18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ryzykant w BMW - 320km/h na polskiej autostradzie

mcmt • 2012-07-06, 01:10
To już nie jest brawura... To czysta głupota - żadne inne słowo nie przychodzi mi do głowy :roll:

michalpp

2012-07-06, 15:03
To jest M3 e92, M6 e60 miało silnik V10 a tu wyraźnie słychać V8

wojas30

2012-07-06, 15:03
Dzimi napisał/a:

Szybkie BMW jest na Szybkie trasy, ale nie w Polsce na dwu pasmowej autostradzie gdzie trąbi na wszystkich i się wk***ia bo wyprzedzają inne pojazdy a on musi zwolnić, no i to wyprzedzanie po prawej stronie to już w ogóle widzę szczyt umiejętności ;)



To wyprzedzanie z prawej to z przymusu było. Gdyby nie miał tej luki wolnej to by się rozpie**olił o któregoś TIRa. Niestety hamulce nawet w M3 mają określoną sprawność. A dohamować z 330 do 90 to na pewno w p*zde dostały tarcze i okładziny.
Z resztą słychać syczenie kolesia który to pewnie siódme poty po tej mijance musiał z czoła ścierać.

Wadium

2012-07-06, 15:46
Nie rozumiem komentarzy typu "dorobil sie to jedzie a wy tylko zazdroscicie" czy "jakbyscie mieli takie auto tez byscie testowali" Zapytam czy koledzy jezdza po drogach sami? Czy jestescie k***a sami na drogach? To juz nie chodzi o zazdrosc jak taki kolega chce sobie pojezdzic 320 to niech sobie tor wynajmie (po samochodzie widac ze go stac) a nie naraza innych bogu winnych uczestnikow ruchu. Troche rozumu dzieci troche rozumu nie myslcie tylko o sobie.

al...........10

2012-07-06, 15:53
@up no i właśnie dlatego nie powinien tak zapie**alać. Ja rozumiem że ma czym i go ponosi, ale skoro stać go na samochód i paliwo to mógłby się przejechać do Niemiec na porządną autostradę. A w ogóle to szybka jazda na wprost jakoś mnie nie pociąga, co jest w tym fajnego? Dla przyjemności to się jeździ po zakrętach, a nie po autostradzie.

KidekDynamitek

2012-07-06, 16:09
alan10 napisał/a:

@up no i właśnie dlatego nie powinien tak zapie**alać. Ja rozumiem że ma czym i go ponosi, ale skoro stać go na samochód i paliwo to mógłby się przejechać do Niemiec na porządną autostradę. A w ogóle to szybka jazda na wprost jakoś mnie nie pociąga, co jest w tym fajnego? Dla przyjemności to się jeździ po zakrętach, a nie po autostradzie.


Zamilcz gimbusie, to że Ty nie umiesz jeździć szybko to nie znaczy, że nikomu nie wolno.

Miki6830

2012-07-06, 16:15
Sprowadzony z Niemiec.

kamilnorbert

2012-07-06, 16:26
To ma nie tylko silnik ale i sprawne hamulce. Będzie maił trochę wyobraźni to będzie jeździł długo i szczęśliwie.

mcmt

2012-07-06, 16:39
michalpp napisał/a:

To jest M3 e92, M6 e60 miało silnik V10 a tu wyraźnie słychać V8


:facepalm: :facepalm: :facepalm:
To musi być prowokacja...
wojas30 napisał/a:

Niestety hamulce nawet w M3 mają określoną sprawność. A dohamować z 330 do 90 to na pewno w p*zde dostały tarcze i okładziny.


