18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmieszne [ polityczne ] kawały

KN...........NT • 2010-11-27, 18:27
Dziadek pokazuje małemu Donaldowi album z lat młodości.
- Popatrz, Doniu, tutaj byłem w wojsku.
Donald pyta - a kim jest ten pan z wąsami?
- To był bardzo, ale to bardzo zły człowiek, wnusiu.
- A dlaczego dziadziu trzymasz wyprostowaną prawą rękę w jego kierunku?
Na to dziadek - Krzyczę do niego: "Hejże hola! Zatrzymaj się bardzo zły człowieku!

-czemuż płemieł Donald Tusk wstaje o szostej rano?
-po to, aby dłużej moc się lenić

Szef TVN24 po nowych wyborach do dziennikarzy: Kochani, przez dwa lata waliliśmy w obóz rządzący. Tak dalej byc nie może. Jesteśmy telewizją niezależną i to zobowiązuje. Teraz będziemy kopać w opozycję.

Facet wybrał się na ryby. Zarzuca wedkę, czeka, nagle spławik się rusza, więc gość wyciąga rybkę.
- Powiedz rybko, jesteś może ze złota?
- Nie. Z PO.
- Eee, to ty pewnie nie spełniasz życzeń?
- Nie, ja tylko obiecuję.

- Donald, co robisz?- Nic..
- Wczoraj też nic nie robiłeś!
- Ale jeszcze nie skończyłem

Dzwoni żona do Donka i pyta: „Co robisz?”
On : „Nic, przecież jestem w pracy.

Pewnego dnia w rodzinie Tusków narodził się syn. Rodzice chcieli mu dać na imię Goofy ale nie wiedzieli jak to się piszę i skończyło się na Donald.

Donald Tusk odwiedza gospodarstwo rolne. Gdy znalazł się w chlewni, pośród stada dorodnych świń, towarzyszący grupie oficjeli fotoreporterzy natychmiast strzelają fotki. Na to Tusk:
- Tylko żeby mi tam nie było jakiegoś głupiego podpisu pod zdjęciem, typu „Kaczor Donald i świnie”, albo coś takiego!
- Ależ skąd panie premierze. Wszystko będzie cacy.
Nazajutrz ukazuje się gazeta ze zdjęciem Tuska wśród świń i podpis „Premier Donald Tusk (trzeci od lewej)".

Przychodzi Komorowski do lekarza z żabą na głowie.
Lekarz pyta:
- Co pani jest?
Żaba na to:
- Coś mi sie przykleiło do dupy.

[ Komentarz dodany przez: Cthulhu: 2010-11-27, 23:08 ]
sadistic.pl nie jest forum politycznym, nie zapominaj o tym

argoh

2010-11-27, 18:40
Sam wymyślałeś pisiorze?

Luis

2010-11-27, 18:46
byłyby lepsze gdyby wszystkie prawie nie kończyły się tak samo ;) czyli z tekstem ,,Tusk nic nie robi".

Zkirtaem

2010-11-27, 18:55
ile można pie**olić o tej polityce. żeby te żarty były chociaż w połowie śmieszne, a to nie, czysto polityczne.

Pan Fasola

2010-11-27, 19:08
Niby kawały, ale jakże prawdziwe. To cała prawda i tylko prawda. Musicie się z tym pogodzić tuskomatoły.

teodei

2010-11-27, 19:27
Za mocne. Na wiecach dupolizów Jarka wam takie rozdają w formie obrazków ?

Pan Fasola

2010-11-27, 19:42
teodei napisał/a:

Za mocne. Na wiecach dupolizów Jarka wam takie rozdają w formie obrazków ?


Dla ciebie Pan Jarosław gimbusie. W dniu ostatecznego sądu oddasz mu pokłon bo on będzie stał obok Boga jak inni święci.

dziubson

2010-11-27, 19:53
żarty żałosne....

zresztą jak komenty że jarosław jest święty... dla mnie to on jest pie**ol....ty :)

Pan Fasola

2010-11-27, 19:59
dziubson napisał/a:

żarty żałosne....

zresztą jak komenty że jarosław jest święty... dla mnie to on jest pie**ol....ty :)


Człowieku, on jest żywą legendą, żywym świętym. O Van Gogh-u też mówili, że jest pie**ol...ty bo uciął sobie ucho, a dzisiaj wszyscy mówią, że był genialny.

dziubson

2010-11-27, 20:18
nie przekonasz mnie... dla mnie to zwykły pajac którego nie szanuje (jego kota też zresztą nie )
no ale każdy może mieć swoje zdanie :)

benio78

2010-11-27, 20:56
Donald miał być nalesnikiem, tyle tylko, że jego stary spuścił się na zimną patelnie. tak powstał Donald.

chybeck

2010-11-27, 22:21
gdybyś nie napisał na początku, że to są śmieszne kawały to bym się nie zorientował.

a poza tym, to taki Jarosław święty jak przeciętny prawnik. na pewno dostąpi błogosławieństwa za wykorzystywanie śmierci swojego brata w kampanii i inne zagrywki polityczne na poziomie niegodnym nawet zatwardziałych komunistów.

galiniak

2010-11-27, 23:18
nie no... śmieszne, że brak mi tchu... a jakie zaskakujące puenty w każdym z dowcipów...

ogon87

2010-11-27, 23:32

Do (ci)pisu...