18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozpoczęcie Woodstocku

Yq...........ll • 2012-08-02, 21:54
Rozpoczęcie Woodstocku z udziałem prezydentów Polski i Niemiec. Plus odważny koleś sfotografowany z dziewczyną obok nich.

KuroNoTenshi92

2012-08-04, 22:48
Wkurzają mnie gimnazjaliści wypowiadający się o jak to oni nazywają o "POlityce"
Jak wy tacy pokrzywdzeni to czemu się nie uczycie?
Czasu na zajrzenie do książki niema zaś siedzieć na necie to cały dzień.
Jeszcze poziom waszych argumentów no naprawdę gratulacje BRAWO
Jak macie dzieciaki coś napisać to najpierw dajcie mamie do moderacji.

I tak się ciesze, że żyjecie bo ktoś musi mi:
- wywieźć nieczystości
- domek postawić
- rury przetkać
- na kasie skasować produkty
- wyłożyć towar na półkę, żebym jako konsument mógł dogodnie wybrać.

Kocham was
BO ODWALACIE(raczej będziecie) TYLE AMBITNEJ ROBOTY ZA MARNE GROSZE.

Moją wypowiedź kieruję głównie do Zly_wrecz_okropny.
Bo ja mogę sobie w profilu napisać, że mam 45 lat.

Po argumentach dzieciaka się wyłapie bo o życiu nic nie wie.
Oraz ma wszystko skrajnie wyidealizowane. TYLKO JA JA I JA

Osoby, które założyły rodzinę nie myślą w kategorii JA tylko My albo ONE(dzieci).

Zl...........ny

2012-08-04, 22:55
KuroNoTenshi92 napisał/a:


Moją wypowiedź kieruję głównie do Zly_wrecz_okropny.
Bo ja mogę sobie w profilu napisać, że mam 45 lat.



Dziękuję bardzo za wyróżnienie, miło z Twojej strony. Co do przetykania rur, wywozu nieczystości to może bym i sprawdził się w tej roli, ale niestety studiuję informatykę na PW i trochę by mi to kolidowało w przyszłej pracy. Zostawiam te zacne posady Tobie, bo widzę masz większe kwalifikacje niż ja ;) Pozdrawiam i otrzyj nosek bo ci dwa szpiki wiszą :)

zbyszko z lublina

2012-08-04, 22:55
Zly_wrecz_okropny napisał/a:

skąd czerpiesz inspirację że mój ojciec był sB ekiem?, jakim prawem ?



Zly_wrecz_okropny napisał/a:

a)brudas to cie zrobił z żulami na błocie pod mostem,

b)SBek to cie zrobił z żulami na błocie pod mostem i zapomniał zabić


Wybacz nie potrafię edytować wpisów bo nie ma tu podpowiedzi, a że stosunek do rzeczy wirtualnych mam analny odpowiem
jak dla ciebie to
c) twoja stara, Sbek i brudas co cie zrobił z żulami z czerwonymi jajami na błocie pod mostem i... dalej już wiesz

fhMichaelo

2012-08-04, 22:57
Brudasy solidaryzują się ze Szwabami - wzruszyłem się.

Zl...........ny

2012-08-04, 23:02
zbyszko z lublina napisał/a:


Wybacz nie potrafię edytować wpisów bo nie ma tu podpowiedzi,





Nie dziękuj kotek ;)

zbyszko z lublina napisał/a:


c) twoja stara, Sbek i brudas co cie zrobił z żulami z czerwonymi jajami na błocie pod mostem i... dalej już wiesz



No całkiem całkiem, robisz postępy, może i tatuś ci robotę w urzędzie załatwi. Kto wie. Swoją drogą ostudziłbym Twój zapał ładnym warnem ;)

P.S Możesz mi wytłumaczyć o co chodzi z tym stosunkiem analnym? W sensie, że sprawia ci to przyjemność czy jak?

zbyszko z lublina

2012-08-04, 23:02
[/quote]
Zly_wrecz_okropny napisał/a:

Dziękuję bardzo za wyróżnienie, miło z Twojej strony. Co do przetykania rur, wywozu nieczystości to może bym i sprawdził się w tej roli, ale niestety studiuję informatykę na PW i trochę by mi to kolidowało w przyszłej pracy. Zostawiam te zacne posady Tobie, bo widzę masz większe kwalifikacje niż ja ;) Pozdrawiam i otrzyj nosek bo ci dwa szpiki wiszą :)


widać nie jesteś głupi, tylko jak śmiesz nazywać mnie synem sbeka, w odpowiedzi masz masz historie spod mostu,
Gimbus to nie poziom wykszałcenia, to stan umysłu

Smoolo

2012-08-04, 23:05
Co ty pie**olisz komor

KuroNoTenshi92

2012-08-04, 23:08
zbyszko z lublina NIE martw się!

Jak zrobisz zakupy w hipermarkecie to może Zly_wrecz_okropny szybko i sprawnie Cię obsłuży.

Swoją drogą Zly_wrecz_okropny To ty pierwszy zacząłeś obrażać, więc Nie wiem skąd twoje roszczenia?

Zamiast wyżywać się w komentarzach to może popracuj parę godzin więcej.
Ja od plebsu niczego więcej poza pracą nie wymagam.

wudun

2012-08-04, 23:28
Zly_wrecz_okropny, tak się nie chwal tym PW bo pracuje w mojej firmie absolwent tejże ;) . Ostatnio zadał bardzo ambitne pytanie : jak wejść w menu nowego routra wifi;).


Co do KuroNoTenshi92, ujął on sedno sprawy. Ja mając rodzinę nie narzekam na obecny stan(zawsze może być lepiej ale za JKM na pewno nie będzie), moi znajomi również. Uprzedzę twoje stwierdzenie. Nie oglądam TVN(pomimo że nie powinno ciebie to interesować) bo po prostu nie mam na to czasu.