Oczywiście na filmiku jest M5 E60. Myślę, że idiota hamulców ceramicznych nawet nie miał, bo pod koniec wogóle mu już nie hamowały... :facepalm:

Ti...........ch

2012-07-06, 16:46
Dobra widzę że niektórzy z nas grubo przesadzają że "sami byście tak zapie**alali" i dam taki przykład. Jechałem z Przemyśla do Wrocławia i jakieś 90 km przed celem miałem sytuacje że trafiłem na 2 wyprzedzające się TIR-y. Jako że jechałem średnio po całej A4 jakieś 140-150 km/h (tak wiem hejterzy że jestem p*zda ale taka prędkość mi w moim samochodzie zupełnie wystarczy choć mogę bez problemu więcej. Żebyście mogli jeździć jeszcze bardziej to mam Audi 80 B3 1.8 na gaźniku) musiałem zwolnić do 80 bo postanowiłem że wypuszczę te ciężarówki do przodu żeby się rozpędzić z powrotem do 150 i nie zajmować za długo lewego pasa. Spojrzenie w lusterka - za mną i po lewej pusto (widoczność dobra). Gdy bylem na wysokości połowy naczepy TIR-a który już wyprzedził poprzedniego nagle zobaczyłem zapie**alającego peugeota (coupe jakiś tylko nie znam się na tym czy to 406 czy 407), który dojeżdżając do mnie zaczął mrugać światłami i trąbić jakbym go k***a 10 minut blokował. a cały manewr zajął mi niecałą minute? (mówię o pobycie na lewym pasie)

Wiec k***a skończta mi pie**olić jaki to ten gość nie jest zajebisty bo tak zapie**ala. Oczywiście fajnie jest sobie pognać, ale trzeba mieć rozum i odpowiednie miejsce do tego

dlugowieczny

2012-07-06, 16:47
KidDynamite napisał/a:


Zamilcz gimbusie, to że Ty nie umiesz jeździć szybko to nie znaczy, że nikomu nie wolno.



:mrgreen: Skąd się tacy ludzie jak ty biorą? Z gimnazjum. Nie spinaj się tak, bo ci zwieracze puszczą. Koleś jadący tym autem, to czystej postaci debil. Ja nie mam nic przeciwko temu by się zabił, ale niech zabije tylko siebie na jakim torze. Zresztą co ja ci będę tłumaczył, zmienisz zdanie jak ci taki dureń zabije dziecko, albo żonę.

mare30ks

2012-07-06, 16:50
@ up w przypadku takiego debila powinienes zrownac sie z tirem i przyblokowac zjeba dluzsza chwile, jak mu sie tak spieszy to niech ochlonie :)

KidekDynamitek

2012-07-06, 17:02
dlugowieczny napisał/a:



:mrgreen: Skąd się tacy ludzie jak ty biorą? Z gimnazjum. Nie spinaj się tak, bo ci zwieracze puszczą. Koleś jadący tym autem, to czystej postaci debil. Ja nie mam nic przeciwko temu by się zabił, ale niech zabije tylko siebie na jakim torze. Zresztą co ja ci będę tłumaczył, zmienisz zdanie jak ci taki dureń zabije dziecko, albo żonę.



Słuchaj jednostrzale, p*zdeczki nie powinny się wybierać na autostrady. Gimbusiarnia ma wakacje?

mcmt

2012-07-06, 17:13
KidDynamite napisał/a:



Słuchaj jednostrzale, p*zdeczki nie powinny się wybierać na autostrady. Gimbusiarnia ma wakacje?


k***a, naprawdę uważasz, że na tym filmiku wszystko jest ok, normalne?

dlugowieczny

2012-07-06, 17:15
KidDynamite napisał/a:



Słuchaj jednostrzale, p*zdeczki nie powinny się wybierać na autostrady. Gimbusiarnia ma wakacje?



:mrgreen:
Toś mnie pojechał, że hoho. Autostrady służą szybszego przemieszczania się z punktu a do b, dlatego są to drogi bezkolizyjne(inaczej bez skrzyżowań), a nie tor wyścigowy, na którym zamyka się licznik. Nie martw się, jak skończysz gimnazjum to pojmiesz o czym piszę. Chociaż jak widzę twój poziom, to będziesz miał ciężko. :mrgreen:

Ti...........ch

2012-07-06, 17:26
@KidDynamite


Pojedź sobie normalnie na autostrade w Polsce jedź między 150 a 200 km/h i traf na takiego debila to zobaczymy jaki jestes mądry. jak znikąd zobaczysz 5 metrów za sobą samochód, bo tak ci debile podjeżdżają, chociaż wcześniej 147 razy patrzyleś w lusterka.


Chociaż...
Zapomnialem że w gimbazjum to najwyżej skuter od rodziców mozna dosiadać albo Wigry 3 po ojcu