18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Roberto Carlos - 10 najpiękniejszych bramek

Macieyou • 2012-11-08, 20:15
Taka mała podróż w przeszłość. Śmiało nazwać go można legendą piłki nożnej. Idol masy dzieciaków biegających za piłką na podwórkach i szkolnych boiskach. Niesamowite przyj***nie z lewej nogi. Absolutny brak porównania z symulantami i ciotami biegającymi obecnie po stadionach.

Gimbaza niech się przygląda jak się kiedyś grało ;)

Jakość wiadomo jaka, ale większość materiału zapewne zgrywana z VHS'ów.


oGOALoneYaYo

2012-11-08, 23:35
pie**olicie jakby to bylo sto lat temu. Co za zjeby...

fejzez

2012-11-08, 23:39
ah te czasu kiedy miało się tyle plakatów piłkarzy, że nie było widać jaki kolor ma tapeta czy tam ściana :lol: a teraz tylko k***a kurdupel messi i jakiś żeluś ronaldo

luhu

2012-11-08, 23:46
po jakości filmu można odnieść wrażeie że Roberto Carlos to jakiś XlX-wieczny piłkarz

jakość filmu jak z komunii Mieszka I

Marshal

2012-11-08, 23:48
A co jest najlepsze potrafil nadac pilce takiej rotacji, jakiej chyba teraz nikt nie potrafi. A robil to w technologicznie gorszych korkach i uzywajac gorszych pilek :)

Mr Dan

2012-11-08, 23:53
Kiedyś: R. Carlos, Zidane, Figo, Ronaldo, Del Piero, Nedved, Edgar Davids, Beckham, Helguela, Salgado, Rivaldo, Barthez, Khan, Raul, Nesta, Ronaldinho

Dzisiaj: C.Ronaldo, Messi

fat_czes

2012-11-09, 00:03
specjalnie założyłem profil - piwo za ten filmik

TomdeX

2012-11-09, 00:23
Jednej bramki zabrakło, gola z rożnego...
Te dzisiejsze gwiazdeczki... Wystarczy popatrzeć na Nedveda, do dzisiaj jest na każdym meczu Juve.
Powiecie o tym samym o C.Ronaldo? Jak myślicie, będzie do końca kariery w Realu, a później na każdym meczu? Money, money, money, mr. money cool. Przynajmniej aktorem jest lepszym niż Nedved.

Sheller

2012-11-09, 00:25
dzięki takim filmikom ślepo zapatrzone gimby może zrozumieją, że C. Ronaldo wcale tak mocno piłki nie kopie. Piwo za Carlosa i Darude, miło jest się cofnąć kilka lat wstecz...

konrad3112

2012-11-09, 00:56
Jego piłki lecą jak tomahawk'i na Bagdad. Po prostu nie do obrony. Piękne czasy dla piłki nożnej.

d1abol

2012-11-09, 00:58
Jak dobrze pamietam Carlos zaj***l najwieksza bombe w historii. Cos jak tygrysi strzal Kojiro :D

lajka

2012-11-09, 01:25
Jak go ogladam to mnie ciarki k***a przelatuja.
j***ny kregiel mial ten atom w lewej nodze!!!

NeumatoQ

2012-11-09, 02:18
FloppyBeat napisał/a:

siła siła siła teraz nikt nie ma takiej petardy jak on ani Ibra ani Alex ani Juninho no poprostu k***a nikt



Doj***łeś... Raz, że Roberto Carlos to obrońca (lewy rzecz jasna), dwa.. zobacz jak Roberto Carlos jest zbudowany i popatrz na tego swojego Ibrę.. przecież to chuchro przy nim!

Niby żadnej finezji w tym nie ma, bo jedynie siła. Ale to co robił (asystuje teraz Ruskim) zapisało się złotymi głoskami w historii piłki nożnej. Ostatnia bramka, chyba najbardziej znana.. jak im szczeny opadły z wrażenia :D


Sheller napisał/a:

dzięki takim filmikom ślepo zapatrzone gimby może zrozumieją, że C. Ronaldo wcale tak mocno piłki nie kopie. Piwo za Carlosa i Darude, miło jest się cofnąć kilka lat wstecz...



"Rekordowa prędkość jaką nadał piłce wyniosła aż 179 km/h."

A C. Ronaldo uderza bardziej technicznie. I głupotą jest porównywać napastnika/pomocnika do obrońcy, który trenuje w zupełnie inny sposób. Gdyby Kryśka miał tak umięśnione nogi jak Carlos to nie byłby wstanie wykonywać takich dryblingów. Zupełna inna charakterystyka gry. Nie bez powodu Carlos w CAŁEJ swojej karierze, w oficjalnych meczach nie dobił nawet do setki w strzelonych bramek (wg. panny Wiki). Jego klasa jest na zupełnie innym poziomie.

K-...........an

2012-11-09, 08:40
Nawet moja żona (dla wyjaśnienia KOBIETA) która i tak nie rozumie mimo usilnych prób co to jest spalony spytała mnie jak były ME, "czemu oni tak drętwo grają nie ma takich bramek jak RONALDO czy ROBERTO CARLOS?"

k***a psychicznie to mi sie łzy polały :D

P.S. Chodzi o ronaldo, a nie to wyżelowane coś biegającego dzisiaj

MichasQ

2012-11-09, 10:02
Dwie ostatnie bramki to najsłynniejsze bramki jakie z Carlosem sie kojarzą :) zwłaszcza ta z Francja, przekozak.. kiedyś to były mecze, ManU, Real, Bayern ... drużyny rządzące Europą :) )

A co robi Zidane?