18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Śmieszne [ polityczne ] kawały

KN...........NT • 2010-11-27, 18:27
Dziadek pokazuje małemu Donaldowi album z lat młodości.
- Popatrz, Doniu, tutaj byłem w wojsku.
Donald pyta - a kim jest ten pan z wąsami?
- To był bardzo, ale to bardzo zły człowiek, wnusiu.
- A dlaczego dziadziu trzymasz wyprostowaną prawą rękę w jego kierunku?
Na to dziadek - Krzyczę do niego: "Hejże hola! Zatrzymaj się bardzo zły człowieku!

-czemuż płemieł Donald Tusk wstaje o szostej rano?
-po to, aby dłużej moc się lenić

Szef TVN24 po nowych wyborach do dziennikarzy: Kochani, przez dwa lata waliliśmy w obóz rządzący. Tak dalej byc nie może. Jesteśmy telewizją niezależną i to zobowiązuje. Teraz będziemy kopać w opozycję.

Facet wybrał się na ryby. Zarzuca wedkę, czeka, nagle spławik się rusza, więc gość wyciąga rybkę.
- Powiedz rybko, jesteś może ze złota?
- Nie. Z PO.
- Eee, to ty pewnie nie spełniasz życzeń?
- Nie, ja tylko obiecuję.

- Donald, co robisz?- Nic..
- Wczoraj też nic nie robiłeś!
- Ale jeszcze nie skończyłem

Dzwoni żona do Donka i pyta: „Co robisz?”
On : „Nic, przecież jestem w pracy.

Pewnego dnia w rodzinie Tusków narodził się syn. Rodzice chcieli mu dać na imię Goofy ale nie wiedzieli jak to się piszę i skończyło się na Donald.

Donald Tusk odwiedza gospodarstwo rolne. Gdy znalazł się w chlewni, pośród stada dorodnych świń, towarzyszący grupie oficjeli fotoreporterzy natychmiast strzelają fotki. Na to Tusk:
- Tylko żeby mi tam nie było jakiegoś głupiego podpisu pod zdjęciem, typu „Kaczor Donald i świnie”, albo coś takiego!
- Ależ skąd panie premierze. Wszystko będzie cacy.
Nazajutrz ukazuje się gazeta ze zdjęciem Tuska wśród świń i podpis „Premier Donald Tusk (trzeci od lewej)".

Przychodzi Komorowski do lekarza z żabą na głowie.
Lekarz pyta:
- Co pani jest?
Żaba na to:
- Coś mi sie przykleiło do dupy.

[ Komentarz dodany przez: Cthulhu: 2010-11-27, 23:08 ]
sadistic.pl nie jest forum politycznym, nie zapominaj o tym

Klusken

2010-11-28, 13:34
czy PiS czy PO ten sam syf, rzeczą oczywistą jest że jak PO jest przy władzy to PiS drze mordę że Tusk i Komorowski nic nie robią, jak PiSiory były przy władzy też nic nowego nie wprowadzili tylko robili nam obciach za granicą. Większość Polaków woli PO z prostej przyczyny - nie pyskują tyle, nie drą mordy w tak wulgarny sposób na swoich przeciwników politycznych jak PiS i ogólnie mają większą ogładę.
I spieprzaj PiSiorze z tym syfem z Sadistica, polityki jest już wystarczająco w TV :>

kamil66

2010-11-28, 13:49
Przychodzi facet do lekarza z sucharem na głowie.
Lekarz pyta:
- Co panu jest?
Facet na to:
- KNT

MackieMajcher

2010-11-28, 14:00
Pan Fasola napisał/a:


Dla ciebie Pan Jarosław gimbusie. W dniu ostatecznego sądu oddasz mu pokłon bo on będzie stał obok Boga jak inni święci.



