18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruski pedofil dostaje wpierdol

Necromessiah • 2013-04-15, 22:32
Tradycyjny scenariusz: kolesie zrobili prowokację i udało im się złapać pedofila. Przez pierwsze 5 minut filmu są screeny z jego wiadomościami (niestety po rusku, ale jak ktoś bardzo chce to mogę przetłumaczyć). Gdzieś od 5:15 zaczyna się solidny wpie**ol okraszony kosą w nogę :mrgreen:
Szkoda, że nie wykastrowali sk***ysyna.


Jerzy_Michał

2013-04-16, 09:06
Eliot Imperio napisał/a:

Tam nie ma czegoś takiego, ze pójdziesz na policje i zgłosisz kradzież. Tak samo jakbyś poszedł do sąsiada i mu o tym opowiedział- wysłucha ale generalnie gówno go to obchodzi.



Chyba nie masz pojęcia o ludzkiej mentalności. W każdym normalnym kraju, gdzie istnieje pojęcie pedofilii, takie przestępstwa się tępi i zwraca się na nie uwagę. Policjant też człowiek i wie, że taki zwyrol może kiedyś trafić na jego córkę, lub syna, więc będzie reagował.

Eliot Imperio napisał/a:

Nawciskali wam k***a pierdół o j***nej demokracji i niezawistnych sądach.



Nikt mi nic nie wciskał, natomiast wiem, jak w więzieniach traktuje się pedofilów.
Tutaj gość dostał wpie**ol i co? Puścili go. W pierdlu dostawałby niemal codziennie.

~Velture

2013-04-16, 10:36
Cytat:


Nikt mi nic nie wciskał, natomiast wiem, jak w więzieniach traktuje się pedofilów.
Tutaj gość dostał wpie**ol i co? Puścili go. W pierdlu dostawałby niemal codziennie.


ch*ja tam gimbusie wiesz. Pedofilów trzyma się w izolatkach albo wszystkich wspólnie w jednym bloku i nie mają styczności z innymi osadzonymi więc są zasadniczo bezpieczni i nic im nie grozi.

Na przyszłość jak chcesz dzieciaku zabłysnąć to po pierwsze pomyśl a jeśli to nie podziała to po drugie dowiedz się.

Jerzy_Michał

2013-04-16, 10:53
Velture napisał/a:


ch*ja tam gimbusie wiesz. Pedofilów trzyma się w izolatkach albo wszystkich wspólnie w jednym bloku i nie mają styczności z innymi osadzonymi więc są zasadniczo bezpieczni i nic im nie grozi.

Na przyszłość jak chcesz dzieciaku zabłysnąć to po pierwsze pomyśl a jeśli to nie podziała to po drugie dowiedz się.



To może tak jest teraz, kiedyś tak nie było, a poza tym, skąd wiesz, jak jest w Rosji, gnojku?

uns

2013-04-16, 10:54
Pan_Prokurator napisał/a:

gratulacje. pochwalajcie samosąd pie**olonych przygłupów- nie sprzeciwiacie się, bo nie jesteście pedałami. zmienicie zdanie jak przyjdą po was. wiem ,że koleś to pedofil i należy takich eliminowac- ale nie w ten sposób. ci kolesie co go biją to czysty kryminał- widać mają już wprawdę. Psikanie po oczach, wbijanie noza w noge (!!).

większość z Was to po prostu debile



lewaku pie**olony broń dalej pedofilów, ku*asiarzu

mat3u5z

2013-04-16, 10:58
można im przekazać 1% podatku jako organizacji pożytku publicznego ?

tekkit

2013-04-16, 11:35
tylko pretekst zeby sie poznecac. sami sa zwyrolami. powinni oddac go w rece policji

pi...........ka

2013-04-16, 11:39
w sumie zanim nie znalem motywu myslalem ze gosc cofniety w rozwoju i jedynym jego ratunkiem jest ustawianie sie z małolatami jakies 15 czaicie, sam znam z widzenia gosciu ktorzy maja po 25 lat zapeirdalaja na szmacie za granica potem wracaja do malego miasta i bawia sie z 14+ an dyskotekach szastajac hajsem, czy to nie jest pedofilia? kiedy sie zaczyna pedofilia? dobrze ze skasowali tego cwe*a mogli mu pociac czolo zyletkami, bo jak przeczytalem o tym co on tam napisal sam bym tak zrobil, kosa w noge bardzo wporzo, mogli bardziej sie znecić

cinek264

2013-04-16, 12:35
Chętnie sam bym go pociął sk***ie*a , jeszcze go bronią bałwany, ciekawe jakby twojej córce zrobił coś pedofil jak byś szczekał

fryc88

2013-04-16, 12:42
Za pedofilię to co mu zrobili było zbyt łagodne. Kilka publicznych kastracji i by się nauczyli, żeby nie tykać tego, czego nie można.

