18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kiedy płacisz 250k USD za bilet

~Velture • 2023-06-22, 21:41
... i pada bateria w kontrolerze logitech na głebokości 4 kilometrów :amused:

Właściciel firmy, który również zginął, powiedział w wywiadzie, że nie będzie zatrudniał nudnych białych 50 letnich inżynierów tylko woli różnorodny zespół multikulti. Łączna wartość zmarłych to na nasze ok 26 MILIARDÓW złotych
(na dole film i wywiad)








szaman1991

2023-06-22, 23:41
Dyngus napisał/a:

Nie pie**ol.



też sprawdziłem i własnie miałem pisać ;D

metyoo

2023-06-22, 23:48
Igorek95 napisał/a:

Żeby się wszyscy nie posrali z tym kontrolerem. Zepsuć się mogło milion różnych mechanizmów, ale plebsowi wystarczy rzucić zdjęcie pada i będą się podniecać teraz przez miesiąc



ja tylko zapytam, jak kontroler miałby wywołać implozję? :)

Kaszakisza

2023-06-23, 00:09
To nie kwestia samego kontrolera, a całości. Ta łódka była zbudowana z kartonu i posklejana gównem. Nie spełniała wymaganych norm dla takich obiektów, inżynier, który zgłaszał problemy został od razu zwolniony. Załoga podpisywała aneks, że jest świadoma, że zanurza się w obiekcie w fazie testów, i w razie uszkodzenia ciała lub śmierci ich rodzina nie będzie się domagać odszkodowań od firmy.

Ci miliarderzy ot nieźli debile, że na takie coś poszli. xD

LB...........BZ

2023-06-23, 01:06
Kaszakisza napisał/a:

To nie kwestia samego kontrolera, a całości. Ta łódka była zbudowana z kartonu i posklejana gównem. Nie spełniała wymaganych norm dla takich obiektów, inżynier, który zgłaszał problemy został od razu zwolniony. Załoga podpisywała aneks, że jest świadoma, że zanurza się w obiekcie w fazie testów, i w razie uszkodzenia ciała lub śmierci ich rodzina nie będzie się domagać odszkodowań od firmy.
Ci miliarderzy ot nieźli debile, że na takie coś poszli. xD



Dokładnie. Tutaj krótki artykuł
https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C1588433%2Cfirma-oceangate-zgineli-wszyscy-na-pokladzie-lodzi-podwodnej-titan.html

krzylo

2023-06-23, 01:56
Glowny inzynier projektujacy ten batyskaf wlasnie przylecial na miejsce katastrofy samodzielnie zaprojektowanym smiglowcem w celu zbadania jej przyczyn.




mazga50

2023-06-23, 03:21
Szwancolot napisał/a:

Powinni zainwestować w lepsze baterie do pada



Nie to, żebym krytykował, ale kształt tego batyskafu przypomina jakiś przyrząd do masażu czy cóś...

Zubar

2023-06-23, 06:50

~Velture

2023-06-23, 07:40
JebacPis100procent napisał/a:

ch*j z nim, mam nadzieję, że zdychał w męczarniach.



Całość trwała tak krótko, że nie zdążyli się nawet skapować. Dodatkowo poza zmiażdżeniem zostali również usmażeni... pod wodą.

smc

2023-06-23, 08:23
Nauka mnie zadziwia...


szwarc_one

2023-06-23, 09:01
To było tak głupie że aż bawi heh

metyoo

2023-06-23, 09:39
VeIture napisał/a:

Całość trwała tak krótko, że nie zdążyli się nawet skapować. Dodatkowo poza zmiażdżeniem zostali również usmażeni... pod wodą.



któryś jajogłowy powiedział, że trwało to jakieś 2ms, a mózg potrzebuje ok 4ms, żeby ogarnąć co się dzieje.

dgfdfg

2023-06-23, 10:59
Tyle właśnie są warte te nowoczesne materiały, włókno węglowe itp. ta łódka specjalnie została tak zrobiona, by była o połowę lżejsza niż normalnie powinna być tych rozmiarów, a to tylko po to żeby miała dużą manewrowość, by dało się maksymalnie blisko do wraku podpłynąć. Jak wiadomo masa wpływa na bezwładność. Stąd też ten kontroler, Pewnie jakby projektował to biały aryjski heteroseksualny mężczyzna koniecznie to wszystko by się udało, ale tak to wyszło jak wyszło.

Szary_Jeleń

2023-06-23, 11:23
Przyroda sama oczyszcza się z gówna.