18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruski pedofil dostaje wpierdol

Necromessiah • 2013-04-15, 22:32
Tradycyjny scenariusz: kolesie zrobili prowokację i udało im się złapać pedofila. Przez pierwsze 5 minut filmu są screeny z jego wiadomościami (niestety po rusku, ale jak ktoś bardzo chce to mogę przetłumaczyć). Gdzieś od 5:15 zaczyna się solidny wpie**ol okraszony kosą w nogę :mrgreen:
Szkoda, że nie wykastrowali sk***ysyna.


elemental

2013-04-16, 13:41
żenujące działanie, skatowali w kilku jednego nic niewinnego chłopaka. A gawiedź forumowa nawet się cieszy. Hrr pfu wam w ryje chamy.

tupak

2013-04-16, 14:02
Chlebson napisał/a:



To już jak ma 11 lat to można dymać?? Bo magiczny wiek 10 lat został przekroczony... Nie jesteśmy zwierzętami i potrafimy panować nad popędami (bo przecież jak chce ci się kupkę to nie srasz na trawniku jak pieski, tylko idziesz do domu) więc to żadne tłumaczenie, że sobie nigdy nie r*chał i nie por*cha... może odłożyć kasę na jakąś dz**kę



Chodzi mi o to że jeśli podali by się za 10 latkę lub mniej można mu wpie**olić bez wątpliwości. Mogli też nie pokazać tych screenów gdzie sami namawiali kolesia. Jest dużo szmat 12, 13 lat o których wszyscy wiedzą (łącznie z ich rodzicami), że się puszczają na prawo i lewo z 30, 40 latkami i nikt przez chwile nie pomyśli że to pedofile już nie wspominając o jakichś karach. Szmata to szmata jedne zaczynają wcześniej inne później.

A co do Twojego przykładu piesków. Jesteś w lesie na grzybach lub nad rzeką na rybach i właśnie opie**oliłeś niemytą śliwkę. Do domu 2h piechotą. I co zrobisz? Sytuacja wyjątkowa - tak jak i mogła być u tego kolesia. Dla mnie pedofil to ktoś kto nieświadome dziecko (mentalnie dziecko a nie patologicznie zrytą psychicznie szmatę która doskonale wie po co się spotyka nie ważne w jakim jest wieku) chce w jakiś sposób wykorzystać wbrew jego woli.

Ch...........on

2013-04-16, 14:20
tupak napisał/a:


A co do Twojego przykładu piesków. Jesteś w lesie na grzybach lub nad rzeką na rybach i właśnie opie**oliłeś niemytą śliwkę. Do domu 2h piechotą. I co zrobisz? Sytuacja wyjątkowa - tak jak i mogła być u tego kolesia.



po pierwsze sraczka to nie jest popęd który kontrolujemy a rodzaj zaburzenia homeostazy organizmu (taka jakby choroba) więc twoje porównanie pasuje jak ja do baletu, bo nie da się opanować ,,wulkanu'' z dupy... po drugie to w lesie zawsze można znaleźć ,,ustronne miejsce'' i zrobić to z godnością. Bo przecież nawet z wyjątkową sraką nie wypróżniłbyś się na trawniku przed blokiem jak ludzie patrzą (zakładając że masz nawet 6 h do domu)... Podając przykład piesków chciałem pokazać, że można panować nad popędami i potrzebami bez względu na okoliczności... w lasach ciągle ludzie srają :D a na trawnikach (przy wiwatach gapiów) srają tylko pieski...

to że takie gówniary same się sadzą na ku*asa to nie zmienia faktu, że ten co to wykorzystuje nie jest pedofilem

bober4

2013-04-16, 14:25
I tak uważam, że za mało dostał. Każdego złapanego pedofila powinno się kastrować na żywca.

marcincore

2013-04-16, 14:41
Są jeszcze dobrzy ludzie. Polecam ruskiego skina Tasaka który robi takie same akcje.

hogg

2013-04-16, 14:58
Necromessiah napisał/a:

Ok a zatem tłumaczę mniej więcej te screeny:
Koleś nazywa się Iljas.
I - co powiesz na spotkanie?
Nastia - cześć, mam 13 lat
(...)
I - w której jesteś klasie?
N - w ósmej. Ok muszę iść



W ósmej i ma 13 lat. W ch*j ogarnięci ci prowokatorzy ;)
Kraje mu się poj***ły, on taki południowy typ urody, 13-latkę Hiszpanii już by dmuchał na legalu.
A tu? jeszcze raz i Kaukaz :)

19AF46

2013-04-16, 15:31
pięknie k***a Ruski poj***ne ale za takie coś to brawo brawo brawooooo :evil:

Eliot Imperio

2013-04-16, 16:00
Jerzy_Michał_Wołodyjowski napisał/a:



Chyba nie masz pojęcia o ludzkiej mentalności. W każdym normalnym kraju, gdzie istnieje pojęcie pedofilii, takie przestępstwa się tępi i zwraca się na nie uwagę. Policjant też człowiek i wie, że taki zwyrol może kiedyś trafić na jego córkę, lub syna, więc będzie reagował.



