18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samodzielny 6 letni chińczyk chory na AIDS

miedziak • 2011-02-03, 18:09
Ah Long to 6-letni chłopiec z Chin, który stracił rodziców chorych na AIDS. Urodził się z HIV, ale nawet jego 84-letnia babcia nie chce z nim zamieszkać, bo boi się zachorowania. Chłopiec mieszka sam w chacie rodziców w prowincji Guangxi, otrzymuje miesięcznie 70 juanów (około 10,50 dolarów) od rządu. Sąsiedzi także boją się HIV i nie pomagają chłopcu w ogóle. Jego jedynym przyjacielem jest jego pies…











Reszta zdjęć jak zawsze w komentarzach.

Dalione

2011-02-04, 00:49
Dobra dziewczyny , koniec pie**olenia się - wracamy do tematu.

Ciekawe ile pożyje jeszcze ten dzieciak :-/

nazcun

2011-02-04, 00:52
zdjęcia robią, filmy kręcą, 10 dolców dadzą. no błagam, żółte są tak głupie, że nie mogą czegoś z nim zrobić? skoro już go odnaleźli, to co za problem coś więcej. eh

Boberio23

2011-02-04, 01:11
@minkabletka Rychu Peja jest twardszy z tym całym jego życiem na ulicy niż ty z tym twoim debilnym gadaniem. bijaaacz!

Sebeq91

2011-02-04, 01:12
A ja powiem, że gnojek kurde dobrze kombinuje :P

vass

2011-02-04, 01:59
Jak byłem w jego wieku, to też chciałem mieć własną chatę bez starych ;)

izabella1991

2011-02-04, 05:15
Każdy kto nie ma odrobiny współczucia dla tego małego koleżki jest pie**olonym fagasem bez uczuć. Zdychajcie w samotności mendy społeczne.

inzane

2011-02-04, 08:41
Dajcie mi jakiś na miar ja go przygarnę.. mówię serio

Gondone

2011-02-04, 09:20
ja się zastanawiam... tyle lat informowania ludzi, a tu i tak połowa nie widzi różnicy między byciem nosicielem HIV, a byciem chorym na AIDS.

sywall

2011-02-04, 10:08
Babka niech sie korwa smazy w piekle ,pie**olona mysli tylko o swym starym dupsku

Psiurex

2011-02-04, 11:15
k***a czy porat ma w nazwie 'uzalam sie nad losem kitajcow i chorych ktozy zaraz jebna w kalendarz, bo tak mi nakazuje etyka, sumienie mnie bedzie meczyc' ?? Nie wierze k***a, Sadol sie zmienia, z niegdyś zajebistego portalu do teraz - do zj***nego zawszawiaego i pełnego lamusów i dzieciaków portalu społecznosciowego, jeszcze kura nad nim obejmijcie patronat i 10 różańca zmówcie, j***ne cioty.


btw, cikawe czy fapuje.

AngryCow

2011-02-04, 11:15
szpakms napisał/a:

MCL ja tam cie popieram to nie portal w ktorym ludzie sie uzalaja nad innymi..... jak chceceie to wlazcie na demoty i inne tego typu portale tu sie smieje z krzywdy innych i jak sama nazwa wskazuje to jest SADISTIC a nie wspułczucie.pl....................



k***a koleś i jeszcze paru innych natural born killers czy wy macie aż tak sp***olone życie że musicie codziennie wchodzić na sadistica z nadzieją pośmiania się z ludzkiej krzywdy? Trochę luzu bo z takim podejściem to za kilka lat społeczeństwo na widok wypadku samochodowego będzie próbowało strzelić sobie fotkę z ofiarą.

Psiurex

2011-02-04, 11:31
AngryCow napisał/a:


za kilka lat społeczeństwo na widok wypadku samochodowego będzie próbowało strzelić sobie fotkę z ofiarą.



Za kilka lat?? :loldev:

lukbro

2011-02-04, 13:10
MCL napisał/a:

ch*j mnie, bez przeproszenia, obchodzi jakiś zasrany młody kitajec, który poprzez swojego pecha pożyje sobie jeszcze z 10 lat i zdechnie razem ze swoim kundlem.
Co jest k***a z sadolem? Rok temu nie było tu tyle zjebów użalających się nad losem jednej j***nej jednostki, jednego zaj***nego królika. Dobra k***a, umrze mi matka, brat zachoruje na aids: mogę mieć deprechę tydzień, miesiąc... ale życie się k***a toczy dalej a sam fakt że ktoś z mojej rodziny kopnie w kalendarz nie będzie obchodził 99.999999999999999999999999999999999% ludności ziemi.

Jesteście sp***olenni. Osobiście bym takiego zaj***ł dla przykładu, coby się broń boże nie próbował rozmnażać. A tych którzy będą pisać zj***ne posty jak większość ciot w tym temacie zabiłbym jako kolejnych... cholera, że też nie mam takiego skilla w krasomóstwie jak hitler kiedy dochodził do władzy, bo byłoby lepiej w polsce...

Naprawdę k***a robi wam to różnice, że 10 letni koleś po drugiej stronie kuli ziemskiej jakoś chroni się przed śmiercią? Bo mi k***a nie, tak samo jak pie**oli mnie to, że w tej chwili gwałconych jest właśnie 15 kobiet (chociaż tu bym polemizował, bo wolałbym tam być...), czy zapie**alanych jest właśnie 10 psów.

Jebnijcie się w łeb. Albo lepiej "sobie".



Sadystyczny twardziel z ciebie.

-"Tomek chodź na obiadek!"
-"Już idę mamusiu!"

miedziak

2011-02-04, 13:29
a z ciebie mistrz riposty :-P

Nata.sza

2011-02-04, 13:34
Ja doskonale rozumiem, że to jest portal z czarnym humorem, gdzie ludzi nie rusza śmierć innych i chory seks, ale w momencie kiedy to jest tylko dziecko, kompletne niewinne dziecko, które ma tylko siebie, w dodatku będąc młodszym od nas po 10 - 30 lat potrafi sobie jakoś poradzić, bo ja np. bym sobie w żaden sposób nie poradziła w jego sytuacji, to moglibyście przez chwilę się nad sobą zastanowić i odpowiedzieć sobie czy naprawdę nie jest Wam go szkoda. Każdy tu chce dostać piwo, pokazać jaki jest fajny i nieczuły, jaki to nie jest zabawny i jak to go nie obchodzi kogoś tam los i ja od Was nie wymagam nie wiadomo czego, po prostu niezrozumiałe jest dla mnie to, że jesteście w stanie tego dzieciaka jeszcze kopnąć. Portal portalem, ale bądźmy ludzi. Można sobie pokręcić bekę z kogoś kto się w idiotyczny sposób zabił, bo był debilem albo drwić z kolesia ze słoikiem w dupie, ale czekać na śmierć dziecka, które nie poddało się w momencie, w którym 80 % społeczeństwa strzeliłoby sobie w łeb?

I dla Waszej dziwnej ciekawości - jestem pewna, że ten chłopczyk nie fapuje, w jego sytuacji to jest na pewno ostatnia rzecz na którą on ma ochotę.

Pewnie teraz większość jeszcze mi powie, że to nie portal dla mnie, że jestem zbyt delikatna, bla bla bla - otóż nie, ja po prostu mam jakiekolwiek bariery, są sprawy z których głupio byłoby się śmiać nawet na Sadisticu. Miłego życia, w którym nie będziecie mieli okazji zrozumieć jaki to ból być na miejscu tego dzieciaka.