18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Putin sie wkurwił

xqwzsa • 2014-01-24, 16:42


Z ostatniej chwili: Rosyjska telewizja "Life News" informuje o setkach czołgów, które zmierzają do granicy z Ukrainą.

Jak myślicie, będzie rozpie**ol?

Nomercyy

2014-01-24, 18:09
Miliony komentarzy, żadnego źródła.....

gonzu96

2014-01-24, 18:15
ch*j z nimi. Niech nam Wołyń oddadzą i odpłacą za to co odj***li - potem możemy im współczuć czy coś.

ulifont

2014-01-24, 18:18
przecież idioci to się nazywa tylko i wyłącznie prowokacja wraz z pokazem sił, wbrew waszej opinii o tym, że Rosja to najpotężniejsze państwo we wszechświecie, które podbije naraz wszystkie kraje w ciągu kilku miesięcy, a Putin to najwspanialsza istota i najsprawiedliwsza. Ruscy nie będą interweniować w Europie,gdyż to jest nieopłacalne, który Europejski kraj wytrzymałby starcie militarne na taką potęgę? Żaden. A Ruscy mają dosyć swoich problemów to po jakiego ch*ja im mieszać się w otwarty konflikt z zachodem? Z Ukrainą mieliby problemy, a Polski to już zachód na czele z Niemcami tak łatwo by nie puścił. W tej cywilizacji są wojny ekonomiczne i polityczne, inne starcia się nie opłacą.

furak151

2014-01-24, 18:21
Niech się odpie**oli o d Ukrainy, UE też niech od nich sp***ala. Ukraińcy muszą najpierw pozałatwiać własne sprawy we własnym kraju, potem mogą się zastanawiać z kim chcą się kolegować. A na miejscu rosjan zajął bym się problemem terrorystów, którzy grożą zamachem w związku z igrzyskami. To na nich bym wysłał te czołgi.

azerbejdzanification

2014-01-24, 18:23
Putin wysyła na Ukrainę czołgi, UE misje dyplomatyczną, ot cała potęga naszej Unii...

POPISowyNumer

2014-01-24, 18:26
@ gonzu Polacy Ukraińców, Ukraincy Polaków, u każdych z nas trafiały się zjeby myślące że czystka etniczna i mordy to lekarstwo na wszystko. Nie można podać sobie ręki ponad podziałami?

Mojoo

2014-01-24, 18:29
babel_ag, a teraz masz poczytaj trochę:
http://www.deon.pl/wiadomosci/komentarze-opinie/art,670,dramatyczny-apel-ukrainskiego-pisarza.html

no tak, ale za pewne kolejny leming, i opłacony przez unię sprzedawczyk.
a ch*j z unią, i tak jeśli władza ustąpi to będą mieli referendum czy chcą czy nie do tej Unii należeć, teraz o co innego walczą. ch*jowo, że wybierają czasem takie symbole jakie wybierają, ale generalnie ma to wymowę taką, że nie chcą być tym zadupiem na wschodzie pod butą Rosji.

MRseqel

2014-01-24, 18:30
Prosiłbym o link do tego komunikatu, bo nie widzę go nigdzie w sieci :) Pozdrawiam autora ;)

fender123

2014-01-24, 18:30
"Będzie zabawa" ?
Czy was ludzie do reszty w tych głowach poje** ?
Co się stanie w razie wojny ? Oczywiście cały naród ukraiński wypie**oli zagranice , a gdzie ?
Przecież nie uciekną na wschód do Rosji tylko oczywiście do nas. Nawet nie wiecie jakie to może mieć poważne konsekwencje więc nie cieszcie tak mordy

Blusiek

2014-01-24, 18:31
Rosyjska Misja Pokojowa na Ukrainie ;P

606

2014-01-24, 18:33
j***ć ukraińców, oby to była prawda, niech ich putin porozjeżdża w cztery p*zdy i zrobi ogromny parking.

Quakeamber

2014-01-24, 18:33
Noirutnec napisał/a:

Cytat:

Przewiduję przyszłość.

Będzie tak jak w 1981 w Polsce. Rosyjskie dywizje będą stacjonowały przy granicy i wtedy rząd Ukrainy będzie miał takie same opcje jak nasz rząd polski w tamtych latach.

Opcja pierwsza : Umożliwienie rządowi ukraińskiemu by ten rozprawił się ze zwolennikami przystąpienia do UE, a opcja druga
to umożliwienie rządowi rosyjskiemu wkroczenie na Ukrainę i rozprawienie się bardziej krwawo z tymi samymi ludźmi.

U nas nie doszło do "AŻ TAKIEGO" przelewu krwi, ponieważ ustanowiony został stan wojenny.
Czy była to dobra decyzja naszego generała? Można się spierać, różne źródła donoszą, że Rosjanie byli ciągle przygotowani na wkroczenie do Polski, a jeżeli by wkroczyli? Myślę, że nie dałoby się uniknąć wielkiego rozlewu krwi.

Co do samego Janukowycza. Nie dopuści do tego by Ukraina dołączyła do UE i chwała mu za to, jednak za paredziesiąt lat Rosja może włączyć Ukrainę do swego państwa, a wtedy nie będzie tak miło.



Według moich różnych źródeł, Rosja, mimo usilnych próśb Jaruzelskiego nie zamierzała wtedy interweniować.

Stan wojenny nie został wprowadzony w trosce o Polaków, tylko by zadusić Solidarność.

Chciałem dać link ze źródłem, ale jeszcze postów mi brakuje. Gdyby ktoś bardzo chciał to google --> "przeczytaj jak gen. Jaruzelski prosił Rosjan o pomoc"
Noirutnec, jeśli to możliwe chętnie porównałbym to z Twoimi źródłami.

Mojoo

2014-01-24, 18:33
@up haha, ta, może podchwycili od Amerykanów i też będą pomagać "wprowadzać demokrację" :D