18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Slash - Godfather theme

mariusz01091991 • 2010-02-14, 10:25
Imo lepiej już się nie da.

mats

2010-02-15, 17:54
To, że ktoś tam go nie lubi albo że są lepsi nie oznacza że trzeba nazywać slasha marnym grajkiem... gra dobrze, może nie najlepiej, ale nie mówcie mi że jest zły... nie mam 12 lat nie przechodzę wieku wielbienia rockowych legend a na JP i CHDP patrzę z pogardą... <- na przyszłość żeby kolega mietek się powtarzać nie musiał..

co do filmiku to stary ale zawsze tacy ludzie jak np Carlos Santana czy nawet slash będą moim autorytetem i wzorem w grze na gitarze mimo że dopiero się uczę..

a no i jeśli chodzi o to co jest muzyką a co nie, to ja w ogole nie wiem jak hip hop może być nazywany muzyką, przepraszam, dzisiejszy hip hop



wylane mam co kto na mnie napisze więc możecie jeździć, czu

JohnnyBravo

2010-08-22, 03:26
to Slash stworzył ten dzwięk....potem go wykorzystali w Goodfather

Freaqs napisał/a:



Skoro muzyką nie jest - to czym? Sam nie słucham tego gatunku muzyki, ale proszę, oświeć mnie, osobę która przez 9 lat uczyła się na kierunku muzycznym czym jest techno.



odpadem

EDIT@: Mirek,Mietek czy ch*j wie co 69. pie**olisz że GNR to "grajkowie bez talentu" ale sprzedali ponad 100 milionów płyt (jak k***a nie więcej) a teraz podaj mi jakiegokolwiek pseudoartystę który pierdzi to techno i sprzedał więcej niż 1000 płyt.