18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruski pedofil dostaje wpierdol

Necromessiah • 2013-04-15, 22:32
Tradycyjny scenariusz: kolesie zrobili prowokację i udało im się złapać pedofila. Przez pierwsze 5 minut filmu są screeny z jego wiadomościami (niestety po rusku, ale jak ktoś bardzo chce to mogę przetłumaczyć). Gdzieś od 5:15 zaczyna się solidny wpie**ol okraszony kosą w nogę :mrgreen:
Szkoda, że nie wykastrowali sk***ysyna.


herbalix

2013-04-16, 19:03
Jerzy_Michał_Wołodyjowski napisał/a:


Nikt mi nic nie wciskał, natomiast wiem, jak w więzieniach traktuje się pedofilów.



taki jesteś garus, że wiesz, czy się symetrii naoglądałeś?

tarasyhakena

2013-04-16, 19:54
mam pytanko gdzie można wpłacać pieniądze dla tej ekipy ? może by jakiś lepszy sprzęt kupili do walki z pedofilami np. ak47

albineek

2013-04-16, 20:32
nie ukrywam ze pochwalam taka akcje ale jednak za slabo dostal..

Qunik93

2013-04-16, 21:57
Chłopakom należy się cysterna piwa, wielkie brawa, powinni go byli doj***ć na amen.

EmPeroR77

2013-04-16, 21:59
Poprostu mistrzostwo :)

The Alternative One

2013-04-16, 23:29
Ogólnie akcja jak najbardziej zasługująca na piwo, ale... boję się, że nasi dresiarze wezmą się za takie ,,akcje", i zapie**olą niewinnego człowieka który robi sobie jaja jak często sadyści na forum, ewentualnie się pomylą...
Ja jestem za przymusowa kastracja. Ewentualnie żeby dodać smaczku, zmusić ich do zjedzenia swoich jaj.

suneku

2013-04-16, 23:38
wszyscy myślą, że pedofile mają w pace przej***ne. Niestety już nie . Odkąd na wokande trafiły sprawy od pedofili prześladowanych w pierdlu, jest odgórny nakaz żeby ścierwa izolować, żeby inni sie nimi nie zajeli. Z tego co mówił ojciec kumpla ( emerytowany policjant, widział sporo) to jak trafisz do więzienia, to najlepiej udawać pedofila. Wtedy bedzięsz miał spokój.
nie ma co sie bawić w policje w takich sprawach. Do lasu z takim. W komplecie z wiertarką i łopatą.

człowiek_zły napisał/a:

Namawiam brata ciotecznego (małolat 13 lat), żeby wyrwał pedofila w necie. Jak zboczeniec przyjedzie to go w łeb. I wyczyścić mu kwadrat oraz konto w banku. A potem podj***ć go na mendownię i niech go w dupe jebią za kratami.


Sfidt

2013-04-17, 01:13
Powinni odpalać takich na miejscu. Zero litości

Szakhal

2013-04-17, 08:44
Można im na dalszą działalność przekazać jakoś 1% podatku? :-)

rekuperator

2013-04-17, 10:44
Bardzo dobrze kur... zero tolerancji dla tej kur... pedofila

Dawid3e

2013-04-17, 13:01
kurde mogli sie nad nim jeszcze troche po znęcać...

pandzior

2013-04-20, 16:21
do czegos takiego powinno sie strzelac! niby ruski a zachowali sie jak cywilizowani ludzie szacun!

masterjunior

2013-04-28, 22:24
Ktos wie co to za nuta leci w trakcie ,rozwiazywania' problemu? jesli tak to o odp. prosze wyslac na maila, obiecuje skrzynke wirtualnego sadystycznego piwa :P jr93@interia.eu

sh...........n.

2013-06-21, 12:35
Powinni mu uciąć jajca :)

NORDBERT

2013-06-21, 13:30
Pan_Prokurator napisał/a:

gratulacje. pochwalajcie samosąd pie**olonych przygłupów- nie sprzeciwiacie się, bo nie jesteście pedałami. zmienicie zdanie jak przyjdą po was. wiem ,że koleś to pedofil i należy takich eliminowac- ale nie w ten sposób. ci kolesie co go biją to czysty kryminał- widać mają już wprawdę. Psikanie po oczach, wbijanie noza w noge (!!).

większość z Was to po prostu debile



widocznie zasluzules ze boisz sie takiego samosadu :D :D panie prokuratorze :D