18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozpoczęcie Woodstocku

Yq...........ll • 2012-08-02, 21:54
Rozpoczęcie Woodstocku z udziałem prezydentów Polski i Niemiec. Plus odważny koleś sfotografowany z dziewczyną obok nich.

matttti0

2012-08-05, 07:18
@hycel

Biją brawo bo na Woodstocku są ludzie którzy się w ogóle nie przejmują polityka (chyba, że w zakresie głoszenia pięknych haseł wolnościowych i postulatów). Oni po prostu się ciesza z tego, że spotkali kogoś znanego, że będą mieli pamiątkę i miłe wspomnienia. Bo politycy i ich poglądy przemijają, ustroje się zmieniają a Woodstock wciąż trwa.

Pu...........le

2012-08-05, 09:32
2:03 janosik appears

pa...........66

2012-08-05, 11:29
mam wrazenie ze wyzywajacy od platformiakow i gimnazjalistow sa jeszcze glupsi i juz nie wiedza jak dociac;]

kruczekw90

2012-08-05, 21:36
hycel napisał/a:

No ale żeby tak bić brawa Komorowi-złodziejowi gdy ten mówi o przymusowych szczepieniach.
Wstyd! Myślałem, że na Woodstocku są bardziej rozumni ćpuni i menele, wstyd panowie.




Bo tam jest k***a kulturka!

Mr Dan

2012-08-06, 02:56
Coś mi nie gra. Byłem na Woodstocku i Bronek był na dużej scenie, więc co wy mi tu pokazujecie za film?
Gdzie sektorówka i samoloty?

verdors

2012-08-06, 11:25
Keijiro napisał/a:

ale k***a wazelina , a za tydzień 99% woodstocku i tak będzie j***ć komora :D



Masz rację, 99%, ba nawet więcej, Woodsstokowiczanów ma głęboko gdzieś politykę. Osobiście uważam, że Woodstock powinien być miejscem antypolitycznym.
Ci ludzie co tam przyszli nie stanowili nawet 0,5% wszystkich ludzi, którzy przybyli tego roku na przystanek W, więc obrażanie ogółu ludzi jest bezpodstawne i po prostu głupie.

Dziękuję bardzo, oddaję głos Panu Prokuratorowi.

Bembols

2012-09-11, 14:35
matttti0 napisał/a:

@hycel

Biją brawo bo na Woodstocku są ludzie którzy się w ogóle nie przejmują polityka (chyba, że w zakresie głoszenia pięknych haseł wolnościowych i postulatów). Oni po prostu się ciesza z tego, że spotkali kogoś znanego, że będą mieli pamiątkę i miłe wspomnienia. Bo politycy i ich poglądy przemijają, ustroje się zmieniają a Woodstock wciąż trwa.



Piękne i za razem prawdziwe słowa napisałeś.
Czytając te wszystkie komentarze typu '' brudstok " i innych konserwantów politycznych ustrojstw, chciałem pogratulować oto tej osobie, której wypowiedź cytuję wyżej. Twoja inteligencja przewyższa większość komentatorów lub zazdrosnych hejterów pod tym filmikiem, a nie wiem po co ta spina... :)
Poza tym Ci co byli wiedzą o co chodzi. A Ci którzy siedzą w domu, bo im matka nie pozwala pojechać dalej niż 10km od domu i nie dłużej niż 5h, mogą tylko pozazdrościć wspaniałego festiwalu.