18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samodzielny 6 letni chińczyk chory na AIDS

miedziak • 2011-02-03, 18:09
Ah Long to 6-letni chłopiec z Chin, który stracił rodziców chorych na AIDS. Urodził się z HIV, ale nawet jego 84-letnia babcia nie chce z nim zamieszkać, bo boi się zachorowania. Chłopiec mieszka sam w chacie rodziców w prowincji Guangxi, otrzymuje miesięcznie 70 juanów (około 10,50 dolarów) od rządu. Sąsiedzi także boją się HIV i nie pomagają chłopcu w ogóle. Jego jedynym przyjacielem jest jego pies…











Reszta zdjęć jak zawsze w komentarzach.

kanapka

2011-02-03, 23:08
To jest syn Bear'a Grylls'a na koloniach

Mizantrop

2011-02-03, 23:33
jak tak niektóre komentarze czytam i się zastanawiam, czy ludzie są aż tak jebnięci, że nie odróżniają nieszczęścia ludzkiego od poj***nych amerykańców skaczących z 16 schodów na hulajnodze i pie**olą tak głupie komentarze, że nie dziwię się Hitlerowi, że zaczął wybijać żydów. Na jego miejscu zrobiłbym to samo w dzisiejszych czasach z połową użytkowników tego forum. Nie wiem czy chcecie być śmieszni czy jaki ch*j, że pie**olicie "kiedy zje psa" nie no k***a szkoda słów.

#edit bo się wk***iłem
sadistic sadistickiem, ale k***a jest różnica między nieszczęściem nic nie winnego dziecka a kretynami udającymi Jacassa'ów. Współczucie to ludzki odruch, wcale nie jesteście śmieszniejsi, fajniejsi a i pie**olonych piw nie dostaniecie więcej -.-'

MCL

2011-02-03, 23:49
ch*j mnie, bez przeproszenia, obchodzi jakiś zasrany młody kitajec, który poprzez swojego pecha pożyje sobie jeszcze z 10 lat i zdechnie razem ze swoim kundlem.
Co jest k***a z sadolem? Rok temu nie było tu tyle zjebów użalających się nad losem jednej j***nej jednostki, jednego zaj***nego królika. Dobra k***a, umrze mi matka, brat zachoruje na aids: mogę mieć deprechę tydzień, miesiąc... ale życie się k***a toczy dalej a sam fakt że ktoś z mojej rodziny kopnie w kalendarz nie będzie obchodził 99.999999999999999999999999999999999% ludności ziemi.

Jesteście sp***olenni. Osobiście bym takiego zaj***ł dla przykładu, coby się broń boże nie próbował rozmnażać. A tych którzy będą pisać zj***ne posty jak większość ciot w tym temacie zabiłbym jako kolejnych... cholera, że też nie mam takiego skilla w krasomóstwie jak hitler kiedy dochodził do władzy, bo byłoby lepiej w polsce...

Naprawdę k***a robi wam to różnice, że 10 letni koleś po drugiej stronie kuli ziemskiej jakoś chroni się przed śmiercią? Bo mi k***a nie, tak samo jak pie**oli mnie to, że w tej chwili gwałconych jest właśnie 15 kobiet (chociaż tu bym polemizował, bo wolałbym tam być...), czy zapie**alanych jest właśnie 10 psów.

Jebnijcie się w łeb. Albo lepiej "sobie".

Mizantrop

2011-02-03, 23:52
MCL napisał/a:

ch*j mnie, bez przeproszenia, obchodzi jakiś zasrany młody kitajec, który poprzez swojego pecha pożyje sobie jeszcze z 10 lat i zdechnie razem ze swoim kundlem.
Co jest k***a z sadolem? Rok temu nie było tu tyle zjebów użalających się nad losem jednej j***nej jednostki, jednego zaj***nego królika. Dobra k***a, umrze mi matka, brat zachoruje na aids: mogę mieć deprechę tydzień, miesiąc... ale życie się k***a toczy dalej a sam fakt że ktoś z mojej rodziny kopnie w kalendarz nie będzie obchodził 99.999999999999999999999999999999999% ludności ziemi.

Jesteście sp***olenni. Osobiście bym takiego zaj***ł dla przykładu, coby się broń boże nie próbował rozmnażać. A tych którzy będą pisać zj***ne posty jak większość ciot w tym temacie zabiłbym jako kolejnych... cholera, że też nie mam takiego skilla w krasomóstwie jak hitler kiedy dochodził do władzy, bo byłoby lepiej w polsce...

Naprawdę k***a robi wam to różnice, że 10 letni koleś po drugiej stronie kuli ziemskiej jakoś chroni się przed śmiercią? Bo mi k***a nie, tak samo jak pie**oli mnie to, że w tej chwili gwałconych jest właśnie 15 kobiet (chociaż tu bym polemizował, bo wolałbym tam być...), czy zapie**alanych jest właśnie 10 psów.

Jebnijcie się w łeb. Albo lepiej "sobie".



ty no k***a koleś to powiedz mi na ch*j tu wchodzisz? siedź sobie na hardzie i oglądaj ludzi pod walcami i wal sobie przy tym, ch*j mnie obchodzi kogo byś zaj***ła kogo nie, Twoja głowa poleciała by pierwsza. Wypie**alaj :idzwch*j:

gracz

2011-02-03, 23:52
@MCL
dobranoc ;-)

korooo

2011-02-03, 23:53
@dback
Masz księdza? kozak!
A co do tematu, to szkoda chłopaka, ale po takim nagłośnieniu sprawy to ktoś go pod skrzydła weźmie (oby nie tupolew), np. Angelina Jolie :D

MCL

2011-02-04, 00:02
@astas

Bo lubię czarny humor a to raczej pod to podchodzi... patrz nazwę działu: Czarne fotki.

