18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Madzia Buczek , od "małego" służy rydzykowi

PodajPynto • 2010-11-22, 23:13
:homer:


KN...........NT

2010-11-23, 00:26
To jest Stephen Hawking katolicyzmu.

Luis

2010-11-23, 00:52
o neee już o niej zapomniałam! ona jeszcze żyje?

Rh...........ox

2010-11-23, 01:17
Luis napisał/a:

o neee już o niej zapomniałam! ona jeszcze żyje?



Jeszcze... ^^

Basika063

2010-11-23, 09:20
Magdalena (bo to już 22 letnia baba) i tak ma przewalone w życiu, więc niech się modli ile wlezie. Obawiam się jednak, że ani nie wywalczy sobie zbawienia, a tym bardziej nikt nie obwoła ją świętą. Na wstawiennictwo Rydzyka też nie ma co liczyć a widząc jak Bóg ją doświadcza, to widać, ze i on ma ją głęboko w rowie.

snik0

2010-11-23, 11:37
To pewnie z niej się szczuka napierdzielała...

RadzioN

2010-11-23, 11:40
Bo Bóg tak chciał.

bloodwar

2010-11-23, 20:49
Jakby nie była tak zajebiście upośledzona to by po niej jeździli za przekonania jak po Jarku czy Tadku. A że niestety jest jaka jest więc można jedynie powiedzieć "nie zgadzam się z twoimi przekonaniami, mam własne" a i tak będzie to uznawane za obrazanie biednej Madzi. BTW - jej bóg ma zajebiste poczucie humoru skoro swojego największego przeciwnika (mnie jakbyście k***a nie załapali) uczynił szczupłym, wysokim Adonisem z 17,5 cm penisem a pierwszą rycerkę ultraprawicowego katolicyzmu (czyli ją) uczynił jakimś pokracznym potworkiem z którego po cichu brechatają się nawet jej koledzy-katole. Tak, wiem wiem, spłonę w piekle (które nie istnieje) za swoje okropne zachowanie :-)

meshuggah

2010-11-23, 22:42
Zostawić mi Madzie :D do dzisiaj mam legitymację "Podwórkowego Koła Różańcowego" masakra że tak powiem jaki to człowiek był głupi..., na szczęście wyzbyłem się wszelkich przejawów strachu przed śmiercią (czyt. wiary w boga - bo bóg to jedynie tłumaczenie stada brudnych świń, które muszą mieć nad sobą władzę, inaczej rozejdą się jak trzoda po gnoju, złudna nadzieja że ktoś na nas czeka po drugiej stronie)

Osobiście wielkie brawa dla Magdy że potrafi walczyć - mimo że większość ludzi gdyby znalazła się w jej stanie dawno podcięłaby sobie żyły albo wypruła flaki szydełkiem.

KAZ!K

2010-11-24, 14:37
Gdzie znajdę listę podpisów w petycji za aborcją? Naszła mnie ochota żeby się wpisać...

ferro

2010-11-24, 15:06
@bloodwar mierzy sie od góry nie od dołu :)

Dimonsta

2010-11-24, 19:18
sp***olił jeden z Szuflandii!

Prozac

2010-11-25, 21:03
ja pier... taka mala a juz leb wyprany doktryna katolicka!!! zalosne ze tacy ludzie sa krzywdzeni przez kler bo sa oklamywani tym ze sa "poddawani probie" a to zwykla wada genetyczna, zwyczajna mutacja genow czyli blad kodu genetycznego ale pewnie to co pisze to glupie pie**olenie przeciez ja sie opieram tylko na nauce a przenajswietrzy kosciol opiera sie na pismie swietym ktore napisali ludzie.... wkoncu naukowcy to idioci ucza sie bzdur <biologia chemia fizyka i matematyka> a nie rzeczy waznych czyli modlitw do milionow swietych i innych bozkow bo wkoncu kto jest madrzejrzy w polsce? facet co sie uczyl kilkanascie lat pochlaniajac wiedze na uczelniach czy facet ktory chodzi w sukience i nie pozwala do siebie mowic per pan tylko "prosze ksiedza"? odpowiedz jest oczywista najmadrzejszy jest facet w sukience bo zna prawde objawiona..... amen! hahahaha