18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Putin sie wkurwił

xqwzsa • 2014-01-24, 16:42


Z ostatniej chwili: Rosyjska telewizja "Life News" informuje o setkach czołgów, które zmierzają do granicy z Ukrainą.

Jak myślicie, będzie rozpie**ol?

Szron

2014-01-24, 16:46
Oby nie! Jestem za młody żeby umierać :)

PoMaluchu

2014-01-24, 16:53
No liczę na duży rozpiedrol:) Tylko jak Putin się rozkręci to , żeby Nas nie chciał za jednym zamachem przygarnąć :)

hgh

2014-01-24, 16:57
Kurczę, może tak z tym Lwowem by nasz rząd podziałał..

babel_ag

2014-01-24, 16:58
Powiem tak, Unia testuje na co może sobie pozwolić (zamieszki wywołane przez zwolenników Uni czyt. osoby które są opłacane przez Unie + głupi lud który na to poleciał) mamią telewizją, mamią ludzi europejskim bełkotem jak to nie jest dobrze w Uni a tak naprawdę k**wa co my mamy z tej Uni ?! Możliwość wyjechania do pracy za granice i tylko tyle ! Wszystkie ceny rosną w góre życie na coraz słabszym poziomie nie mówiąc już o szkolnictwie które niedługo to będzie na poziomie szkolnictwa w USA . Nie wiem po kiego ch*ja Ukraina pcha się do tego gówna, szkoda tych ludzi którzy zostali zmanipulowani bo pójdą do łagrów jak ich rodziny. Ukraina nie odpuści bo nie mają nic do gadania Rosja trzyma za mordę i nic się nie zmieni. Putin się wku**ił i zaraz Ci paradujący protestanci będą mieli grubo przej****e.

CrazyEdek

2014-01-24, 17:00
@up ch*jowe te twoje gwiazdki.

WhitePride666

2014-01-24, 17:05
Zwykła prowokacja, lemingi łapią wszystko jak leci ;)

imegas

2014-01-24, 17:37
Te czołgi jadą do Soczi zabezpieczać igrzyska

NexorDGE

2014-01-24, 17:54
Jednak ktoś miał rację pod gifem z Putinem i hełmem :D wk***ił się, że źle założył i myk czołgi na UK :D

clean_east_wood

2014-01-24, 17:54
Za daleko już zaszło to wszystko. uspokoić sytuacje może tylko stan wojenny. Jak do poniedziałku to ogłoszą i będę miał rację to powiem wam co stanie się z naszą Polską.

LICH0

2014-01-24, 17:55
Kupił Ukrainę więc jest jego... co się dziwicie, przecież nawet się z tym nie kryje.

Catacombe

2014-01-24, 17:57
babel_ag napisał/a:

Powiem tak, Unia testuje na co może sobie pozwolić (zamieszki wywołane przez zwolenników Uni czyt. osoby które są opłacane przez Unie + głupi lud który na to poleciał) mamią telewizją, mamią ludzi europejskim bełkotem jak to nie jest dobrze w Uni a tak naprawdę k**wa co my mamy z tej Uni ?! Możliwość wyjechania do pracy za granice i tylko tyle ! Wszystkie ceny rosną w góre życie na coraz słabszym poziomie nie mówiąc już o szkolnictwie które niedługo to będzie na poziomie szkolnictwa w USA . Nie wiem po kiego ch*ja Ukraina pcha się do tego gówna, szkoda tych ludzi którzy zostali zmanipulowani bo pójdą do łagrów jak ich rodziny. Ukraina nie odpuści bo nie mają nic do gadania Rosja trzyma za mordę i nic się nie zmieni. Putin się wku**ił i zaraz Ci paradujący protestanci będą mieli grubo przej****e.



Na ch*j piszesz skoro gówno się znasz?

satan696

2014-01-24, 18:01
@NexorDGE nie UK a UA ale to tak dla poprawnego zapisu

No...........ec

2014-01-24, 18:07
Przewiduję przyszłość.

Będzie tak jak w 1981 w Polsce. Rosyjskie dywizje będą stacjonowały przy granicy i wtedy rząd Ukrainy będzie miał takie same opcje jak nasz rząd polski w tamtych latach.

Opcja pierwsza : Umożliwienie rządowi ukraińskiemu by ten rozprawił się ze zwolennikami przystąpienia do UE, a opcja druga
to umożliwienie rządowi rosyjskiemu wkroczenie na Ukrainę i rozprawienie się bardziej krwawo z tymi samymi ludźmi.

U nas nie doszło do "AŻ TAKIEGO" przelewu krwi, ponieważ ustanowiony został stan wojenny.
Czy była to dobra decyzja naszego generała? Można się spierać, różne źródła donoszą, że Rosjanie byli ciągle przygotowani na wkroczenie do Polski, a jeżeli by wkroczyli? Myślę, że nie dałoby się uniknąć wielkiego rozlewu krwi.

Co do samego Janukowycza. Nie dopuści do tego by Ukraina dołączyła do UE i chwała mu za to, jednak za paredziesiąt lat Rosja może włączyć Ukrainę do swego państwa, a wtedy nie będzie tak miło.