Już nawet wysłał swojego sobowtóra, żeby grzać miejsce.

xqvz

2010-11-28, 14:39
Czy Wy niektórzy k***a na prawdę jesteście tak ograniczeni ? To, że ktoś widzi, że od PO po prostu śmierdzi, to od razu według was musi być fanatycznym katolem walącym konia na wiecach Jarka ? Tak was właśnie piękne telewizja wytresowała, że w Polsce scena polityczna dzieli się tylko na tych co Jarka kochają i tych co go nienawidzą. Może w Starożytnej Grecji demokracja miała jakiś sens, ale dzisiaj świadomość, że tylu debili w tym kraju ma prawo głosu mnie dobija. I miej tu człowieku nadzieje, że za 5-10 lat coś się zmieni i będziesz żył w normalnym kraju... No fucking way !

amf09

2010-11-28, 15:14
I dowc**y i komentarze są żenujące. Dowc**y to stare suchary z podłożonym "PO" albo "Tusk". A najlepsze jest to, że gdyby podłożony byłby Jarosław i PiS to wszyscy by tu klaskali jajami z radości.

plugnplay

2010-11-28, 15:34
bo teraz to mozna byc albo za PiS albo PO, a moze ktos jest za SLD i sie nabija z PO?

zarty calkiem ok

dwakilo

2010-11-28, 15:59
Pan Fasola napisał/a:


Dla ciebie Pan Jarosław gimbusie. W dniu ostatecznego sądu oddasz mu pokłon bo on będzie stał obok Boga jak inni święci.



Chyba wśród świętych r*chaczy kotów. Pedał.

Zkirtaem

2010-11-28, 16:02
dwakilo, inaczej zaśpiewasz jak staniesz przed Nim, po prawicy Boga, przed Sądem Ostatecznym. Właśnie piszę petycję na postawienie po prawicy Świebodzińskiego Jezusa Króla Polski drugiego pomnika - naszego Lecha Kaczyńskiego, bohatera polski, męczennika. To będzie piękne.

Cytat:

Tak was właśnie piękne telewizja wytresowała, że w Polsce scena polityczna dzieli się tylko na tych co Jarka kochają i tych co go nienawidzą.


ta, oglądaj telewizję dalej i dalej interesuj się polityką. Wyrośniesz na ludzi.

mrrr... rrrr... rrrr...

2010-11-28, 16:15
Jak mnie śmieszą te wszystkie jednostki co walą w demokracje. Gdyby nie ona taka strona nie miałaby prawa istnieć, ale be ale fu. :lol:

Gdyby nie fakt że to stare kawały i suche jak diabli to mimo mojego antypisuarowego podejścia dałbym piwo. Tyle że to ma śmieszyć a nie żenować.

xqvz

2010-11-28, 16:37
XiksiksX napisał/a:

Jak mnie śmieszą te wszystkie jednostki co walą w demokracje. Gdyby nie ona taka strona nie miałaby prawa istnieć, ale be ale fu. :lol:



Są jeszcze inne typy republiki niż demokratyczna ; ) Poza tym, jeżeli coś działa ch*jowo to powinniśmy mówić, że to działa ch*jowo a nie siedzieć cicho tylko dlatego, że nie ma wobec tego żadnej realnej alternatywy.

Pan Fasola

2010-11-28, 16:38
dwakilo napisał/a:



Chyba wśród świętych r*chaczy kotów. Pedał.


Co to są święci r*chacze kotów? Czy to twoja sekta rodzinna?
P.S. Na koniec wypowiedzi też się podpiszę.
Hetero.

mrrr... rrrr... rrrr...

2010-11-28, 16:44
xqvz napisał/a:



Są jeszcze inne typy republiki niż demokratyczna ; ) Poza tym, jeżeli coś działa ch*jowo to powinniśmy mówić, że to działa ch*jowo a nie siedzieć cicho tylko dlatego, że nie ma wobec tego żadnej realnej alternatywy.



Nie zgodzę się, powinno się szukać alternatywy która zawsze jest. A pie**olenie pozostanie pie**oleniem.

almuazzib

2010-11-28, 17:28
@up

A zj***na platforma zj***ną platformą...

pitko

2010-11-28, 19:05
macie zj***ne poglądy. mod pisze że forum nie jest polityczne, ale jak jest coś na PiS to wszyscy "wohohohoho, zajebiste", ale pojawi się coś na PO to wszyscy "wypie**alaj", "ch*jnia" etc...
hipokryzja większości użytkowników, w tym modów.
śmieją się z "fanatycznych" wyznawców PiSu, ale sami wyznają PO.
:idzwch*j: