18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruski pedofil dostaje wpierdol

Necromessiah • 2013-04-15, 22:32
Tradycyjny scenariusz: kolesie zrobili prowokację i udało im się złapać pedofila. Przez pierwsze 5 minut filmu są screeny z jego wiadomościami (niestety po rusku, ale jak ktoś bardzo chce to mogę przetłumaczyć). Gdzieś od 5:15 zaczyna się solidny wpie**ol okraszony kosą w nogę :mrgreen:
Szkoda, że nie wykastrowali sk***ysyna.


Su...........an

2013-04-15, 23:05
Nie żeby coś, ale to wygląda jakby było ustawione... Zwłaszcza pod koniec, jak typ go łapie za ramie i jeszcze sie schyla, jakby pytał, czy mu za mocno nie wj***li.

Kaszakisza

2013-04-15, 23:05
Generalnie nie lubię, gdy banda typków kogoś maltretuje, ale jak sobie wyobrażę, że małe niewinne dziecko mogłoby być skrzywdzone przez tego cwe*a to chętnie bym się do nich dołączył.

Bagman

2013-04-15, 23:05
haha podoba mi się że odszedł normalnie nie wiedząc o kosie. ale sie w domu zdziwi pedał.

Heilotes

2013-04-15, 23:05
2 kosy w udo i chodzi normalnie?

Swoja droga znajac mniej wiecej anatomie to naprawde nie ma bezpiecznego miejsca na dzganie nozem :/
Na szczescie oni o tym nie wiedzieli ^^

Hary Walker

2013-04-15, 23:06
Może to wina montażu, ale za mało latał po tych kopniakach. To było delikatne obicie jak na standardy sadistica, a nie "wpie**ol". Ale kosa w nogę, więc piwo leci.

job_twaju_mać

2013-04-15, 23:07
mógłbym przetłumaczyć, ale mój komentarz nie będzie w pierwszej 15stce i nie dostanę bardzo ważnych wirtualnych piwek :emo:

Elanez

2013-04-15, 23:08
Pieprzem po oczach. Mistrzowsko.

Magnetik

2013-04-15, 23:08
albo mi sie zdaje czy gosc jest ciapaty?

Leginek

2013-04-15, 23:10
Mimo to ,że pedofil (niedoszły) to żal mi się typa zrobiło bo jednak wpie**ol od "x" typa i jeszcze kosa to lekka przesada. Państwo powinno się zajmować takimi ludźmi a nie sąd ulicy. Po ryju sprawiał wrażenie niespełna sprawnego umysłowo chociaż ch*j wie. Wsadzić takiego na leczenie przymusowe, zaostrzyć prawo i nie dopuścić do kontaktu z dziećmi dożywotnio ot co. Do czego dochodzi, że ludzie muszą sami wymierzać "sprawiedliwość"

Rezor

2013-04-15, 23:10
Jak dla mnie (nie znam rosyjskiego) to trochę nie tak wygląda... Po zachowaniu kolesia to typowy nerd, którego żałosne życie wskazuje na to, że w życiu nie zaliczy, a tu nagle poznaje młodą białogłowę, która go polubiła etc. Czasem desperacja może doprowadzić do zajebistego pecha... Jedni łapią wtedy syfa, a inni kosę w nogę.

Nie piszę tego żeby kogokolwiek usprawiedliwiać bo sam mam córkę (2 latka) i jeśli to rzeczywiście wielbiciel hot ósemek to uj***łbym jaja aż do kostek. Raczej kieruje to w stronę tych zdesperowanych: lepiej wydajcie kilka dyszek na gumki i panienkę niż przeżyć coś takiego albo zniszczyć dzieciństwo "wyzwolonej" małolacie...

Adiksen

2013-04-15, 23:11
Z kwiatami do kilkulatki sam w centrum handlowym by nie przyszedł. Coś mi się wydaje, że to taki pedofil jak ze mnie zawodowy r*chacz.

Shakkozu

2013-04-15, 23:14
@Rezor
Takiego jeba*ego ścierwa nie ma co żałować, zamiast tej kosy w nogę, jakaś młoda dziewczyna mogła dostać ch*ja do dupy...

pacyfista

2013-04-15, 23:14
Ciekawe tylko czy to 19 latek, który liczył na łatwy seks z 15 letnią dz**ką, czy prawdziwy pedofil. Wolałbym, żeby ktoś przetłumaczył, bo nie wiem co o tym myśleć.

zielak300

2013-04-15, 23:15
Podają się za cycastą trzynastkę lubiącą się j***ć i wyłapują pedofilów :homer:

Każdy szansujący się pedo-rosjanin korzysta z domów publicznych oferujących dzieci w każdym wieku. W Moskwie takie na każdej ulicy :D

Necromessiah

2013-04-15, 23:17
Ok a zatem tłumaczę mniej więcej te screeny:
Koleś nazywa się Iljas.
I - co powiesz na spotkanie?
Nastia - cześć, mam 13 lat
I- całowałaś się już z kimś kiedyś?
N - tak
I - chciałbym cię doprowadzić do najbardziej czarujących emocji/uczuć
N- no nie wiem. A to boli?
I - nie, nie boli, jest przyjemne. Orgazm to coś takiego z adrenaliną
N - spotkamy się koło metro ok? Napiszę ci smsa. Nie mogę rozmawiać, rodzice są obok.
I - o której jutro napiszesz? do południa będę na uczelni
N - o 16
N- weź ze sobą wino. Możesz dać mi różę?
I - oczywiście, że mogę. Jeżeli wezmę martini z sokiem pomarańczowym? Lubisz?
N - lubię
I - ok, wezmę Martini
I - w której jesteś klasie?
N - w ósmej. Ok muszę iść
I - ok śliczna, czekam do jutra, napisz koniecznie.

Krótko mówiąc kolesie pytają go potem czy chce od razu na komendę czy pogadają. Potem po drodze jest jakieś mętne tłumaczenie, że nie chciał itd.
Potem od 5:15 mówią, żeby uklęknął i prosił o wybaczenie u ruskiego narodu. No a dalej to już wiadomo ;)