18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Richard Dawkins vs Pope Ratzinger

wodzu22 • 2010-09-24, 13:28
Dawkins jedzie po papiezu :D
Polecam ogladac do konca :diabel:


amrashs

2010-09-24, 14:44
a ta po lewej to jakas na psychotropach chyba

szfak

2010-09-24, 14:48
raczej kobieta migajaca...
jak sie przypatrzycie to zobaczycie jak latwo pokazac hitlera miganiem.. :D

Shadow

2010-09-24, 15:04
Dobrze gada, wódki mu dać! (Chociaż to Angol i pewnie by tego nie przeżył)

Gienek2

2010-09-24, 15:06
ciekawe jak pokazuje człowieka słonia, albo człowieka małpe

muchospray

2010-09-24, 16:57
Mądry człowiek. Śmierć wszystkim księżulkom i zrypanym psychicznie pingwinom :D

zonk

2010-09-24, 19:41
muchospray napisał/a:

Mądry człowiek. Śmierć wszystkim księżulkom i zrypanym psychicznie pingwinom :D


bla bla bla...


Taki ten Dawkins cwaniak a nie widzi że za nie długo jego dobry sąsiad islamista rozpie**oli pół miasta bo mu religia tak każe... Niech se posprzątają angole najpierw u siebie...

meshuggah

2010-09-24, 19:49
Sam jestem ateistą, teraz pewnie po tym filmiku wzburzą się wielcy katolicy. I od razu pytanie z góry do was bo znam reakcję: Ilu z was przeczytało Biblię w całości, szukało jej znaczenia, podstaw historycznych w niej zawartych?

Przeczytałem całą, całkowicie do mnie nie przemawia, katechizm i biblia nie mają nic ze sobą wspólnego. Dupna biblia tysiąclecia, kilka wybranych "książeczek" które najbardziej odpowiadały stadu pedofilii, jest tyle zakazanych pism, tyle prawd o których kościół milczy, ale to już jest chyba rozmowa na osobny temat.

ps. Takie małe sprostowanie chciałbym dodać.

Osobiście nie lubię Dawkinsa, nie lubię żadnych liberałów, równie dobrze to Liberalni Ateiści mogą atakować kościoły, meczety, synagogi, jak to teraz robią liberalni muzułmanie, tak jak wojny rozpoczynali liberalni komuniści czy naziści. We wszystkim trzeba znaleźć punkt pośredni, tak jak na równoważni, wszystko ma swoje granice.

cobolt

2010-09-24, 21:26
boga nie ma:)

think666

2010-09-24, 21:31
cobolt napisał/a:

boga nie ma:)


Nie ma boga, mohammeda, allaha, buddy, zeusa, re, elvisa itd.

skafa2

2010-09-24, 21:39
God is a concept

r4dzik

2010-09-24, 21:46
co to jest Bog? moja odpowiedz;

kiedy ludzie czegos pragna mocno, zamykaja oczy i prosza o to. Bog to osoba ktora ma ich/Ciebie w dupie

KurwaRomantyk

2010-09-24, 21:53
Bla, bla, bla. Wielcy z was wojujący ateiści, jesteście tak przekonani, że Boga nie ma, jakbyście znali odpowiedzi na wszystkie pytania. To jest po prostu śmieszne. Większość wojujących ateistów najeżdża głównie na religię Chrześcijańską. Chociaż są inne, bardziej popie**olone religie - np. Islam.

mjakmozg

2010-09-24, 22:00
Bo to jest najbardziej popie**olona religia. Niezła ściema z tym jezusem, nie ma co :mrgreen:

Dymekx

2010-09-24, 22:18
a ja w Jezusa wierze. Choc nie chodze do kosciola nie przeztrzegam wszystkich zasad ale wierze. A Chrzescijanizm nie jest "popie**olona religia" bo nie wysadzamy sie w powietrze. A z bogiem to nie sciema odnaleziono plutno w ktore byl zawiniety. To jest dowod na jego istnienie a wy ateisci nie macie dowodu ze go nie ma. To ze Bog nie wysloch*je prozb nie znaczy ze go nie ma.