Nikt mi nic nie wciskał, natomiast wiem, jak w więzieniach traktuje się pedofilów.
Tutaj gość dostał wpie**ol i co? Puścili go. W pierdlu dostawałby niemal codziennie.



Siedziałeś w pudle, że wiesz jak się tam ich traktuje? Akurat o ludzkiej mentalności najwyraźniej wiem więcej od Ciebie. Pedofil, pederasta siedzi w osobnej celi, bo państwo martwi się o jego życie i zdrowie. Nie siedzą z innymi kryminałami. Jednak widzę, że wierzysz dalej w wymiar sprawiedliwości i to, że w Polsce takie przypadki nazwane byłyby patologią. Tam gdzie sprawiedliwość to tylko pojęcie, tworzą się grupy które biorą takie rzeczy we własne ręce. I bardzo dobrze. Oczywiście narzekający, że ci ludzie zaczeli od pedofilii, że pewnie popie**oleni albo że niedługo będą bić normalnych ludzi za nic. Dziwne, od takiego waszego gdybania własnie i braku dwóch półkul pod czaszką mamy to co mamy w Polsce- zamachy w tupolewie, morderstwa na zlecenia Tuska i tak dalej. Nie dość, że robią nas w ch*ja na każdym kroku, to jeszcze banda j***nych kretynów mało to, że powiela takie rzeczy- potrafi sobie jeszcze pod każdym innym tematem nawymyślać lepszych rzeczy, że aż normalnego człowieka ch*j strzela jak czyta takie wypociny.

Jerzy_Michał

2013-04-16, 16:17
Eliot Imperio napisał/a:

Siedziałeś w pudle, że wiesz jak się tam ich traktuje?



Nie wiem, jak się ich traktuje teraz, wiem jak się traktowało kiedyś.

Eliot Imperio napisał/a:

Jednak widzę, że wierzysz dalej w wymiar sprawiedliwości



Źle widzisz, bo nie wierzę, ale akurat karalność w procesach o pedofilię jest u nas wysoka, co innego z wykrywalnością.

Eliot Imperio napisał/a:

Dziwne, od takiego waszego gdybania własnie i braku dwóch półkul pod czaszką mamy to co mamy w Polsce- zamachy w tupolewie, morderstwa na zlecenia Tuska i tak dalej. Nie dość, że robią nas w ch*ja na każdym kroku, to jeszcze banda j***nych kretynów mało to, że powiela takie rzeczy- potrafi sobie jeszcze pod każdym innym tematem nawymyślać lepszych rzeczy, że aż normalnego człowieka ch*j strzela jak czyta takie wypociny.



Ty jednego nie zrozumiałeś. Mają goście bardzo mocne przesłanki, wręcz dowód. Prowokacja świetna i wszystko z niej wynika, jak należy. Uwierz mi, że w wielu krajach, a sądzę, że w Rosji również, koleś by się nie wywinął. I dlatego taki samosąd dla mnie nie jest ok, bo koleś odejdzie, odcierpi i będzie dalej wyrywał dzieci, tylko że będzie ostrożniejszy, mając taką nauczkę. Trudniej będzie go złapać, bo skoro wyłapali go zwykli ludzie, to policja tym bardziej nie będzie miała z tym problemu.

Corey_09

2013-04-16, 16:21
k***a, ten kolo co go prowadzi ma taka sama czapkę jak moja, ch*j mu w dupę :evil:

poloo89

2013-04-16, 16:44
Necromessiah napisał/a:

Przez pierwsze 5 minut filmu są screeny z jego wiadomościami [/video]



48sec to nie bardzo 5 min... -.-

matis2118

2013-04-16, 18:12
wzruszyłem się.. :-) czekam na jeszcze więcej takich filmików 8-)

Shatter

2013-04-16, 18:13
Jakby tak papierzaka skopali to byście ich od lewackich komuchów wyzywali HIPOKRYCI...

PKSdriver

2013-04-16, 18:56
W rosji takie coś może ujść płazem oprawcom, bo to nie wzbudza żadnego poruszenia w społeczeństwie.Widziałem kilka filmów dokumentalnych o rosyjskich neofaszystach i tam nawet za zabójstwo jakiegoś brudasa policja nic nie robi.Tacy ludzie jak na filmiku działają bez skrępowania.Zobaczcie, że oni dźgają go nożem na jakimś osiedlu i nie wygląda, żeby czegoś się bali.
rosjanie to zawsze była dzicz!