18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ściana śmierci in Poland

Autystyczny • 2012-07-24, 20:22
Mamy swój festiwal,mamy swoją muzykę i mamy ścianę śmierci.

Nie tam k***a jakieś hity na czasie z playbacku.


Do zobaczenia za kilka dni,Luxtorpeda też będzie.
Na Autystycznym chyba oszaleję :)

mcmt

2012-07-24, 23:27
Zajebista muza, dali czadu :!: :ok:

gi...........on

2012-07-24, 23:29
Rozpie**ala mnie od wewnątrz, bo z jednej strony wspominam wszystkie wyjazdy na festiwale (również Woodstock), a z drugiej widzę wpisy "Nie tam k***a jakieś hity na czasie" oraz "...polskich metalowych zespołów" pod adresem czegoś nazwanego Luxtorpeda, powstałego niedawno, robiącego proste piosenki prosto pod publikę oraz do radia i niewyróżniającego się kompletnie niczym z "modnego" ostatnio wysypu "ciężkich" kapel...

Illusion k***a! Reaktywacja składu i zapie**alać na scenę trzymać filar polskiego metalu, a nie trzech gości i raper z dziewczynką na scenie, grający jeden riff i śpiewający zupełnie bezsensowne teksy! Ministry, Machine Head - super, dla samych tych zespołów warto się wybrać, ale żeby reklamować festiwal czymś takim jak na tym filmiku?

Jak napisałem na początku - nie chcę hate'ować, nie chcę nikogo obrażać, krytykować, ani wyzywać od gimbusów, że to lubi - po prostu moim zdaniem to w ogóle tutaj nie pasuje i mnie to rozpie**ala od środka porównując to z wycieczkami na Woodstock, które pamiętam.

Także wyklnijcie mnie, zjebcie, ukamieniujcie z caps-lockiem ale k***a musiałem to napisać - chyba po prostu za stary się robię i już zostanę przy starych kapelach do usranej śmierci.

mcvice

2012-07-24, 23:32
[hater mode=on] k***y brudasy i ćpuny pie**olone wydziarane i wyniszczone wódą, herą i koksem[hater mode=off] jak ktoś lubi taką muzykę to czemu nie, czemu nie panowie i panie ;)

foolloow

2012-07-24, 23:33
Carol napisał/a:

Jak ja nie lubię tego Litzy, dla niego granie to tylko biznes. Co innego Hans i reszta, oni widać że nie tylko biznes robią, ale też to lubią (kontakt z widownią, itp.).

Ale, żeby nie było to muzę mają dobrą i słucham :P



Po czym ty k***a wnioskujesz, że Wielebny gra tylko dla kasy?

gipson napisał/a:

Rozpie**ala mnie od wewnątrz, bo z jednej strony wspominam wszystkie wyjazdy na festiwale (również Woodstock), a z drugiej widzę wpisy "Nie tam k***a jakieś hity na czasie" oraz "...polskich metalowych zespołów" pod adresem czegoś nazwanego Luxtorpeda, powstałego niedawno, robiącego proste piosenki prosto pod publikę oraz do radia i niewyróżniającego się kompletnie niczym z "modnego" ostatnio wysypu "ciężkich" kapel...



To żeś chyba tylko Autystycznego słuchał, który faktycznie, wielkiego przesłania nie niesie. Posłuchaj sobie innych kawałków.

gipson napisał/a:

Illusion k***a!



Wiesz, że Lipa na koncercie grał parę razy w Luxtorpedowej koszulce? :D

Ode mnie piwo za dziadka Litze, Luxów jak zwykle w formie, no i za ścianę lepszą niż na Slayerze:>

juki

2012-07-24, 23:37
Moge sie zalozyc, ze wiekszosc hejtujacych gimbusow wypowiadajacych sie w tym temacie nigdy nie byla na jakims wiekszym koncercie/evencie.

sadbuttrue.

xgregor

2012-07-24, 23:37
@TommyTheRipper a jak na tym filmiku czy innym podobnym murzyni by tak skakali? co byś powiedział?
Ale rorumiem, każde plemię ma swoje rytuały

Gibsons

2012-07-24, 23:42
gipson napisał/a:

Rozpie**ala mnie od wewnątrz, bo z jednej strony wspominam wszystkie wyjazdy na festiwale (również Woodstock), a z drugiej widzę wpisy "Nie tam k***a jakieś hity na czasie" oraz "...polskich metalowych zespołów" pod adresem czegoś nazwanego Luxtorpeda, powstałego niedawno, robiącego proste piosenki prosto pod publikę oraz do radia i niewyróżniającego się kompletnie niczym z "modnego" ostatnio wysypu "ciężkich" kapel...

Illusion k***a! Reaktywacja składu i zapie**alać na scenę trzymać filar polskiego metalu, a nie trzech gości i raper z dziewczynką na scenie, grający jeden riff i śpiewający zupełnie bezsensowne teksy! Ministry, Machine Head - super, dla samych tych zespołów warto się wybrać, ale żeby reklamować festiwal czymś takim jak na tym filmiku?

Jak napisałem na początku - nie chcę hate'ować, nie chcę nikogo obrażać, krytykować, ani wyzywać od gimbusów, że to lubi - po prostu moim zdaniem to w ogóle tutaj nie pasuje i mnie to rozpie**ala od środka porównując to z wycieczkami na Woodstock, które pamiętam.

Także wyklnijcie mnie, zjebcie, ukamieniujcie z caps-lockiem ale k***a musiałem to napisać - chyba po prostu za stary się robię i już zostanę przy starych kapelach do usranej śmierci.



dobrze mówi polać mu!

jak dla mnie zwykła bezsensowna napie**alanka, nie mająca nic wspólnego z metalem

johjohnson

2012-07-24, 23:42
Autystyczny napisał/a:

Mamy swój festiwal,mamy swoją muzykę i mamy ścianę śmierci.



jeśli naprawdę uważasz, że Woodstock jest "nasz" to jesteś w błędzie.

gi...........on

2012-07-24, 23:44
foolloow napisał/a:

To żeś chyba tylko Autystycznego słuchał, który faktycznie, wielkiego przesłania nie niesie. Posłuchaj sobie innych kawałków.



No dokładnie tak zrobię - dam szansę zanim odeślę na stracenie i jutro wyrywkowo przeskoczę po YT, a jeśli rzeczywiście coś załapię, to kupię albumy w ramach wsparcia zespołu... jednak - jak pisałem - marne szanse.

A wracając do Ministry - większość osób pewnie kojarzy tą kapelę tylko z OST od Matrixa, dlatego wrzucam właśnie ten kawałek, ale naprawdę warto posłuchać więcej (szczególnie starszych kawałków).


Suq-Madiq

2012-07-24, 23:51
Ja pie**ole. Bando j***nych gimbusowych pseudo-metali luxtorpeda i illusion ma tyle wspolnego z metalem co jareczek z NBA.

Erysq

2012-07-24, 23:52
genghiskhan napisał/a:

ale, że ten luxtorpedał to jakiś wasz buk muzyczny?
co to k***a jest w ogóle? posłuchajcie prawdziwego polskiego metalu :evil:



"Buk"? HAHAHA, stary utopiłem sie w łzach od śmiechu : DD

johjohnson

2012-07-24, 23:53
a i nauczka dla gimbusów:

tego słuchamy:


a tego nie:


dziękuję za uwagę :D

Niemow

2012-07-24, 23:56
Budzi wspomnienia.... Ja chcę JESZCZE RAZ!

Co...........aa

2012-07-24, 23:56
Helloween będzie, ale gdzie Edguy, Avantasja? Dali by Kat i to jest metal.