18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozpoczęcie Woodstocku

Yq...........ll • 2012-08-02, 21:54
Rozpoczęcie Woodstocku z udziałem prezydentów Polski i Niemiec. Plus odważny koleś sfotografowany z dziewczyną obok nich.

orzechccc

2012-08-04, 19:51
k***a ale te brudasy placza:/

slonzok

2012-08-04, 20:12
Kolo sie mogl spytac kiedy gajowy spelni obietnice a nie marnowac okazje na robienie sobie zdjec z pajacem. Chociaz jesli to jest sposob na zaliczenie panienki to ok.

zbyszko z lublina

2012-08-04, 20:32
Taka prawda Kaczyński nie wiedział by jak się zachować, więc nigdy nie uczestniczył by w takim spotkaniu. Oczywiście podchodzi mi to pod żenua ale ch*j! wolę gajowego niż synka komunisty, sługusa ojca rydzyka który opluwał jego świętej pamięci małżonkę i udawał że deszcz pada.

Taka dygresja, wiecie dlaczego szerzą się ruchy skrajne u nas i w europie (lewackie i skrajno-prawicowe) widać szczególnie je tu na sadolu i widać je po waszych komentarzach: Bo młodzi ludzie , wy plująca jadem gimbaza i trochę starsi. Naoglądacie się w tv i internecie bzdur, myślicie że wam się wszystko należy liznęlibyście trochę komuny to byście nabrali trochę ogłady i wiedzieli co to komunizm, reżim, jak po parówki stało się w kolejce po parę godzin. Nienawidzicie rządu bo jesteście nierobami i nieudacznikami zamiast wziąc sie do roboty pierdzicie w stołek przed kompem bo łatwiej jest kogoś opluć niż ruszyć dupę

l82

2012-08-04, 21:21
co za syf! Człowiek jedzie na festiwal syfu, olania ograniczeń, picia, dziwnych znajomości- ogólnie kim w normalnym życiu nie jest po ro by się kilka dni tym nic a nic nie przejmować. Wszystko to tworzyło oryginalny urok ale...

najpierw usłyszałem, że prezydenty będą co już mnie złamało nieco- wiedziałem że aktorzy i muzycy bywają na ASP ale politycy? (teraz po obejrzeniu tego materiału to już całkiem nie rozumiem co się tam dzieje...)

już parę lat temu piwo było na żetony- teraz już chyba prawie wszędzie tak robią -nieważne mało korzystam bo jadę ze swoim ale tegoroczne równo ustawione stoiska, jednej firmy - wpierw paragon w kasach na konkretne żarcie, potem w kolejkę po to żarcie- decyzja co zjesz podjęta w kasie nim żarcie zobaczysz? jak ktoś nie je mięsa albo jakieś inne ma wymysły to jest na tej taśmie głęboko w dupie... gwóźdź do trumny to coca-cola proponowana do zestawu...

piwo rzecz jasna to też już nawet nie z pozoru jakiś polski browar tylko carlsberg sprzedawany w punkcie napierd... światłami jak na jakiej dyskotece

byłem jeden dzień tym razem i jakoś... nie więcej jak 5 lat a stanie tam mc donald by się pseudo alternatywa nażreć mogła, potem na ASP pójdą pokibicować Tuskowi czy innej mendzie bo wtedy będzie jeb... pseudo opozycją

niech kur... ten koniec świata w końcu nadejdzie ...


@zbyszko- nie piernicz o komunie bo co Ty o niej wiesz- z filmów i opowieści? Jak mam nie czuć gniewu widząc ludzi którzy prosto w twarz, wiedząc że są nagrywani, że Ci co myślą- wiedzą że to tylko kłamstwa- taki ktoś obiecuje mi cuda wianki ? Jak mam się odnosić do ludzi którzy świadomi że nie wiedzą jak coś zrobić bo się na niczym nie znają kierują jakimiś resortami, wkładają znajomych gdzie się da, żrą i opasają się świadomi że wpierd... ludzi w coraz większe bagno? Jak do kogoś kto za ten brak ogarnięcia nie poniesie najprawdopodobniej jakiejkolwiek kary?

może coś ze mną nie tak ale postrzegam kierowanie kimkolwiek jako cholerną odpowiedzialność!! Coś jak - nie jem jako pierwszy- jem kiedy wszyscy z grupy też mają co jeść,

brak chęci wgłębiania się w to w jakim gównie się człowiek znajduje to jedno, nie rzucanie zaraz kamieniami ale jasne stanowisko wobec polityki rzecz kolejna ale Ty widzę czujesz się komfortowo jako niewolnik - bo już nie mamy komuny ...

