18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samodzielny 6 letni chińczyk chory na AIDS

miedziak • 2011-02-03, 18:09
Ah Long to 6-letni chłopiec z Chin, który stracił rodziców chorych na AIDS. Urodził się z HIV, ale nawet jego 84-letnia babcia nie chce z nim zamieszkać, bo boi się zachorowania. Chłopiec mieszka sam w chacie rodziców w prowincji Guangxi, otrzymuje miesięcznie 70 juanów (około 10,50 dolarów) od rządu. Sąsiedzi także boją się HIV i nie pomagają chłopcu w ogóle. Jego jedynym przyjacielem jest jego pies…











Reszta zdjęć jak zawsze w komentarzach.

Bundy

2011-02-04, 15:22
już niedługo sprowadzą go do Polski zeby drogi budował...


W Polsce niektóre rodziny potrafią wyżyć za 30tysiecy złotych miesiecznie to co on za 10$ sobie nie poradzi ??

Natasza Superstar napisał/a:

Ja doskonale rozumiem, że to jest portal z czarnym humorem, gdzie ludzi nie rusza śmierć innych i chory seks, ale w momencie kiedy to jest tylko dziecko, kompletne niewinne dziecko, które ma tylko siebie, w dodatku będąc młodszym od nas po 10 - 30 lat potrafi sobie jakoś poradzić, bo ja np. bym sobie w żaden sposób nie poradziła w jego sytuacji, to moglibyście przez chwilę się nad sobą zastanowić i odpowiedzieć sobie czy naprawdę nie jest Wam go szkoda. Każdy tu chce dostać piwo, pokazać jaki jest fajny i nieczuły, jaki to nie jest zabawny i jak to go nie obchodzi kogoś tam los i ja od Was nie wymagam nie wiadomo czego, po prostu niezrozumiałe jest dla mnie to, że jesteście w stanie tego dzieciaka jeszcze kopnąć. Portal portalem, ale bądźmy ludzi. Można sobie pokręcić bekę z kogoś kto się w idiotyczny sposób zabił, bo był debilem albo drwić z kolesia ze słoikiem w dupie, ale czekać na śmierć dziecka, które nie poddało się w momencie, w którym 80 % społeczeństwa strzeliłoby sobie w łeb?

I dla Waszej dziwnej ciekawości - jestem pewna, że ten chłopczyk nie fapuje, w jego sytuacji to jest na pewno ostatnia rzecz na którą on ma ochotę.

Pewnie teraz większość jeszcze mi powie, że to nie portal dla mnie, że jestem zbyt delikatna, bla bla bla - otóż nie, ja po prostu mam jakiekolwiek bariery, są sprawy z których głupio byłoby się śmiać nawet na Sadisticu. Miłego życia, w którym nie będziecie mieli okazji zrozumieć jaki to ból być na miejscu tego dzieciaka.



to nie portal dla Ciebie, jesteś zbyt delikatna, masz jakies bariery, na Sadolu mozna sie smiać ze wszystkiego a to że Ciebie to rusza to już Twoj problem. Nie ma spraw z ktorych nie mozna się nie smiać

kizug666

2011-02-04, 15:29
Aż zacytuję pewną wstawkę bbobskyyego

,,Widziałem wczoraj w telewizji emocjonującą kampanię społeczną. Pokazali małe afrykańskie dziecko, które od kilku dni nic nie jadło i nie ma nawet dostępu do czystej wody do picia.
Poczułem się dziwnie. Moje usta zaczęły drżeć, łzy napłynęły mi do oczu....
W końcu kichnąłem i dalej miałem wszystko w dupie."

mam tak samo, miłego fapowania nad jego losem.

Bundy

2011-02-04, 15:40
ostatecznie i tak miał farta, zawsze mogł robić buty nike albo zabawki dla dzieci z udanym dzieciństwem z europy za 100$ tygodniowo + musi płacić 99$ za to ze moze pracować.

Talka90

2011-02-04, 16:05
@all up
k***a kogo obchodzi czy mu wspolczujecie czy nie, albo czy wg was jest bohaterem.

Telecaster

2011-02-04, 17:24
szpakms napisał/a:

MCL ja tam cie popieram to nie portal w ktorym ludzie sie uzalaja nad innymi..... jak chceceie to wlazcie na demoty i inne tego typu portale tu sie smieje z krzywdy innych i jak sama nazwa wskazuje to jest SADISTIC a nie wspułczucie.pl....................



gratuluję poparcia neandertalczyka który nie wie jak się pisze "współczucie"

kicitorun

2011-02-04, 22:00
bardzo mnie ku*wa urzekła twoja historia...