Spoko pie**olony hipokryto, obrażasz się że "ch*j cię to obchodzi" a potem " twoja głowa by poleciała pierwsza". Naprawdę, za wujka adolfa nie było takich zjebów. Wyk***iaj spać bo jutro kartkówka z fizy gimnazjalisto... a przepraszam, polska b ma teraz ferie, psia mać :/ To idź ratować jakieś psy zabijane dla żartów w necie czy coś...

Mizantrop

2011-02-04, 00:08
MCL napisał/a:

@astas

Bo lubię czarny humor a to raczej pod to podchodzi... patrz nazwę działu: Czarne fotki.

Spoko pie**olony hipokryto, obrażasz się że "ch*j cię to obchodzi" a potem " twoja głowa by poleciała pierwsza". Naprawdę, za wujka adolfa nie było takich zjebów. Wyk***iaj spać bo jutro kartkówka z fizy gimnazjalisto... a przepraszam, polska b ma teraz ferie, psia mać :/ To idź ratować jakieś psy zabijane dla żartów w necie czy coś...



psy bede ratował, ale Ciebie pomine, imho k***a czarne fotki to nie znaczy, że mają być o tematyce czarnego humory włączy myślenie pie**olony komunisto

miedziak

2011-02-04, 00:17
wiesz, chciałem napisać " ta choroba to za to że bawi się jedzeniem(psem)" ale sobie odpuściłem. Nie spinaj się tak, bo jak na kogoś komu jest żal małego chińczyka dziwna jest to twoje odwołanie i pochwalanie holokaustu

MCL

2011-02-04, 00:20
astas napisał/a:

psy bede ratował



A to ratuj, skoro nie masz własnego życia

astas napisał/a:

ale Ciebie oszczędzie



Dzięki ale ja sobie radzę w życiu. Nie potrzebuje pomocy gimnazjalisty z 4letnim doświadczeniem w pisaniu gównianych postów na forach
astas napisał/a:

imho k***a czarne fotki to nie znaczy, że mają być o tematyce czarnego humory

astas napisał/a:

włączy myślenie pie**olony komunisto


"in my humble opinion"
"włącz myślenie"
Weź wyk***iaj już j***ny hipokryto.

Mizantrop

2011-02-04, 00:23
miedziak napisał/a:

wiesz, chciałem napisać " ta choroba to za to że bawi się jedzeniem(psem)" ale sobie odpuściłem. Nie spinaj się tak, bo jak na kogoś komu jest żal małego chińczyka dziwna jest to twoje odwołanie i pochwalanie holokaustu



a Holokaust nie odnosi się do prześladowań żydów w czasie II wojny światowej?

MCL napisał/a:



A to ratuj, skoro nie masz własnego życia



Dzięki ale ja sobie radzę w życiu. Nie potrzebuje pomocy gimnazjalisty z 4letnim doświadczeniem w pisaniu gównianych postów na forach

"in my humble opinion"
"włącz myślenie"
Weź wyk***iaj już j***ny hipokryto.



zjesz mi proboszcza, bo jestem hipokrytą?

#edit
kończę tą kretyńską kłótnie, bo do niczego nie prowadzi

drakula

2011-02-04, 00:29
Cytat:

olo nie kradnie, nie żebra, tylko sam sobie warzywa hoduje i łazi po drewno na opał. No k***a nic mu nie można zarzucić,




A to, ze jest kolorowy?

MCL

2011-02-04, 00:34
astas napisał/a:



#edit
kończę tą kretyńską kłótnie, bo do niczego nie prowadzi


Powinno brzmieć
Cytat:

#edit
kończę tą kretyńską kłótnie, bo mama mi każe iść spać



astas napisał/a:

zjesz mi proboszcza, bo jestem hipokrytą?


Najpierw spalę twoją parafię, zgwałcę ci siostrę i matkę, zajebę ojca kilofem oraz sierpem, a następnie potnę na kawałki i ugotuje razem z twoim proboszczem i każe ci to zjeść. A potem wrzucę to wszystko na harda i zgarnę dziesiątki piw.

szpakms

2011-02-04, 00:34
MCL ja tam cie popieram to nie portal w ktorym ludzie sie uzalaja nad innymi..... jak chceceie to wlazcie na demoty i inne tego typu portale tu sie smieje z krzywdy innych i jak sama nazwa wskazuje to jest SADISTIC a nie wspułczucie.pl....................

Mizantrop

2011-02-04, 00:46
Cytat:

Najpierw spalę twoją parafię


proszę bardzo, jestem ateista

Cytat:

zgwałcę ci siostrę i matkę


nie mam siostry

Cytat:

zajebę ojca kilofem oraz sierpem


zdecyduj się -.,-'

Cytat:

a następnie potnę na kawałki i ugotuje razem z twoim proboszczem i każe ci to zjeść


i'm vegetarian

Cytat:

A potem wrzucę to wszystko na harda i zgarnę dziesiątki piw.


powodzenia życzę, nawet sam Ci dam pierwsze piwo

#
to tyle ode mnie, nie odpisuj już na ten post. ripostę w moim kierunku jebnij sobie w notatniku