18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Putin sie wkurwił

xqwzsa • 2014-01-24, 16:42


Z ostatniej chwili: Rosyjska telewizja "Life News" informuje o setkach czołgów, które zmierzają do granicy z Ukrainą.

Jak myślicie, będzie rozpie**ol?

Portnoy

2014-01-24, 18:37
Wstawil se zdjecie jebnal tekst ze Putin jedzie czolgami... te wirtualne piwka maja kopa...

Fu...........66

2014-01-24, 18:39
Nawet nie potrafisz poprawnie zapisać nazwy stacji, a bierzesz się za manipulację informacjami? :) To jest " L!FE NEWS ", parówo. Swoją drogą głośno o zamieszkach na Ukrainie, a jak tam Turcja? Ktoś coś wie? W tym kraju ch*ja wiadomo. :)

xqwzsa

2014-01-24, 18:59
Info zaczęrpnąłem z fanpejdźu Pozytywny Nacjonalizm na facebooku. Jak się okazuje, informacja ta jest fałszywa.

http://vk.com/wall-38121615_808687

Cytat:

W internecie rozprzestrzeniają się pogłoski, że rzekomo w regionie Kursk (granica z Ukrainą), ogromne kolumny czołgów poruszają się w kierunku Ukrainy. Do informacji załączane jest zdjęcie z wiadomością Life-News. Zadzwoniliśmy do firmy i redaktorzy zdementowali pogłoski na zdjęcie - kolumna pojazdów jest w Petersburgu, przygotowują się do parady na cześć 70. rocznicy wyzwolenia blokady Leningradu, a słowo "Kursk" jest podstawione w Photoshopie.



Ale chwila grozy była. Przepraszam za dezinformacje :hitler:

Tassadar

2014-01-24, 18:59
Jak już jadą to za jednym paliwem do nas też wstąpią, a od nas rzut beretem do Berlina a stamtąd to już o krok od Paryża.

Ti...........ch

2014-01-24, 19:11
"hehehe, postraszymy ludzi zdjęciamy czołgów, a potem wprowadzimy stan wojenny niby dla ich dobra. I tak wszyscy to kupią, chociaż Putin nigdy by tego nie zrobił. Będzie jak w Polsce w 1981, że niby mityczne zdjęcia satelitarne czołgów przy granicy sojuz-prl"

gonzu96

2014-01-24, 19:20
POPISowyNumer napisał/a:

@ gonzu Polacy Ukraińców, Ukraincy Polaków, u każdych z nas trafiały się zjeby myślące że czystka etniczna i mordy to lekarstwo na wszystko. Nie można podać sobie ręki ponad podziałami?


Nie i ch*j.
Poczytaj o rzezi wołyńskiej.

matiskate

2014-01-24, 19:36
Noirutnec napisał/a:

Przewiduję przyszłość.

Będzie tak jak w 1981 w Polsce. Rosyjskie dywizje będą stacjonowały przy granicy i wtedy rząd Ukrainy będzie miał takie same opcje jak nasz rząd polski w tamtych latach.

Opcja pierwsza : Umożliwienie rządowi ukraińskiemu by ten rozprawił się ze zwolennikami przystąpienia do UE, a opcja druga
to umożliwienie rządowi rosyjskiemu wkroczenie na Ukrainę i rozprawienie się bardziej krwawo z tymi samymi ludźmi.

U nas nie doszło do "AŻ TAKIEGO" przelewu krwi, ponieważ ustanowiony został stan wojenny.
Czy była to dobra decyzja naszego generała? Można się spierać, różne źródła donoszą, że Rosjanie byli ciągle przygotowani na wkroczenie do Polski, a jeżeli by wkroczyli? Myślę, że nie dałoby się uniknąć wielkiego rozlewu krwi.

Co do samego Janukowycza. Nie dopuści do tego by Ukraina dołączyła do UE i chwała mu za to, jednak za paredziesiąt lat Rosja może włączyć Ukrainę do swego państwa, a wtedy nie będzie tak miło.



Ale pieprzysz stary, jakby ruscy chcieli wkroczyć w czasie stanu wojennego to by to zrobili, i nie musieliby nikogo wysyłać bo tysiące ich stało pod Warszawą i w pobliżu innych większych miast.

U nich już wtedy zaczęła się 'pierestrojka' i odwilż polityczna. Jakby to było za Stalina, to ch*ja by z tej solidarności było bo pepliki by się odwdzięczyły za Pragę i Zaolzie a Niemcy za Odre i Nysę Łużycką.

2m...........ad

2014-01-24, 19:39
coś mi się wydaje, że po rozpie**olu na Ukrainie będzie wracał tymi czołgami przez Polskę...

WolF

2014-01-24, 19:48
Lepiej niech do wiosny rozwiążą te swoje problemy, bo do Czarnobyla chcę się wybrać :)

No...........ec

2014-01-24, 20:17
Oczywiście, że Rosjanie w każdej chwili mogli wejść do Polski, ale tego nie zrobili. Czemu? To była funkcja zastraszająca, że jak Wy się nie uspokoicie to my wkroczymy. Ciężko stwierdzić czy byliby w stanie wkroczyć gdyby nie Jaruzelski.
Osobiście Jaruzelski jest dla mnie nikim.

karamon

2014-01-24, 20:55
Przepraszam że całość przejżałem pobieżnie , i nie wnikam w źródło tego komunikatu ale w tej sytuacji geopolitycznej ruskie czołgi są jedną z najgorszych opcji. Ukraińskie jasne, władza walczy. Władek Putin tam co najwyżej wygrywającej stronie tańszy gaz puści i kontrakt na czołgi produkowane na miejscu, swoich nie da szkoda sie babrać w ukraińskim gównie.


p.s. komunikat "WYŁĄCZ CAPS LOCKA" jest bardzo dobry, świetnie wpływa na pozbieranie pijanych myśli w jedną sensowną całość , ćwiartka dla administracji.

ParabolaZła

2014-01-24, 21:34
A po prawej na górze: LIVE, KURSK

VonHaiPaue

2014-01-24, 21:46
Zekvaer napisał/a:



:D



Jebłem i śmiechłem :pijaki:

Zmorsky

2014-01-24, 22:01
Najprawdopodobniejszy scenariusz - rozpad państwa zdziczałych polskich chłopów ( nie ma czegoś takiego jak ukraina bo to sztuczny twór państwowości, a dzisiejszy naród "ukraiński" to potomkowie zdziczałych polskich chłopów co pańszczyzny dla szlachcica nie chciało odrabiać) wydaje się być nieunikniony, warto zadbać żeby kawałek tortu w postaci Lwowa "łyknąć" :)