Po tym wszystkim powinni go zatargać na komendę i podrzucić płytę ze zrzutami, itd. żeby wiedzieli za co dostał, a myślę, że tamtejsze SB by go dobiło.


PS. Niedawno ktoś pisał, że w rosji nawet nie ma pedofilii :) Owszem, już wiecie dlaczego.

bedzio

2013-04-16, 13:00
Z tą kosą to troche przesadzili ale tak to troche mało tej lekcji powinni go bardziej po żebrach bić, nawet z dwa złamane może, kosa to niebezpieczna rzecz w sensie że mogą sobie sami zaszkodzić jak przesadzą a takie bicie żeby zmaksymalizować ból a jednocześnie żeby śladów nie było( tak jak czasami zomo robiło).

kueza

2013-04-16, 13:21
ale czerwone bojówki najlepsze czo XD

Ch...........on

2013-04-16, 13:32
Dobry wpie**ol dla pedofila (albo przyszłego pedofila) nie jest zły :) a wręcz jako lekarz przypisywałbym takie wpie**ole jako profilaktykę u ludzi, którzy mają pierwsze oznaki pedofilstwa (np. koleś 24 lata umawia się z 14)

tupak

2013-04-16, 13:35
Z początku myślałem że podali się za 8 latkę i by było spoko ale u 13 latek to już widziałem takie kurewstwo że się w pale nie mieści. I to nie spowodowane żadną biedą, patologią czy coś tam. Widziałem w życiu 12 letnie szmaty (w sumie nie wyglądały na tyle - można powiedzieć już styrane były) które by wejść do klubów robiły gałę ochroniarzom (tak nie jednemu) i w sumie chyba tylko po to by je tam każdy za browar, drinka albo odwiezienie do chaty mógł wydymać. I nikt do nich nawet by nie podszedł gdyby same się prosiły.

Tak jak ktoś powiedział gościu wygląda na takiego desperata co wie, że nie por*cha i szuka okazji. Ogólnie jakby się podawali góra za 10 letnie dziewczynki jestem w pełni za. Ale powyżej to już można polemizować.

Bankai

2013-04-16, 13:37
Nie przesadzili z ta kosa.. meksykanie tna na zywca glowe za jakies narkotykowe sprawy.

A no policjie niema co isc, bo tylko jeszcze raz wpie**ol dostanie. bo co powie? "Dzien donry, jestem Pedofilem i dlatego dostalem w ryj i chcialem wniesc skarge"

Takie grupy to popieram jak najbardziej.

Ch...........on

2013-04-16, 13:40
tupak napisał/a:

Z początku myślałem że podali się za 8 latkę i by było spoko ale u 13 latek to już widziałem takie kurewstwo że się w pale nie mieści. I to nie spowodowane żadną biedą, patologią czy coś tam. Widziałem w życiu 12 letnie szmaty (w sumie nie wyglądały na tyle - można powiedzieć już styrane były) które by wejść do klubów robiły gałę ochroniarzom (tak nie jednemu) i w sumie chyba tylko po to by je tam każdy za browar, drinka albo odwiezienie do chaty mógł wydymać. I nikt do nich nawet by nie podszedł gdyby same się prosiły.

Tak jak ktoś powiedział gościu wygląda na takiego desperata co wie, że nie por*cha i szuka okazji. Ogólnie jakby się podawali góra za 10 letnie dziewczynki jestem w pełni za. Ale powyżej to już można polemizować.



To już jak ma 11 lat to można dymać?? Bo magiczny wiek 10 lat został przekroczony... Nie jesteśmy zwierzętami i potrafimy panować nad popędami (bo przecież jak chce ci się kupkę to nie srasz na trawniku jak pieski, tylko idziesz do domu) więc to żadne tłumaczenie, że sobie nigdy nie r*chał i nie por*cha... może odłożyć kasę na jakąś dz**kę