18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reklama kurwa

zwierzak30 • 2023-07-26, 18:44
"Więc teraz jest grupa, która twierdzi, że jest „złotą rączką”, która może przyjść i wyremontować lub naprawić twój dom, która zatrudnia tylko osoby transpłciowe i niebinarne."

I jak to ktoś zauważył. :mrgreen:
:Czy powierzyłbyś tym ludziom pracę w twoim domu? Zainstalowanie oprawy oświetleniowej wymagało trzech z nich."



Chciałbym poczytać jakieś konstruktywne dyskusje.
W czasach jakich przyszło nam żyć.My tradycjonaliści,musimy się pogodzić z tym. Że lepiej k***a nie będzie. :(

ps:
Zaj***ne. Widać skąd.

siewie

2023-07-26, 18:54
Kto to k***a jest osobą niebinarna ? może mi ktoś wytłumaczyć bo za h*ja nie rozumiem albo żyje w innym świecie

Json

2023-07-26, 18:55
Szczerze to ch*j wie z jednej strony jakieś przebierańce ale z drugiej jak mają kompetencje i mniej biorą niż konkurencja to można rozważyć. :ok:
Chociaż ja bym się bał Helmanowi czy Velturemu dzieci na weekend zostawić a co dopiero nad tym dłużej myśleć

Co innego jeśli mówimy o flodzi :mrgreen:

:krawaciarz:

Heliar

2023-07-26, 19:02
Szmata do wycierania podłogi zawsze się przyda.

Marian_Koniuszko

2023-07-26, 19:03
Taki kawał mi się przypomniał:

Ilu murzynów potrzeba do wymiany żarówki?

5- jeden stoi na stole i przykłada żarówkę do oprawki, a 4 obraca stół żeby się wkręciła.


Niestety z roku na rok społeczeństwo jest coraz bardziej zidiociałe i raczej się ten trend już nie zmieni, biorąc pod uwagę, że żyjemy w czasach w których marzeniem młodzieży jest zostać youtuberem/tiktokerem/infulancerem, dla dziewczyn nie jest problemem żyć ze sponsoringu i sprzedawać swoje zdjęcia na Only Fansie, a już w ogóle szczytem marzeń jest, zawalczyć na Fame MMA :-)

nowynick

2023-07-26, 19:35
Wymiana żyrandola to u mnie 50 zł i taka plus minus stawka rynkowa. Te 3 "kobiety" zarobią więc po 16.50 albo trafiają lpg+ frajerstwo co przepłaci trzykrotnie w imię idei...

djted

2023-07-26, 19:55
Json napisał/a:

Szczerze to ch*j wie z jednej strony jakieś przebierańce ale z drugiej jak mają kompetencje i mniej biorą niż konkurencja to można rozważyć.
Chociaż ja bym się bał Helmanowi czy Velturemu dzieci na weekend zostawić a co dopiero nad tym dłużej myśleć
Co innego jeśli mówimy o flodzi



Velturowi to bym zostawil dzieciaki. W razie wu spokojnie by uciekly kalece

RoboCat

2023-07-26, 20:05
standardowo.... rynek sam to zweryfikuje... zadne komusze gadki nie pokonaja rzeczywistosci :)

wojtekpwse

2023-07-26, 21:06
Niebinarny elektryk łączył by przewody jak leci? Przecież nie można dyskryminować za kolor. To jakiś manifest sp***oleńców a nie reklama usług.

PabloSkills

2023-07-26, 21:26
Jakie one są potężne.


Ja bym się zabił o ten żyrandol albo głowę rozciął... Podpowiem im, że trochę fuszerkę zrobiły ale ch*j, ważne, że się nie zbiły podczas "remontu".

niemamskarpet.

2023-07-26, 21:28
Uwaga zagadka !?!

weganin, niebinarna osoba oraz transwestyta chcą skoczyć z krawędzi wieżowca, pytanie:
Kto wygra ?










...... .............................................................społeczeństwo.....

Ryju1983

2023-07-26, 21:30
j***ć to prądem bez litości

Navstar

2023-07-26, 21:31
ch*jowo powieszona lampa.