18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Slash - Godfather theme

mariusz01091991 • 2010-02-14, 10:25
Imo lepiej już się nie da.

Evilian

2010-02-14, 17:21
cypis napisał/a:

Wolę Schuldinera.


Albo Suicmeza

Matuus

2010-02-14, 17:29
megabit napisał/a:


Ty nie masz pojęcia o muzyce skoro nazywasz techno MUZYKĄ.



Skoro muzyką nie jest - to czym? Sam nie słucham tego gatunku muzyki, ale proszę, oświeć mnie, osobę która przez 9 lat uczyła się na kierunku muzycznym czym jest techno.

qbik

2010-02-14, 18:14
pie**olcie co chcecie. i tak nic nie podwazy faktu ze appetite for destruction jest jednym z najlepszych albumow wszechczasow. wszystkie rankingi to potwierdzaja, wielu ludzi tez (pisze wielu, bo w calej reszcie sa takie techno mietki69)


Freaqs napisał/a:



Skoro muzyką nie jest - to czym? Sam nie słucham tego gatunku muzyki, ale proszę, oświeć mnie, osobę która przez 9 lat uczyła się na kierunku muzycznym czym jest techno.



lol, to w szkolach ucza techno tez? k***a mac, swiat idzie do przodu. :homer:

brainpeal

2010-02-14, 18:37
Powiadacie, że grajek z niego kiepski? to zagrajcie kur** lepiej.

Mietek69

2010-02-14, 18:39
Cytat:

i tak nic nie podwazy faktu ze appetite for destruction jest jednym z najlepszych albumow wszechczasow



Podważam
Podbijam
Pozdrawiam

Cytat:

wszystkie rankingi to potwierdzaja, wielu ludzi tez



Wielu ludzi twierdzi, iż komuna była OK, że Tokio Hotel to geniusze, a niedawno widziałem rankingi, jakoby Rise Against było jednym z ważniejszych zespołów ostatniej dekady, a pan Urlich był najlepszym metalowym pałkerem (tu już spadłem z krzesła).


No, ale po kolei - czemu AFD jest jednym z najlepszych albumów wszech czasów? Wytłumacz mi jak krowie na rowie (która słucha techno, a jakże), bo nie słysze w niej nic więcej niż typowego rocka '80. Przecież masz całą kieszonkę argumentów, przemawiających za ich zajebistością, prawda?

Cytat:

Powiadacie, że grajek z niego kiepski? to zagrajcie kur** lepiej.



Argument "nie narzekaj, tylko sam zrób lepiej" nie przystoi nawet 12-latkowi, bo to powinno przechodzić już w okolicach przedszkola.
Bądźmy konsekwentni - jeśli narzekać nie wolno, to i chwalić też! Najpierw sam zagraj równie dobrze, zaś dopiero potem wymądrzaj!
Wybacz, ale nie ma tak. Będę narzekał na dziurawe drogi, samemu ich nie budując. Bedę narzekał na polityków nie zasiadając w sejmowej ławie. Złożę reklamację w restauracji, gdy mi rzucą tygodniowe żarcie, mimo iż nie jestem szefem kuchni.

Aha - oczywiście, że nie odmawiam jemu (i nnymi) umiejętności, ale napytalanie bez pomysłu to nie jest to, czeka szuka ktoś bardziej wymagający (tak mi się napisało, a polecą gromy...bo jak może tak pisac technomuł x||||).
Po tysiąckroć wolę np. prawdziwego magika Gilmoura niż onanistę Petrucciego.

Kicu

2010-02-14, 19:10
Z całym szacunkiem, ale najpierw równasz z ziemią Gunsów, Slasha i kogo się da, a potem piszesz że nikomu nie odmawiasz umiejętności. Więc coś tu jest chyba nie tak.

Poza tym... za żarcie w restauracji płacisz, więc wymagasz. Odpowiednie drogi w kraju powinno Ci zagwarantować państwo, więc masz prawo narzekać. Z politykami podobna sprawa jest. Ale zespołu nikt Ci nie karze słuchać i masz prawo wyboru. Jaki jest sens słuchania czegoś i skamlenia że jest be, że tamto jest lepsze itd. ?? Widać co choćby po tej konwersacji co się dzieje.

I wcale mi tu o jakieś bronienie Slasha czy Gunsów nie chodzi, bo sam ich praktycznie nie słucham, ale wydaje mi się że szacunek do osoby która coś tworzy się należy.

Poza tym... uczepiłeś się tych 12-latków jak cholera. Co Ty za problem z nimi masz? Marnym argumentem i ogólnie tekstem jest, że ktoś zachowuje się jak 12-latek, bo niejedna 12-letnia osoba okazałaby się mądrzejsza od 20-latka. Tak więc proponuję zmienić taśmę.

el...........un

2010-02-14, 19:14

Ra...........og

2010-02-14, 19:15
4.5. Serwis Sadistic.pl nie uznaje cenzury i tematów tabu. Jednak komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta.

cartman2212

2010-02-14, 20:02
To kwestia gustu
Jedno jest pewne umiejętności slasha doceniły miliony, więc nie kłóćcie sie czy jest legenda BO JEST!

14swirek

2010-02-14, 22:28
ja was wogole nie ogarniam, czym tu sie podniecać?!
i co to ma zwiazane z sadyzmam?!!? to nie sledzik ze wrzuciacie co chcecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pj

2010-02-14, 23:44
mało pie**olnięcia ;/

sickboi

2010-02-15, 00:15
Tutaj nie trzeba straszyć regulaminem tylko zbudować piaskownicę i kupić zestaw łopatek z foremkami i wiaderkami;)

mati_and1

2010-02-15, 02:11
Aż mnie k***a ciary przeszły, ja pie**ole, masakra

kicek016

2010-02-15, 04:54
Mietek69 napisał/a:

IMO durniej już się nie da.

Brat mnie ostatnio męczy tym marnym grajkiem, jak i jego jeszcze marniejszą bandą z naprawdę jeszcze marniejszym wokalistą.

Są lepsze sposoby na strzepanie, niż gitarzyści bez pomysłu, będący chodzącymi definicjami "przerostu formy nad treścią".

Zieeeew.


no i niech ktos mi powie ze na sadisticu nie roi sie od trolli, brakuje tylko "pierwszy"

Ernesto

2010-02-15, 10:49
Cytat:

Aha - oczywiście, że nie odmawiam jemu (i nnymi) umiejętności, ale napytalanie bez pomysłu to nie jest to, czeka szuka ktoś bardziej wymagający



Jeśli dla Ciebie Slash napytala bez sensu to jesteś dziwny . Jesteś moim bratem i wiem czego ty słuchasz i niestety twoi gitarzyści nawalają bez sensu . Posłuchaj naprzykład "November Rain" i powiedz , że Slash nawala bez sensu i pomysłu .... chociaż pewnie to słyszałeś .....