18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ryzykant w BMW - 320km/h na polskiej autostradzie

mcmt • 2012-07-06, 01:10
To już nie jest brawura... To czysta głupota - żadne inne słowo nie przychodzi mi do głowy :roll:

antool

2012-07-06, 23:18
Film spoko, fajne M5 E60, bardzo dobry kierowca. Gdyby wszyscy jeździli tak pewnie, jak kierowca z filmu nie mielibyśmy wypadków. Tyle w temacie.

alt_

2012-07-07, 00:31
Ja pierdzęlę... Jak Was czytam to widzę może 2-3 głosy od ludzi którzy jeżdzą (względnie) przepisowo, reszta to samobójcy...

I Wy chcecie dogonić zachód? Raczej wschód (patrz zalew filmików zza ściany wschodniej). Z takim podejściem do tematu szybko ich dogonimy...

Co do jazdy lewym pasem jakże w PL nagminnej: Jakby każdy jechał przepisową prędkością, to na lewy zjeżdżać by trzeba było tylko po to żeby łyknąć TIRy i dziadziów w Seicento.

amre

2012-07-07, 00:52
Jakby każdy jeździł przepisowo to by polska gospodarka upadła bo jest oparta w dużej mierze na akcyzie paliwowej i mandatach za prędkość. Choć pewnie rząd by się obronił dając 10zł za litr benzyny.

Cóż, warunki podobne jak w Niemczech - dlaczego więc tam wolno i nikt złego słowa nie powie a u nas już okazuje się baranem?
Jest baranem bo trąbi i wyprzedza poboczem ale prędkości niech osiąga jakie chce - jeśli pozwoli mu na to maszyna i refleks. Sam jeżdżę 228km/h po autostradach bo moja stara [H] więcej nie pociśnie, a jakoś nikogo nigdy nie zabiłem.

burgund

2012-07-07, 01:25
BMW 4ever! kocham moją siódemkę i szczerze to bym nie starał się jechać nią jak najszybciej bo nie chciałbym jej stracić, szacun dla kolesia, że miał jaja tak jechać

SÅ...........ki

2012-07-07, 08:30
Cytat:


Ręce, nogi, dupa opada...
Ta wakacyjna inwazja gimbusów rozjebuje mózg , głupotą dorównują niektórym moderatorom...


Następny BMW driver... Też uważasz, że to hamulce? A zielona kontrolka to "pomarańczowa" kontrolka od hamulców? Kontrolka hamulców w tym BMW jest na dole, po lewej u góry jest zielona od świateł postojowych. Pan po świeceniu długimi włączył sobie BM'owskie kółeczka zamiast świateł mijania (działa to tak jak łezki w Audi. Światła mijania = zwykłe światła, przy wyłączonych mijania, a włączonych samych postojowych mocniej świecą się łezki pod światłami, tak samo w BMW jest z krążkami). Wiesz chociaż gdzie w Twoim BMW otwiera się maskę? Czy Twoja wiedza o BMW kończy się na wycieczce do serwisu? Obrazek w sygnaturze to nie wszystko.

antool

2012-07-07, 14:45
Ja tam widzę tylko kontrolkę od włączonego trybu M...
Takie (M) zielone w kółeczku ;-)
Przecież to standard w M5 E60...wszystkie agresywne ustawienia użytkownika pod jednym przyciskiem...

jokotones

2012-07-07, 20:17
ale tu sie syf robi w tych komentarzach, wszyscy wyzywaja wszystkich od gimbusow, co to ma byc wogole. Pod prawie każdym flmiiem jest jakis tekst o gimbusach, kiedys bylo okreslenie dzieci neo teraz gimbaza i to samo kazdy kto ma inne zdanie to gimbus. wcohhdze w komentarze zeby jakis informacji zaczerpnac czy tez posmiac sie z trafjnego komentarza a nie przezucac strony gdzie wsyzscy sie wysywaja.

michal3323

2012-07-07, 21:14
Ale ma eko niemiecką nalepke na szybkie więc tam też zapie**ala i wtedy jest dobrze :D

wciazszukam

2012-07-07, 21:29
k***a, gość łamie przepisy i jeszcze trąbi na przepisowo wyprzedzający samochód. Tak to jest, jak się chamstwo na salony wepchnie - autko za gruby hajs, ale słoma w butach została.

Też bym tak pozapie**alał, ale z kulturą dla innych użytkowników drogi. Dopuszczam zasygnalizowanie szybko zbliżającego się wozu światłami drogowymi za dnia, ale trąbienie przy wyprzedzaniu?! To pewnie ten typ, co jak Cie wyprzedza patrzy na Ciebie z groźną miną, jakbyś mu co najmniej dziecko zaszlachtował. Skąd to się k***a bierze?! Co 10 pajac na polskiej drodze to taki koperkowy gangster pokroju Psikuty z "Chłopaki nie płaczą".

Dziamian

2012-07-08, 11:53
Popielniczka napisał/a:

Nie chce mi sie czytac wszystkiego.

Jaki to model ? M6?

I jak to powiedział Clarkson: im szybciej jeździmy tym bardziej jesteśmy skupieni i uważni.

Jadąc 180 , 250 czy 320 nie ma już różnicy., a idiotami są Ci zajeżdżający mu droge.




No k***a nie wierzę że to debilu napisałeś :homer: jak k***a idioto ktoś może sprawnie ocenić odległość auta z tyłu jak zakładamy że zapierdziela ono 150 a okazuje się że k***a ma 300 na liczniku ? masz Ty k***a w ogóle prawo jazdy ? :idzwch*j: skoro k***a ja jadę 120, ktoś jedzie przede mną 90 i widzę że coś jest daleko to wyprzedzam i tyle a że ktoś zapie**ala te 200 na godzinę to jego sprawa !! pojedź sobie do Niemiec Panie Baranie i zobacz, że kultura u Niemców jest taka, że jak zapie**alasz i się ktoś wciśnie to nie masz co nawet się wk***iać i tak powinno być u nas, masz k***a drogę dwu pasmową to jedź te k***a 140 i ni grosza więcej złamasie, bo to są TYLKO dwa pasy tępoto ...

KidekDynamitek

2012-07-08, 15:05
tit napisał/a:


Czy Twoja wiedza o BMW kończy się na wycieczce do serwisu? Obrazek w sygnaturze to nie wszystko.


Kopiesz się z koniem. Ten gościu to o samochodach wie tyle co przeczyta na internecie. Gimbusek

czarkowskY

2012-07-10, 01:15
losvitos napisał/a:

A tam pieprzycie, jakbyście mieli też byście przetestowali takie auto, a że jeździcie puntem 1.2 w gazie to zaraz że idiota i kryminalista.



się kuhwa na torach wyścigowych testuje, a nie na publicznych drogach użytkowanych przez bogu ducha winnych ludzi

snajper997

2012-07-11, 21:16
BMW e60 m5 <3 ponad 500 HP