18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reklama kurwa

zwierzak30 • 2023-07-26, 18:44
"Więc teraz jest grupa, która twierdzi, że jest „złotą rączką”, która może przyjść i wyremontować lub naprawić twój dom, która zatrudnia tylko osoby transpłciowe i niebinarne."

I jak to ktoś zauważył. :mrgreen:
:Czy powierzyłbyś tym ludziom pracę w twoim domu? Zainstalowanie oprawy oświetleniowej wymagało trzech z nich."



Chciałbym poczytać jakieś konstruktywne dyskusje.
W czasach jakich przyszło nam żyć.My tradycjonaliści,musimy się pogodzić z tym. Że lepiej k***a nie będzie. :(

ps:
Zaj***ne. Widać skąd.

ivinnie

2023-07-27, 10:22
siewie napisał/a:

Kto to k***a jest osobą niebinarna ? może mi ktoś wytłumaczyć bo za h*ja nie rozumiem albo żyje w innym świecie



Osoby binarne to: baba lub chłop - bo są tylko dwie płcie
Te zyeby sobie wymyśliły że jest 200 płci, wieć klasyfikują się do kategorii "niebinarny".

Zresztą sami te kategorie wymyślili.

JohnMadafaka

2023-07-27, 10:57
siewie napisał/a:

Kto to k***a jest osobą niebinarna ? może mi ktoś wytłumaczyć bo za h*ja nie rozumiem albo żyje w innym świecie



To osoba chora psychicznie, której się wydaję że nie jest ani chłopem, ani babą. Pozdrawiam.

pitteroo

2023-07-27, 12:25
siewie napisał/a:

Kto to k***a jest osobą niebinarna ? może mi ktoś wytłumaczyć bo za h*ja nie rozumiem albo żyje w innym świecie




Dawniej się mówiło takie ch*jwieco

Pajak

2023-07-27, 15:33
"Czy powierzyłbyś tym ludziom pracę w twoim domu? Zainstalowanie oprawy oświetleniowej wymagało trzech z nich."

a i tak powiesili za nisko, tak że nawet dziecko zahaczyłoby głową :')

mazga50

2023-07-27, 16:24
I jak każda komusza/wegańska/tęczowa/smoluchowa inicjatywa, zdechnie sobie po cichutku gdzieś pod płotem. Ale najpierw narobi długów, malwersacji, nabierze dotacji i poogłasza zbiórek, a później te środki w cudowny sposób wyparują.

Wiewór

2023-07-27, 20:10
siewie napisał/a:

Kto to k***a jest osobą niebinarna ? może mi ktoś wytłumaczyć bo za h*ja nie rozumiem albo żyje w innym świecie



Niestety nawet jako lewak nie pojmuje wtf.
Pomimo bycia lewakiem jestem prostym czlowiekiem i znam tylko dwie plcie.

BambiPMT

2023-07-27, 20:12
Czyli nie zmienia się nic. Dalej 100% facetów wykonuje ten zawód.

siewie napisał/a:

Kto to k***a jest osobą niebinarna ? może mi ktoś wytłumaczyć bo za h*ja nie rozumiem albo żyje w innym świecie



Nie binarna to znaczy że nie ma na świecie drugiej tak popie**olonej osoby.

7wporzondku

2023-07-28, 00:26
Geraldinio napisał/a:

Po pierwsze pewnie zarabiają dodatkowe 10 x tyle na tiktoku publikując te pierdoły, a po drugie, ch*jowo się cenisz. Ja na majstra czekałem prawie pół roku umawiając się chyba z czterema, jak już któryś wielmożny Pan łaskawie przyjechał (oczywiście w południe, więc musiałem z roboty sie urwać) to po 10 minutach pracy skasował stówę i jeszcze mu kuźwa musiałem kawę z ekspresu zrobić.



Gowno nie siano z tiktoka zarobisz

wrzesin602

2023-07-28, 09:14
siewie napisał/a:

Kto to k***a jest osobą niebinarna ? może mi ktoś wytłumaczyć bo za h*ja nie rozumiem albo żyje w innym świecie



W skrócie mówiąc zj***na genetycznie

Pan_Cernik

2023-07-28, 12:25
Fajnie. Tylko że na tym filmie nic nie jest pokazane.

Nie ma pokazane jak wierci dziurę w suficie, tylko jak wyciąga wiertło.
Nie ma też podłączają tą lampę.
Jedyne co widać to jak przykręcają osłonkę.

Mi to śmierdzi fejkiem.

Greed1699

2023-07-28, 17:36
siewie napisał/a:

Kto to k***a jest osobą niebinarna ? może mi ktoś wytłumaczyć bo za h*ja nie rozumiem albo żyje w innym świecie



Zjeb, który nie wie co ma w spodniach, albo myśli że jest lodówką.

adrian___k1

2023-07-28, 19:33
h*jowe myślałem do końca że kogoś prąd zajebie

Jarazz

2023-07-29, 19:33
Ale o co chodzi? Jedno trzyma drabinę, inno przykręca, a jeszcze inno nadzoruje

Cephelion

2023-08-01, 03:11
siewie napisał/a:

Kto to k***a jest osobą niebinarna ? może mi ktoś wytłumaczyć bo za h*ja nie rozumiem albo żyje w innym świecie



taka, która się nie liczy

andrew31

2023-08-18, 12:04
Oczywiście że bym im powierzył kilka etapów pracy przy remoncie. Mam do zerwania azbest z szopy i komórki a szkoda mi normalnych ludzi zatrudnić.