18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Slash - Godfather theme

mariusz01091991 • 2010-02-14, 10:25
Imo lepiej już się nie da.

el...........un

2010-02-14, 12:28
Mietek69 napisał/a:

Aha, słucham także techno. Boards Of Canada albo Autechre.

Za autechre masz piwo
Lashlo napisał/a:

Patton i spółka


No zacne, zacne mnie z tej płytki twin peaks - fire walk with me, najbardziej bawi

Neiwiem

2010-02-14, 12:35
Mietek69 napisał/a:

Tylko 12-latek wyzywa innych od technomułów, gdy się "obraża" jego niebiańskich idoli, bo nie ma argumentów na swą obronę.

Dobranoc, dla mnie rockowe legendy to np. King Crimson czy Van Der Graaf. Polecam, bo wypada znać.

Aha, słucham także techno. Boards Of Canada albo Autechre.

Także wyłącznie 12-latki nadal nie wiedzą, co to jest techno i mylą je z jakimiś wiksiarskimi pierdami. A już myślałem, że naród pod tym względem mądrzeje.




hahah kolego niestety dla Twojej wiadomości nie mam 12 lat, jak Ci cos nie pasuje to spadaj na 4chana, cos tam dla siebie na pewno znajdziesz...
Myslisz ze ja słucham gitarowych brzmien? Nie nie słucham ale wiem co jest dobre i piekne...
A jestem fanem electro.
Pozdro Panie Prowokatorze... :)

W

2010-02-14, 13:37
da się lepiej. zsotawić motyw jak jest. surowy. grany na trabce. nie przesadzony.
to tak jakby melodię graną przez kwintę w va banqu zagrać na czymkolwiek innym.

@ większość komentujących to userów: wytykacie kolesia od prowokatora jednocześnie oburzając się na jego zdanie. żal

Chrząszczyżewoszyc

2010-02-14, 13:38
Ja wiem, że to trochę za późno, ale... STOP! Nie karmcie trola! One od tego rosną!

vectroos

2010-02-14, 14:58
Nie rozumiem tych co się bulwersują i plączą ;-) bo przecież Mietek69 wyraził tylko swoje zdanie na temat Slasha a wy się zachowujecie jak by wam dzieciństwo zniszczył... [/b]

aman

2010-02-14, 15:11
To sprawdzcie sobie kto gral ostatnio z GNR. Bucket rocks...

Zdunkov

2010-02-14, 15:15
wygląda jak kuzyn coś ;]

toudek88

2010-02-14, 15:35
Pierwszy filmik wg mnie beznadziejny, jawna prowokacja;]. Drugi to jakas groteska na temat godfathera wiec nie wypada oceniac, ale pomysl nienajgorszy.

Kicu

2010-02-14, 15:50
Mietek69 napisał/a:

Aha, słucham także techno. Boards Of Canada albo Autechre.

Także wyłącznie 12-latki nadal nie wiedzą, co to jest techno i mylą je z jakimiś wiksiarskimi pierdami. A już myślałem, że naród pod tym względem mądrzeje.


No w tej chwili to Ty zabłysnąłeś niesamowicie. Skoro dla Ciebie BOC i Autechre to techno, to naprawdę brak Ci jakiegokolwiek pojęcia o muzyce.

megabit

2010-02-14, 16:07
Mietek69 napisał/a:

Dlaczego? Czyżbyś był pryszczatym 12-latkiem i przechodził okres wielbienia "rockowych legend"? To przechodzi, naprawdę.



Przechodzi i taki 12 latek przerzuca się na techno i hiphop, maluje JP i HWDP na murach, staje się wyrzutkiem społeczeństwa, którego bardzo często mam ochotę zutylizować za pomocą Desert Eagle .50
Całe szczęście niektórym nie przechodzi i to mi daje wiarę w ludzi.

Kicu napisał/a:


No w tej chwili to Ty zabłysnąłeś niesamowicie. Skoro dla Ciebie BOC i Autechre to techno, to naprawdę brak Ci jakiegokolwiek pojęcia o muzyce.



Ty nie masz pojęcia o muzyce skoro nazywasz techno MUZYKĄ.

gab.

2010-02-14, 16:22
ta pie**olicie. ja pokonałem Slasha. w guitar hero 3 !

razor

2010-02-14, 16:23
Mietek69 napisał/a:

IMO durniej już się nie da.

Brat mnie ostatnio męczy tym marnym grajkiem, jak i jego jeszcze marniejszą bandą z naprawdę jeszcze marniejszym wokalistą.

Są lepsze sposoby na strzepanie, niż gitarzyści bez pomysłu, będący chodzącymi definicjami "przerostu formy nad treścią".

Zieeeew.


obrażając slasha pchasz się w gips. :evil:

toudek88

2010-02-14, 16:24
Auterche to nie techno...

gab.

2010-02-14, 16:26
razor napisał/a:


obrażając slasha pchasz się w gips. :evil:



nie bij go tylko ; ) ja też go nie lubię, grać potrafi to fakt ale co muszę go lubieć ? chyba coś tam raz złego o Polsce powiedział zdaję mi się

Scarlet

2010-02-14, 17:00
Mietek69 napisał/a:

Tylko 12-latek wyzywa innych od technomułów, gdy się "obraża" jego niebiańskich idoli, bo nie ma argumentów na swą obronę.

Dobranoc, dla mnie rockowe legendy to np. King Crimson czy Van Der Graaf. Polecam, bo wypada znać.

Aha, słucham także techno. Boards Of Canada albo Autechre.

Także wyłącznie 12-latki nadal nie wiedzą, co to jest techno i mylą je z jakimiś wiksiarskimi pierdami. A już myślałem, że naród pod tym względem mądrzeje.



a ode mnie masz piwo za boards of canada ;)

jak ja lubię słuchać takich tró osobników, dla których techno kończy się na dj tiesto i ch*ja wiedząc o muzyce elektronicznej, jadą innych.. :roll: