18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ściana śmierci in Poland

Autystyczny • 2012-07-24, 20:22
Mamy swój festiwal,mamy swoją muzykę i mamy ścianę śmierci.

Nie tam k***a jakieś hity na czasie z playbacku.


Do zobaczenia za kilka dni,Luxtorpeda też będzie.
Na Autystycznym chyba oszaleję :)

foolloow

2012-07-24, 23:58
Еремей_ирония napisał/a:

Ja pie**ole. Bando j***nych gimbusowych pseudo-metali luxtorpeda i illusion ma tyle wspolnego z metalem co jareczek z NBA.



Hejcisz czy chodzi ci tylko o to, że Luxy i Illusion średnio zaliczają się do tego gatunku? Bo można to różnie odebrać, a Illusion tykać nie wolno.

owek

2012-07-25, 00:02
Litza się tam marnuje.

gi...........on

2012-07-25, 00:05
Еремей_ирония napisał/a:

Ja pie**ole. Bando j***nych gimbusowych pseudo-metali luxtorpeda i illusion ma tyle wspolnego z metalem co jareczek z NBA.



O Luxtorpedzie już powiedziałem co myślę, natomiast Lipa z Illusion w rozmowie po ich ostatnim koncercie sam powiedział, że o ile na początku jego wzorem muzycznym był typowy grunge z Seattle i okolic, to później cały czas dążyli do momentu, aby dorosnąć do grania ciężkiej, metalowej muzyki z mocnym wokalem i tekstami, które nie są "o kant dupy rozbić" - i im się to k***a perfekcyjnie udało!

A skoro już wyzywasz ludzi od bandy gimbusów (a odbieram, że to do mnie, bo wspomniałeś Illusion, o których ja pisałem), to patrząc na Twój wiek wnioskuję, że to Ty chodziłeś do gimnazjum, a nie ja więc wypie**alaj mi stąd w podskokach, bo jeśli Ci się wydaje, że jak wyszedłeś z gimbazy, to gimbusem już nie jesteś, to jesteś k***a w błędzie.

I na przyszłość naucz się odróżniać konstruktywną krytykę, którą ja przedstawiłem od "moje zdanie jest prawidziwsze i najprawdziwsze" w Twoim wykonaniu.

foolloow

2012-07-25, 00:05
owek napisał/a:

Litza się tam marnuje.



Taa znowu się zaczyna:D "Wracaj do Acid"

Shock

2012-07-25, 00:11
Hans z Debca czy mi sie wydaje ? Niech sie za rapsy lepiej wezmie.

Suun09

2012-07-25, 01:03
TommyTheRipper

kolejny k***a z "pojęciem" o Techno...

S.O.A.D.

2012-07-25, 01:24
Polski metal jest... nudny. żeby nie powiedzieć, że żałosny (jeśli chodzi o teksty piosenek). Exodus, Black Label Society, Testament, Megadeth, czy nawet Dope. te zespoły mają pie**olnięcie i dobre teksty.

donRafael

2012-07-25, 01:37
Wood to wood. Opinii o nim i wykonawcach tyle, co bywalców tam. Ale a propos tematu- szkoda wielka, że nie ma Jelonka w tym roku. już on by zrobił ściankę... :D

ParanoVegasLas

2012-07-25, 01:51
Zdziwilem sie... co tam robi Hans ?? z 52 debiec

Tuiq

2012-07-25, 01:56
UP@

Dobrą muzykę.


btw. trzeba wypatrywać sado-obozu ; )

BUBi

2012-07-25, 01:59
Witam. Wydaje mi się, że zachodzą tutaj dziwne zjawiska społecznościowe. Młodzież pouczająca młodsze pokolenie od siebie, nazywając ją przy tym "Gimbusami" (Bardzo na czasie określenie wywodzące się z subkultury "EMO". Niestety. Bardzo k***a tępe.) To nie jest muzyka metalowa tylko ROCK'OWA. Proszę was o jedno. Odpi***cie się od Techno. Odpie****cie się od każdej innej muzyki skoro macie takie zdanie jak pan @xgregor . Ty bywałeś na stadionie czy na imprezie techno? Czy ty k***a byłeś gdziekolwiek ? Każdy się bawi przy tym przy czym lubi. I nie można mówić, że na tym plenerze jest więcej inteligentnych ludzi niż na innych plenerówkach... jeśli tak podchodzisz do sprawy to najwyższym ilorazem inteligencji wg. twojego toku myślenia, błysną w tym momencie informatycy na targach komputerowych, którzy na starych PC'towych flopach puszczają hymn gwiezdnych wojen i bawią się za****ście jak nigdy w życiu. Podobnie jak ty przy tym "metalu". Pozdrawiam.

TommyTheRipper

2012-07-25, 02:11
@gipson

Masz rację, dlatego ja się o Lux nie wypowiadam, bo dla mnie to nawet metal do końca nie jest. Polski metal to Wolf Spider, Turbo, Vader, Acid Drinkers, KAT, TSA, Vesania, czy już niech wam będzie stary Behemoth, a także w ch*j dobrego podziemia typu Mordhell, Aesthesis, czy TSMED z mojego miasta i w chuuuuj innych. Po prostu mamy takie a nie inne media, w których się o polskim metalu milczy. Nic nie mam do Litzy, ale Luxtorpeda to niewypał wg mnie.

@SOAD spoko zespoły, Exodus jak najbardziej, Megadeth ujdzie, BLS nie słucham, Testament mi nie pasi stylowo, lecz nak***iają ostro, ale Dope zasysa wszystkimi dziurami. I nie powiedziałbym, że polski metal jest żałosny, wystarczy dobrze poszukać.

Każdy region ma swoją "specyfikację" odnośnie podgatunku metalu, jaki najbardziej wychodzi, np. niemiecki thrash metal, szwedzki death metal, norweski black metal, [amerykański] groove metal, NWOBHM, itp. itd. My jesteśmy miksem strasznym, ale z tego co słyszę, to najlepiej nam wychodzi thrash/klasyczny heavy metal :P

Hannibal_PL

2012-07-25, 02:37
@gipson Co to za kawałek?