Zapamiętaj 3 pierwsze miejsca z roku coś znaczą w świecie informatyków ;)

Zl...........ny

2012-08-04, 23:41
wudun napisał/a:

Zly_wrecz_okropny, tak się nie chwal tym PW bo pracuje w mojej firmie absolwent tejże ;) . Ostatnio zadał bardzo ambitne pytanie : jak wejść w menu nowego routra wifi;).



Kto tu się chwali, stwierdzam fakt... a co do owej późniejszej niekompetencji, o mnie się nie martw ;) Pilnuj swojej dwuosobowej firmy tj. ty i pracownik i dalej konfigurujcie routery, i formatujcie dyski :lol: Kolanka w zlewie też naprawiacie?

KuroNoTenshi92 napisał/a:


Ja od plebsu niczego więcej poza pracą nie wymagam.



A co ty k***a możesz od kogokolwiek wymagać gołodupcze? Ledwo to maturę zdało (jeśli w ogóle) i on będzie kierownikował. :samoboj:


EDIT:

@down

"Bronisław Komorowski – prezydent Rzeczypospolitej Polskiej"
Gajowy z wykształcenia historyk, nie mający pojęcia o polityce, analfabeta. Umknęło ci parę informacji.

wudun

2012-08-04, 23:45
Adam Ignacy Komorowski – prymas Polski
Anna Komorowska – hrabina d’Udekem d’Acoz
Bronisław Komorowski – prezydent Rzeczypospolitej Polskiej[6].
Ignacy Komorowski – kasztelan chełmski
Józef Joachim Komorowski – członek konfederacji targowickiej
Helena Komorowska – druga żona Bohdana Chmielnickiego
Maja Komorowska – aktorka
Tadeusz Bór-Komorowski – dowódca Armii Krajowej
Zygmunt Komorowski – profesor Uniwersytetu Warszawskiego
Gertruda Komorowska – żona Stanisława Szczęsnego Potockiego


Rodzina prezydenta. Zastanówcie się czasami kogo obrażacie pajace( w nim jednym jest więcej patriotyzmu niż w całym ONR, JKM oraz młodzieży razem wziętych).

KuroNoTenshi92

2012-08-04, 23:55
Zly_wrecz_okropny napisał/a:



Kto tu się chwali, stwierdzam fakt... a co do owej późniejszej niekompetencji, o mnie się nie martw ;) Pilnuj swojej dwuosobowej firmy tj. ty i pracownik i dalej konfigurujcie routery, i formatujcie dyski :lol: Kolanka w zlewie też naprawiacie?



A co ty k***a możesz od kogokolwiek wymagać gołodupcze? Ledwo to maturę zdało (jeśli w ogóle) i on będzie kierownikował. :samoboj:



Na 100% jesteś wasalem korwina może wasal to za wysoko jak na Ciebie. Pachołek, wyznawca lub leming.
Ludzie nowej prawicy jak i jej zwolennicy to po prostu obłuda.
Jak napiszesz to w CO ONI NE WIERZĄ to od razu wyśmiewają, szydzą, obrażają, unoszą się i starają Ci się udowodnić jaki ty jesteś głupi cytują ideologię korwinizmu.

Ich ulubiony argument aby udowodnić Ci twoją głupotę
"Nie oglądaj TVN'u, za dużo TVN'u, TVN mózg Ci wyprał"

Swoją drogą Korwin mówi, że jest Liberalnym-Konserwatystą.
Konserwatyzm to utrzymywanie aktualnego stanu rzeczy(tak z grubsza) KORWIN CHCE TO ZMIENIĆ AKTUALNY STAN RZECZY
Polska w ostatnich dekadach nie jest liberalna.
Czyli wprowadzenie liberalizmu narusza obecny stan rzeczy.
Mówiąc krótko konserwatyzm przestaje istnieć bo jest zastępowany liberalizmem.
Generalnie nurt liberalizmu kojarzy się z szeroko pojętą wolnością. Wypowiedzi Korwina o innych ludziach(innej orientacji, poglądu politycznego i przynależności społecznej)
PRZECZĄ LIBERALZMOWI!
Tak więc Pan Janusz KŁAMIE.
Sam sobie zaprzecza a cała jego farsa polega na obrażaniu innych.

wudun

2012-08-05, 00:02
[quote="Zly_wrecz_okropny"]

Kto tu się chwali, stwierdzam fakt... a co do owej późniejszej niekompetencji, o mnie się nie martw ;) Pilnuj swojej dwuosobowej firmy tj. ty i pracownik i dalej konfigurujcie routery, i formatujcie dyski :lol: Kolanka w zlewie też naprawiacie?


EDIT:

Teraz ci się pochwalę;D
Mija firma buduje sieci w firmach w oparciu o AD, serwery wydruku, "koła Dostępu" do komputerów w oparciu o uprawnienia AD. Stawiamy również telewizję przemysłową ze stramingiem video przez internet. Czekam na twoje CV(wiele z twojej uczelni dostaję ;)

W zlewach są syfony nie kolanka :idzwch*j:

Zl...........ny

2012-08-05, 00:28


Gratuluję, zrobiłeś na mnie wrażenie. ;)

Cytat:

Na 100% jesteś wasalem korwina



Tyle się rozpisałeś, a ja nie jestem za Korwinem :fiufiu:

wudun

2012-08-05, 00:44
Zly_wrecz_okropny napisał/a:

Obrazek

Gratuluję, zrobiłeś na mnie wrażenie. ;)

:



Czyli grafika;) Pudełko od herbaty za pierwszym razem zrobiłeś?