18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przejazd rowerowy

cropp1 • 2011-08-22, 18:31


dzwonimy na policje ? 8-)

artiee

2011-08-22, 22:34
Jak dla mnie to rowerzyści to pedały. Cisną po tych przejazdach jak ten tępe lemingi. k***a zasada ograniczonego zaufania i mniej jest wypadków! Poza tym gościowi włos z głowy nie spadnie jak puści samochód. Ale nie, woli się k***a zabić.

think666

2011-08-22, 22:41
artiee napisał/a:

Jak dla mnie to rowerzyści to pedały. Cisną po tych przejazdach jak ten tępe lemingi. k***a zasada ograniczonego zaufania i mniej jest wypadków! Poza tym gościowi włos z głowy nie spadnie jak puści samochód. Ale nie, woli się k***a zabić.


Dla mnie ty jesteś pedałem, ale dlatego, że ssiesz ch*ja.

artiee

2011-08-22, 22:50
think666 napisał/a:


Dla mnie ty jesteś pedałem, ale dlatego, że ssiesz ch*ja.



Nie wydaje mnie się. Nigdy tego nie robiłem, ale Ty pewnie masz doświadczenie.

Novik

2011-08-22, 22:56
HAHA k***a piwo dla gościa niech szmata dostanie mandat "pinćset zotych" :D

Głupia suka.

pisage

2011-08-22, 22:59
to była ścieżka rowerowa i rowerzysta mógł przejechać przez ulicę z zachowaniem ostrożności. Ale to kierowca miał obowiązek go przepuścić. Znam kilku gości, którzy na takie sytuacje wożą starą metalową pompkę, albo prawą korbę od roweru. Zębatka wbita w maskę to naprawdę piękny widok.

sosik

2011-08-22, 23:28
artiee napisał/a:

Jak dla mnie to rowerzyści to pedały. Cisną po tych przejazdach jak ten tępe lemingi. k***a zasada ograniczonego zaufania i mniej jest wypadków! Poza tym gościowi włos z głowy nie spadnie jak puści samochód. Ale nie, woli się k***a zabić.



Tak tak współczujemy, w końcu nauczysz się jeździć na rowerze - nie martw się, ale na razie się tak nie spinaj na tych co już potrafią :idzwch*j:

think666

2011-08-22, 23:29
artiee napisał/a:

Nie wydaje mnie się. Nigdy tego nie robiłem, ale Ty pewnie masz doświadczenie.


Skoro posty są usuwane przesłałem ci przez PM jego treść. Baw się dobrze.

adamov

2011-08-22, 23:44
Nie mam nic do rowerzystów. Tutaj rowerzysta powinien zostać przepuszczony, ale ku*wa jak widzę rowerzystów jadących po ulicy, a mają do tego obok drogę rowerową i lub szeroki chodnik to czasem mi się chcę po prostu w nich wjechać... Jeszcze czasami zamiast gęsiego jechać to 2 krowy obok siebie jadą i to zwłaszcza wtedy kiedy nie da rady ich wyprzedzić bo wąska ulica a z naprzeciwko od cholery samochodów....

amb

2011-08-22, 23:48
ja bym do tego gnoja na rowerze wysiadl i zdjal mu ta kamerke bardzo szybko... ten nowy przepis na pewno nie jest po to, zeby rowerzysci mogli wpadac na przejscie z dowolna predkoscia jak pieprzone lemingi.

ta babka pieszego na pasach by zauwazyla, ale jesli rowerzysta zbliza sie z predkoscia 15-20km/h, to jej sie nie dziwie.

az mi gul skoczyl na wieczor...

a drugi filmik z komentarzy... czy ten rowerzysta naprawde jest az takim debilem, zeby swiadomie pakowac sie pod jadacy samochod?!

imperatoro

2011-08-23, 00:03
do kierowców - Czy jak przejeżdżacie przez skrzyżowanie i ktoś ma Ciebie z prawej to stoisz w miejscu czy k***a jedziesz ? Jedziesz bo masz pierwszeństwo, tak jest i w tym przypadku a jak kierowca samochodu nie widzi rowerzysty i się w niego wpieprzy to w najlepszym przypadku mandacik o ile rowerzyście się nic nie stanie.

Sz...........jk

2011-08-23, 00:04
Przepisy są przepisami i ch*j nam do tego. Trzeba ustąpić rowerzyście to się ustępuje, ja nie widzę w tym nic trudnego i do cholery zatrzymuje się i motocyklem jak i samochodem! Sam poruszam się także na rowerze i oczekuje od innych przestrzegania przepisów. Jeśli głupia baba jedzie na oślep to później tak jest. Czy jeśli wymusi ktoś wam na drodze z pierwszeństwem to też go bronicie? W tym przypadku rowerzysta ma mieć CZYSTĄ DROGĘ!

duchh

2011-08-23, 00:24
baba głupia fakt... ale rowerzystów niedługo trzeba będzie przenosić na plecach po tych przejazdach. nie ma co spinać dupy w piździerniku już nie będzie tego gówna na drogach :) co robi rowerzysta na czerwonym ? ma zielone na pasach, tak właśnie przestrzegają przepisów śmigaj tak jak im pasuje, tyle w temacie ch*j z nimi

spiepszaj_dzbanie

2011-08-23, 01:02
ale jak rowerzysta widział że stary opel się przed niego pakuje, to mógł się zatrzymać a nie dryć na pałę jak święta krowa jakaś

lith

2011-08-23, 02:06
To, że jakaś tępa dzida nie rozróżnia przejścia dla pieszych od przejazdu dla rowerzystów to jestem w stanie zrozumieć (i bardzo dobrze gość zrobił, że zwrócił jej uwagę, bo ta jeszcze z mordą na niego... ) ...ale tutaj? Czytając komentarze to się przestraszyłem normalnie. Wszystkim broniącym niedouczonego walenia życzę, aby na tej samej zasadzie przypie**olił im kiedyś tramwaj- bo w końcu większy to co będzie ustępował pierwszeństwa. Się znafffcy znaleźli... jak Twoja znajomość ruchu drogowego kończy się na rozkładzie autobusów to zewrzeć paszczę i nie pie**olić herezji, bo jeszcze jakiś matoł przeczyta i uwierzy.

kubus12343

2011-08-23, 07:41
nie wiem czy ogarniacie ale rowerzysta był w czarnym punkcie widzenia (słupek od strony pasażera) i w dodatku w ruchu (całą swoją trase w czarnym punkcie) dlatego k***a trzeba sie zatrzymać przed przejściem\ przejazdem
żeby dać sie zauważyć a nie wpie**alać sie pod koła jak pie**olone bezmózgie yeti