18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ściana śmierci in Poland

Autystyczny • 2012-07-24, 20:22
Mamy swój festiwal,mamy swoją muzykę i mamy ścianę śmierci.

Nie tam k***a jakieś hity na czasie z playbacku.


Do zobaczenia za kilka dni,Luxtorpeda też będzie.
Na Autystycznym chyba oszaleję :)

DonKermit

2012-07-25, 09:03
Luxtorpeda - Autystyczny

gi...........on

2012-07-25, 09:17
red1791 napisał/a:

@gipson Co to za kawałek?



To co ja wrzuciłem w komentarzu to Ministry - Bad Blood

mr W

2012-07-25, 09:20
A idź pan w c$uj z tą Luxtorpedą. Slayer ku#waaaaa!!!

johjohnson

2012-07-25, 09:29
BUBi napisał/a:

Młodzież pouczająca młodsze pokolenie od siebie, nazywając ją przy tym "Gimbusami" (Bardzo na czasie określenie wywodzące się z subkultury "EMO". Niestety. Bardzo k***a tępe.)



to się wywodzi z 4chana, pejsie...

genghiskhan

2012-07-25, 10:13
Erysq napisał/a:



"Buk"? HAHAHA, stary utopiłem sie w łzach od śmiechu : DD


Nie mylić z Bogiem. Buk to ulubieniec jakiejś (delikatnie mówiąc) słabej grupy ludzi.
np. http://www.fotoknyt.pl/ jest fotograficznym bukiem 8-)

Huherko

2012-07-25, 10:18
Do zobaczenia na polu :D

Krwawy Opiekacz

2012-07-25, 11:19
S.O.A.D. napisał/a:

Polski metal jest... nudny. żeby nie powiedzieć, że żałosny (jeśli chodzi o teksty piosenek). Exodus, Black Label Society, Testament, Megadeth, czy nawet Dope. te zespoły mają pie**olnięcie i dobre teksty.



Ja bym dorzucił jeszcze Death, Dream Theater czy King Diamond Band. I jeszcze w ch*j innych zespołów :)

babycow

2012-07-25, 11:50
Cytat:

to się wywodzi z 4chana, pejsie...


Co k***a, slowo gumbus z 4chana sie wywodzi?! oO to od zawsze byla potoczna nazwa autobusu z gimnazjalistami....

@BTW, jak dla mnie 'obijanie sie' na imprezie to gowniany sposob na rozrywke :)

Otto93

2012-07-25, 13:15
Byłem w ścianie jak i na całym koncercie ci co jadą na woodstock zostało już tak nie wiele :D

Wicherrr

2012-07-25, 14:06
każdy robi co lubi :) jedni nak***iają pogo inni lubią się lać po mordach a jeszcze inni lubią oglądać teleturnieje :)

johjohnson

2012-07-25, 15:27
babycow napisał/a:


Co k***a, slowo gumbus z 4chana sie wywodzi?! oO to od zawsze byla potoczna nazwa autobusu z gimnazjalistami....



określenie, nie słowo.

Meadow

2012-07-25, 19:35
za Luxtropede piwo! Mimo, że mnie metal nie kręci to Luxtorpeda wymiata!!!

foolloow

2012-07-25, 21:25
Meadow napisał/a:

za Luxtropede piwo! Mimo, że mnie metal nie kręci to Luxtorpeda wymiata!!!



Następny z metalem wyskakuje:D Luxi z metalem wiele wspólnego nie mają oprócz paru kawałków. Metal to chociażby Acidzi:

S.O.A.D.

2012-07-25, 23:38
@Krwawy Opiekacz

nie da się wymienić wszystkich dobrych zespołów, za mało miejsca :D

Suq-Madiq

2012-07-26, 01:15
gipson napisał/a:



O Luxtorpedzie już powiedziałem co myślę, natomiast Lipa z Illusion w rozmowie po ich ostatnim koncercie sam powiedział, że o ile na początku jego wzorem muzycznym był typowy grunge z Seattle i okolic, to później cały czas dążyli do momentu, aby dorosnąć do grania ciężkiej, metalowej muzyki z mocnym wokalem i tekstami, które nie są "o kant dupy rozbić" - i im się to k***a perfekcyjnie udało!



To, ze daze do posiadania 80cm w bicku nie znaczy, ze kiedykolwiek ten cel osiagne. Illusion to nie metal i ch*j na to poradzisz.


gipson napisał/a:


A skoro już wyzywasz ludzi od bandy gimbusów (a odbieram, że to do mnie, bo wspomniałeś Illusion, o których ja pisałem)



Gimbus to stan umyslu. Pisalem do idiotow uwazajacych luxtorbe i Illusion za metal. Nie pisalem personalnie do ciebie, ale jesli uwazasz sie za idiote - czestuj sie.