18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reklama kurwa

zwierzak30 • 2023-07-26, 18:44
"Więc teraz jest grupa, która twierdzi, że jest „złotą rączką”, która może przyjść i wyremontować lub naprawić twój dom, która zatrudnia tylko osoby transpłciowe i niebinarne."

I jak to ktoś zauważył. :mrgreen:
:Czy powierzyłbyś tym ludziom pracę w twoim domu? Zainstalowanie oprawy oświetleniowej wymagało trzech z nich."



Chciałbym poczytać jakieś konstruktywne dyskusje.
W czasach jakich przyszło nam żyć.My tradycjonaliści,musimy się pogodzić z tym. Że lepiej k***a nie będzie. :(

ps:
Zaj***ne. Widać skąd.

siwers9

2023-07-26, 23:58
siewie napisał/a:

Kto to k***a jest osobą niebinarna ? może mi ktoś wytłumaczyć bo za h*ja nie rozumiem albo żyje w innym świecie


To osoba która jest zatem i powinna mieć wyj***ne jedynki. Proszę

Janko

2023-07-27, 00:14
p*zdy też sobie liżą ???

metyoo

2023-07-27, 01:00
takie jak ta pierwsza mogą być nawet cztery do wymiany żarówki, ale ta ruda maszkara nawet gdyby umiała sama wszystko zrobić i przy tym recytować Mickiewicza za ch*ja bym nie wynajął!

SVETER

2023-07-27, 02:02
3 osoby lewackie i lampa nadal nie świeci :mrgreen:

takijedenzjeb

2023-07-27, 02:09
siewie napisał/a:

Kto to k***a jest osobą niebinarna ? może mi ktoś wytłumaczyć bo za h*ja nie rozumiem albo żyje w innym świecie



Najczęściej dziewczyny których rodzice nigdy nie kochali więc zaadoptowali zmyślone osobowości z tiktoczka czy jakiegokolwiek innego gównolądu wirtualnego aby poczuć się wyjątkowe

CzerstWybut

2023-07-27, 05:04
0dbytBiskupa napisał/a:


Pewnie nie wiesz, ale oryginał tego kawału to "Polish joke", tylko zamiast czarnych są Polacy. Bo za oceanem mamy opinię kompletnych jełopów, którą przez ponad 100 lat wypracowali nasi geniusze emigrujący z Łomży, Podlasia, czy Podhala.



A wiesz czym sie różni polak w USA od E.T. (Iti) ?

E.T. zna angielski i chce do domu.

TerazPolska123

2023-07-27, 05:31
siewie napisał/a:

Kto to k***a jest osobą niebinarna ? może mi ktoś wytłumaczyć bo za h*ja nie rozumiem albo żyje w innym świecie



to jest zbędny zużywacz powietrza

AdamNiezgodka

2023-07-27, 05:58
siewie napisał/a:

Kto to k***a jest osobą niebinarna ? może mi ktoś wytłumaczyć bo za h*ja nie rozumiem albo żyje w innym świecie



Osoba niebinarna to osoba niepotrafiąca płynnie posługiwać się językiem binarnym, tak mi się wydaje.

Suczka_Stefana

2023-07-27, 06:24
Janko napisał/a:

p*zdy też sobie liżą ???



Albo ku*asy. W sumie to chyba obojętne, bo przecież walczą o akceptację, więc głupio by było wyjść na hipokrytę.

PutinToSmiec

2023-07-27, 07:33
Zyjemy w czsach gdzie każdy sobie robi i ch*j Ci do tego . Widać że zazdrościsz .

bercisko

2023-07-27, 08:37
PabloSkills napisał/a:

Jakie one są potężne.
Ja bym się zabił o ten żyrandol albo głowę rozciął... Podpowiem im, że trochę fuszerkę zrobiły ale ch*j, ważne, że się nie zbiły podczas "remontu".



Jakim prawem mówisz "zrobiły"? Ty faszysto! Bezczelnie określasz ich płeć! Zgłaszam do moderacji a potem idę się napić mojego organicznego latte i zjem sałatkę z jarmużu. Halo, Robert Biedroń?, Cześć słodziaku, cizia mówi...

eMCeONe

2023-07-27, 08:40
siewie napisał/a:

Kto to k***a jest osobą niebinarna ? może mi ktoś wytłumaczyć bo za h*ja nie rozumiem albo żyje w innym świecie



Chyba to, że magnes na niego nie działa.. ale mogę się mylić.

music0

2023-07-27, 09:20
siewie napisał/a:

Kto to k***a jest osobą niebinarna ? może mi ktoś wytłumaczyć bo za h*ja nie rozumiem albo żyje w innym świecie



To ktoś kto nie wie czy sikać na stojąco czy siedząco, w damskim czy męskim kiblu i która nie wie jak wsadzić tampon do fiuta.

Aonoyoru

2023-07-27, 09:28
Akurat jestem IT. Binarne oznacza, że są dwie wartości. Coś jak jest ch*j i nie ma ch*ja. Dla mnie to jedyna opcja, ale nie dla nich. Moim zdaniem homosie pasują do binarnych, ale nie dla kogoś kto identyfikuje się jako śmigłowiec bojowy.