18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pyskata młoda

Rybson93 • 2013-07-19, 14:52
Historia z dziś.

Jestem posiadaczem 3,5 letniej siostry, która nauczyła się w przedszkolu wielu słów przez co rodzice mają już dosyć, ale dziś zaskoczyła totalnie. Jedziemy z siostra i ojcem z zakupów i widzimy, że stoi policja na co mówię do małej " nie odpięłaś się z pasów w foteliku?" wyobraźcie sobie jakie było nasze zdziwienie i ile śmiechu gdy odpowiedziała " Nie pytaj się bo wypie**olę Cię z auta"


Będą z niej ludzie :mrgreen:

luxik1988

2013-07-19, 14:58
Urzekła mnie Twoja historia.

hejcior

2013-07-19, 14:59
To ja ciebie serdecznie pozdrawiam. Za taki tekst powinna wyłapać liścia co by się otrząsnęła. Gwarantuję ci, że więcej to by się nie powtórzyło.
Ale bezstresowe wychowanie się kłania, gnoje w przedszkolach też chowane przez imbecyli. 20-25 lat temu jakoś dziwnie ŻADNO dziecko nie przynosiło z przedszkola takich nowinek, ale wiadomo, to był komunizm, czerwoni - ZŁO! A teraz mamy wolność, tolerancję, pełne sklepy.

Ale po co ja to piszę, teraz spojrzałem na twój wiek...i już wiem czemu masz tak naj***ne do łba, żeby napisać "będą z niej ludzie".

zypon

2013-07-19, 15:18
@up
nosz aleś się spiął !
Spokojnie bo ci żyłka pęcnie

Bo...........aS

2013-07-19, 15:28
Jakos niesmieszna ta sytuacja 3,5 lat ma twoja siostra i na lajcie przeklina? To albo jestescie mega patologia albo was najnormalnie w swiecie poj***lo

kapral

2013-07-19, 15:56
toć historia!

hejcior

2013-07-19, 16:37
zypon napisał/a:

@up
nosz aleś się spiął !
Spokojnie bo ci żyłka pęcnie



Jak się można nie spinać jak taka sraka się dzieje do okoła... jak mawiał mój dziadek, nóż się w kieszeni otwiera.
I jeszcze ci na koniec taki pajac napisze "będą z niej ludzie" jak by to miało być śmieszne..to jest straszne!

CYPRIAN

2013-07-19, 18:33
odwrócił bym się i za takie słowo by dostała w pape szybciutko bym ją oduczył może by była szansa ,że coś z niej wyrośnie

Hrodgar

2013-07-19, 19:04
Poczekaj, jak będzie miała 10 lat i na mamę będzie wołała k***a, a na ojca ch*j.

Zarammoth

2013-07-19, 21:40
Oho, widzę, że duża grupa dostawała po gębie, a i tak klnie jak szewc. Mnie rodzice nie bili, a tłumaczyli dlaczego coś jest złem i co? Jestem pan, a nie cham :D

hejcior

2013-07-20, 01:25
Zarammoth napisał/a:

Oho, widzę, że duża grupa dostawała po gębie, a i tak klnie jak szewc. Mnie rodzice nie bili, a tłumaczyli dlaczego coś jest złem i co? Jestem pan, a nie cham :D



To nie jest kwestia tego, że dziecko użyło przekleństwa. To jest łatwe do wytłumaczenia i należy oczywiście uświadomić dziecku, że nie wolno tak mówić. Ale jeśli jest sytuacja, że średnio inteligentnemu (jak widać) starszemu bratu, przypuszczam władającemu biegle łaciną , nagle 3latka grozi "że go wypie**oli z auta", to na tłumaczenie już chyba trochę za późno i trzeba się imać drastyczniejszych metod.

ti...........il

2013-07-20, 12:07
to nawet nie jest kwestia samego przeklinania, ale tego, że dzisiejsi bezstresowi rodzice pozwalają się poniżać dzieciom od najmłodszych lat, nie budują żadnego autorytetu a później będzie płacz.

Aldous

2013-07-20, 12:27
Dzieciak 3,5 lat, ledwo to pieluchę zdjęło i rzuca mięsem jak szewc a koleś się cieszy i pisze jeszcze "będą z niej ludzie", chyba bryna a nie ludzie :facepalm: a później się k***.. dziwią wszyscy wokoło że świat schodzi na psy i jest coraz gorzej... Nic od bachora się teraz nie wymaga tylko na wszystko pozwala i za wszystko głaszcze "hoho malutka powiedziała k***a, jakie to słodkie i zabawne hihihi". Zero szacunku do rodzica, do innych, do czegokolwiek. Ale to jest przecież bardziej europejskie, nowoczesne. Ale jak coś to "nauczyło się w przedszkolu", to że nie pokazaliśmy dziecku żadnych granic i pozwalamy robić co chce nie ma żadnego znaczenia, to wina innych a nie nas.

I tak na marginesie trochę z innej beczki ale w tym samym temacie - to mówienie rodzicom po imieniu. Nosz k***a, jako można ojcu, matce na "ty" mówić, mam 24 lata i nie wyobrażam sobie do końca życia powiedzieć do mamy inaczej niż "mamo", co oni sobie w ogóle myślą, to jest rodzic czy kolega?

szadyzda

2013-07-21, 21:39
Jesteś posiadaczem ? :O Może chcesz sprzedać?

methos23

2013-07-21, 21:51
Wielkie piwo dla @Hejciora !