18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skazany za połów w swoim stawie

piotrekr • 2013-05-27, 17:34


Został skazany, bo łowił ryby we własnym oczku wodnym! Pan Henryk ma przepracować społecznie 30 godzin oraz zapłacić karę finansową. Dlaczego? Prokuratura uznała, że ryby znalazły się w oczku, bo wylała pobliska rzeka, a więc nie są własnością rolnika. Mężczyzna uległ wypadkowi i nie może pracować, a łowił, bo był głodny. Wartość złowionych okazów to... 9,05 zł.

Loaloa

2013-05-27, 17:41
Dura lex sed lex.

ivra

2013-05-27, 17:49
W tym przypadku nie działa zapis o małej szkodliwości czynu... A jak by on sam wyhodował te ryby i ktoś by mu zaj***ł kilka sztuk to przecież nic by się nie stało, winnych by nie znaleziono, bo to ta pieprzona "mała szkodliwość społeczna czynu".

go...........11

2013-05-27, 17:49
Dożywocie, o suchym chlebie i wodzie, bandyta jeden! Ma szczęście, że już nie ma kary śmierci.

Miziou

2013-05-27, 17:52
Welcome to Poland everybody!

Pater patriae

2013-05-27, 17:52
Loaloa, oj stul już ryj, rozumiem, że są w społeczeństwie takie zakompleksione pacany twojego pokroju, którym stoi na samą myśl o Leninie i chętnie jadą po "burżuazji", czy "karłach reakcji", ale bez przesady. Przecież to żałosne, co prokuratura odwaliła, w normalnym państwie taki kretyn-prokurator zostałby wywalony na zbity pysk i jeszcze musiał zapłacić za wszelkie koszty jakie i państwo i ten rolnik poniósł.

Elbi

2013-05-27, 17:54
@Loaloa
to jest paremia która miała zastosowanie w starożytnym Rzymie a nie w państwie prawa XXIw. Tutaj bardziej pasuje lex iniustissima non est lex. I wędka w dupe tym gamoniom którzy tego pana doprowadzili do skazania.

Moby_Dick

2013-05-27, 18:07
Chyba nie ma bardziej chorego k***a kraju! Biednemu jak nie z tej strony doj***ć, to z tej. Jeszcze k***a w papierach zrobią z tego ocean! By się k***y za siebie wzięły - a nie się jeszcze śmieją! On nie wie, ale posądzić trzeba, on nie skazał go tylko sąd! No k***a a kto go oskarżył!? Ale ch*j ręce czyste, bo to sąd skazał - ja tylko chciałem pieniądze. Prawdziwe k***a archiwum x.

pacholl

2013-05-27, 18:11
Się jeszcze śmieje... Na prawie się nie zna to po ch*j występuje jako pokrzywdzony co on tam robi?

!Timon

2013-05-27, 18:12
Mógł powiedzieć, że je łowił bo chciał oddać właścicielowi i wrzucić do rzeki. Z kretynami nie można rozmawiać poważnie.

tepad.no

2013-05-27, 18:12
Pojechali po bandzie tutaj. k***a, z jednej strony w Polsce zyja zdolni, madrzy ludzie ktorzy w jeden wieczor potrafia zbudowac lazik ksiezycowy na konkurs NASA a z drugiej pacany, ktore beda scigaly goscia za zlowienie ryb za 10 zl na jego wlasnym terenie. Ja nie wiem czy to jest mlodzi vs starzy(komuna) czy chorzy psychicznie vs zdrowi. Skad sie ten syf bierze w naszym kraju?

Loaloa

2013-05-27, 18:30
Cytat:

Loaloa, oj stul już ryj, rozumiem, że są w społeczeństwie takie zakompleksione pacany twojego pokroju, którym stoi na samą myśl o Leninie i chętnie jadą po "burżuazji", czy "karłach reakcji", ale bez przesady. Przecież to żałosne, co prokuratura odwaliła, w normalnym państwie taki kretyn-prokurator zostałby wywalony na zbity pysk i jeszcze musiał zapłacić za wszelkie koszty jakie i państwo i ten rolnik poniósł.



Jak ja uwielbiam napinki takich niekumatych gamoni. No, ale wystarczy rzut oka na twój awatar i już wiadomo z kim mam do czynienia. Plastikowy patriotyzm i żądza mordu w kaprawych oczkach. Każdemu innemu wytknąłbym, że nie zrozumiał sarkazmu, tobie nie będę ubliżał, byłoby to kopanie leżącego.

kurabezkosci

2013-05-27, 19:00
nie ma co komentowac.
To tylko POLSKA !

sony-store

2013-05-27, 19:14
Moi Drodzy uważam iż jest to Sk***ysyństwo poziom Hard !!

Suguru

2013-05-27, 19:16
To jest taki zart, tak? Nie wiem, z okazji dnia dziecka? Matki?... To jest, k***a, zart?...