w suche zarty.

a o pisie jakos nie trzeba psiac zartow bo oni sami duzo idiotyzmow nam serwuja :P

gargeliach

2010-11-29, 16:08
Dla mnie to jest tak samo śmieszne jak:



Dziadek pokazuje dwóm małym braciom album z lat młodości.
- Popatrzcie, tutaj byłem w wojsku.
Donald pyta - a kim jest ten pan z wąsami?
- To był bardzo, ale to bardzo zły człowiek.
- A dlaczego dziadziu trzymasz wyprostowaną prawą rękę w jego kierunku?
Na to dziadek - Krzyczę do niego: "Hejże hola! Zatrzymaj się bardzo zły człowieku!

-po co pan Kaczyński wstaję o 6 rano?
-po to, aby dłużej moc się lenić
//Opieprzać lub paplać głupoty przez media, też jest okej.



Facet wybrał się na ryby. Zarzuca wedkę, czeka, nagle spławik się rusza, więc gość wyciąga rybkę.
- Powiedz rybko, jesteś może ze złota?
- Nie. Z PIS.
- Eee, to ty pewnie nie spełniasz życzeń?
- Nie, ja tylko obiecuję.

- Donald, co robisz?- Nic..
- Wczoraj też nic nie robiłeś!
- Ale jeszcze nie skończyłem

Dzwoni żona do Jarka i pyta: „Co robisz?”
Eee ? Jaka żona ?



Jarosław Kaczyński odwiedza gospodarstwo rolne. Gdy znalazł się w chlewni, pośród stada dorodnych świń, towarzyszący grupie oficjeli fotoreporterzy natychmiast strzelają fotki. Na to Kaczyński:
- Tylko żeby mi tam nie było jakiegoś głupiego podpisu pod zdjęciem, typu „Kaczor Donald i świnie”, albo coś takiego!
- Ależ skąd panie premierze. Wszystko będzie cacy.
Nazajutrz ukazuje się gazeta ze zdjęciem Jarka wśród świń i podpis „Prezes PIS Jarosław Kaczyński (trzeci od lewej)".

Przychodzi Kaczyński do lekarza z żabą na głowie.
Lekarz pyta:
- Co pani jest?
Żaba na to:
- Coś mi sie przykleiło do dupy.

NiggaFromNR

2010-11-29, 16:11
plugnplay napisał/a:

Ledwo dostałeś prawo do głosu, a już się za politykę bierzesz?
Jeszcze ci wąsy nie urosły i matury nie masz, a będziesz decydował która partia lepsza..



Po co się przypie**alasz? wcale nie mówie, że jakaś inna partia jest lepsza tylko pokazuje kolesiowi jak bezgranicznie jest zapatrzony w jedna, dla niego "właściwą" partię. i nikogo tu nie wywyższam.

Swoją drogą... sam wiele starszy nie jesteś i myśle, że swoim podejściem do tego, co napisałęm włąśnie pokazałeś jak bardzo dojrzały jesteś. Skoro jeszcze nie wykrztałciłeś swojego światopoglądu i spojrzenia na świat, to lepiej wogóle się nie odzywaj. "Nie będę decydował, która partia lepsza"... pfffff śmiech jak h*j ;D Przeczytaj to, co napisałeś jeszcze kilka razy, to może zbaczysz jak bardzo tępy jesteś.

diabolix

2010-11-29, 16:40
wolę martwe płody. olać polityków, oni i tak mają nas głęboko w..jelitach. :sraka:

Rufus123

2010-11-30, 11:58
ci krzyżowcy i pisowcy to fanatycy a nie katolicy uważacie że kaczyńscy to jacyś bogowie a to nie prawda.

parzych73

2010-12-02, 11:53
Chwalcie PO chwalcie... Tusk obiecywał że nie podniesie podatków i... I ch*j... Już podniósł i kolejne podniesie... Gronkowiec Walc wyj***ła KDT, bo miała tam budować muzeum jakieś i... I ch*j... muzeum nie będzie, bo tamtędy poleci druga linia metra... To tylko przykłady, jak PO-jeby kłamią... Każda inna partia, byle nie PO-jeby...
I ch*j...