komuna się skończy jak się skończą zarówno ci z byłej solidarności jak i ci co wtedy siedzieli na urzędach a teraz udają postępową lewicę

Zl...........ny

2012-08-04, 21:41
Bulbazaur i jego mądrości... myślałem, że nie można być głupszym od Bolka, a jednak. Widzicie tumany co znaczy wykształcenie, a dokładniej jego brak?
Tutaj nasz wieszcz daje wykład na temat polowania i białka :erniepalm:

http://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/niech-rzuca-kamieniem-ten-kto-nie-je-miesa,424285.html

Swoją drogą jak przystało na brudstockowiczów, siedzą te gamonie bez koszulek, zapoceni przed swoim wspaniałym prezydentem oraz jego gościem. Szacuneczek normalnie!

zbyszko z lublina napisał/a:

liznęlibyście trochę komuny to byście nabrali trochę ogłady i wiedzieli co to komunizm, reżim, jak po parówki stało się w kolejce po parę godzin. Nienawidzicie rządu bo jesteście nierobami i nieudacznikami zamiast wziąc sie do roboty pierdzicie w stołek przed kompem bo łatwiej jest kogoś opluć niż ruszyć dupę



29 lat i k***a o komunie wie wszystko, sam stał po parówki, sam był uciskany. A tych mądrości o nierobach to rozumiem od tatusia byłego SBka się nasłuchałeś?

wudun

2012-08-04, 21:44
Mr.Drwalu napisał/a:

Widzę, że propaganda działa na najwyższych obrotach :-?
Oj, oj wierzcie w te brednie "łudstokowe" :roll:




Czasami mam wrażenie że moja nowa pralka ma większy iloraz inteligencji niż niektórzy użytkownicy sadistica.

Lupido

2012-08-04, 21:52
Do dziś już spokojnie stali się brudasami. W poniedziałek - wtorek z moich okolic tam już wyjeżdżali, więc mam prawo tak stwierdzić. Sam kiedyś koncertowałem i w ogóle metalowałem.

papiez

2012-08-04, 22:00
dziwne żę nikt podczas kontroli ochroniarzy nie krzyknął AHMED, DETONUJ

Szprotka

2012-08-04, 22:06
Niby same cpuny, a odbylo sie bez komandosów...

zbyszko z lublina

2012-08-04, 22:17
Zly_wrecz_okropny brudas to cie zrobił z żulami na błocie pod mostem, ja to pamietam a ty? widze żeś komuny nie liznął , jak komuna padała miałem 6 lat ale żeby to obliczyć trzeba mieć skończone 3 lata podstawówki... dla ciebie to za dużo?

Pi...........is

2012-08-04, 22:19
j***ny...
Zdobył zaufanie najbardziej głupich, młodych, naiwnych i mających wszystko w dupie ludzi w tak łatwy sposób.



Zapowiadają się kolejne cztery lata męki...
:ks_homer:

zbyszko z lublina

2012-08-04, 22:21
Zly_wrecz_okropny napisał/a:

29 lat i k***a o komunie wie wszystko, sam stał po parówki, sam był uciskany. A tych mądrości o nierobach to rozumiem od tatusia byłego SBka się nasłuchałeś?

widze że gimnazjum nie nauczyło, bo żeby tam pójść trzeba miec zaliczoną podstawówkę, masz 21 lt i wypaczony mózg a SBek to cie zrobił z żulami na błocie pod mostem i zapomniał zabić

Zl...........ny

2012-08-04, 22:40
zbyszko z lublina napisał/a:

Zly_wrecz_okropny brudas to cie zrobił z żulami na błocie pod mostem, ja to pamietam a ty? widze żeś komuny nie liznął , jak komuna padała miałem 6 lat ale żeby to obliczyć trzeba mieć skończone 3 lata podstawówki... dla ciebie to za dużo?

widze że gimnazjum nie nauczyło, bo żeby tam pójść trzeba miec zaliczoną podstawówkę, masz 21 lt i wypaczony mózg a SBek to cie zrobił z żulami na błocie pod mostem i zapomniał zabić



Rozumiem, że za pierwszym razem za słabo się odciąłeś?

Osobiście bardziej podoba mi się drugie, bardziej kreatywne, więcej finezji, ale możemy zrobić głosowanie:

a)brudas to cie zrobił z żulami na błocie pod mostem,

b)SBek to cie zrobił z żulami na błocie pod mostem i zapomniał zabić