18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ryzykant w BMW - 320km/h na polskiej autostradzie

mcmt • 2012-07-06, 01:10
To już nie jest brawura... To czysta głupota - żadne inne słowo nie przychodzi mi do głowy :roll:

SÅ...........ki

2012-07-06, 19:21
Cytat:

To przykład gimbusa, który podłączony jest do internetu już zbyt długo i uważa, że sytuacja z 4:40 jest normą (to buczenie to przegrzane hamulce, najprawdopodobniej świecące na pomarańczowo). Czas wyjść z domu, ale mam nadzieję, że prawo jazdy zrobić mu się nie uda...


Tak się składa kolego, że prowadzę warsztat samochodowy i jedyną przegrzaną rzeczą tutaj jest Twój łeb. Może u Was na wsi nie ma autka które ma 8tyś obrotów na zegarze ale silnik przy 7tys obrotów ma prawo głośniej chodzić, a nie wydaje mi się żeby kierowca podczas przyspieszania do 330 miał wciśnięty hamulec, chyba, że wychował się z Tobą na podwórku.

darksun

2012-07-06, 19:26
Popielniczka napisał/a:



I jak to powiedział Clarkson: im szybciej jeździmy tym bardziej jesteśmy skupieni i uważni.

Jadąc 180 , 250 czy 320 nie ma już różnicy., a idiotami są Ci zajeżdżający mu droge.




ale jesteś k***a tępy jak but. Im szybciej jedziesz tym masz mniej czasu na reakcje a hamulce nie zatrzymaja samochodu jadacego 320 km/h na dystansie paru metrow. koleś mial nieraz k***a fart ze znalazł gdzies miejsce zeby kolizji nie spowodowac.

zajeżdżają drogę idioci ? to droga publiczna a nie prywatna żeby tak popie**alać. koles ewidentnie zapomnial ze nie jest sam na drodze, kazdy ma prawo wyprzedzic wolniejszy pojazd.

KidekDynamitek

2012-07-06, 19:33
mcmt napisał/a:


Cóż... :mrgreen: Pierwsze kilka zdań i odrazu widać, że odległego jeszcze egzaminu na prawo jazdy za pierwszym razem trollek nie zda... Myślę, że nawet jako pasażer często nie jeździł no, może tramwajem :ok:



Kreatywność widzę u Ciebie aż kipi. :plzdie:

Ti...........ch

2012-07-06, 19:37
KidDynamite napisał/a:


Jak masz oczy na dupie i ciśniesz lewym pasem nawet jak nie musisz, to się nie dziw. I co, panikujesz jak Ci podjedzie na 5 metrów? Ojejeej biedactwo. Z tego co piszesz to znasz się tyle co z tatusiem jako pasażer jeździsz, no powiedz czy nie tak jest?




Najpierw naucz sie czytac ze zrozumieniem, bo nie chce mi sie powtarzać i bedziesz wiedzial czego bylem na lewym pasie. Pozatym wiesz ile przy 150 km/h znaczy 5 metrów? panie pasażer...

KidekDynamitek

2012-07-06, 19:49
ment200 napisał/a:




Najpierw naucz sie czytac ze zrozumieniem, bo nie chce mi sie powtarzać i bedziesz wiedzial czego bylem na lewym pasie. Pozatym wiesz ile przy 150 km/h znaczy 5 metrów? panie pasażer...


Byłeś na lewym pasie, boś zawalidroga gimbusku. Naucz się jeździć.

Ti...........ch

2012-07-06, 19:58
racja. powinienem wyprzedzać po awaryjnym jak twój guru z nagrania

Given

2012-07-06, 20:46
Coz ja moge powiedziec? Piekne auto, piekny dzwiek silnika, piekne predkosci :) Zazdroszcze mu takiego auta i jakbym mial sam bym pewnie tak testowal ;)

lutero907

2012-07-06, 20:51
Japie**ole, oglądam ten film i utwierdzam się w przekonaniu, że autostrada to chyba zbyt rozwinięta technologia dla Was rodacy ? Ile razy jest tak, że jedzie król szos autostradom, na środku jezdni 100 km/h ?
Wypie**alać z pasa lewego !

Jackyll

2012-07-06, 21:10
Lepiej jechać 320 niż 120, bo przy 120 jest szansa na kalectwo, a przy 320 już nie ma tego ryzyka :D

Fargariel

2012-07-06, 21:11
rozpędził się w końcu do tej prędkości? filmik byłby krótszy gdyby skoczyłi do szwabowa...

dlugowieczny

2012-07-06, 21:18
@lutero907 dla ciebie słowo pisane to zbyt zaawansowana technologia. :idzwch*j:

ko...........or

2012-07-06, 21:40
No debil dobrze ze nikogo nie zabil

KidekDynamitek

2012-07-06, 21:40
ment200 napisał/a:

racja. powinienem wyprzedzać po awaryjnym jak twój guru z nagrania


:facepalm: :facepalm: :facepalm:

Pomyśl zanim coś napiszesz gimbusku.

mcmt

2012-07-06, 23:10
tit napisał/a:


Tak się składa kolego, że prowadzę warsztat samochodowy i jedyną przegrzaną rzeczą tutaj jest Twój łeb. Może u Was na wsi nie ma autka które ma 8tyś obrotów na zegarze ale silnik przy 7tys obrotów ma prawo głośniej chodzić, a nie wydaje mi się żeby kierowca podczas przyspieszania do 330 miał wciśnięty hamulec, chyba, że wychował się z Tobą na podwórku.


:rofl:
Ręce, nogi, dupa opada...
Ta wakacyjna inwazja gimbusów rozjebuje mózg :P , głupotą dorównują niektórym moderatorom... :ok:

marna

2012-07-06, 23:17
silniki :krejzi: