18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Problem z "polaczkami"

przemo93c • 2013-04-16, 16:32
W związku z pojawiającą się modą nowogimbejską na nazywanie rodaków "polaczkami" i ciągłe kłótnie w komentarzach z tymi "światowcami" może zwrócimy uwagę moderatorów na to zjawisko?

Moim zdaniem jak to mówi regulamin, są to "komentarze podszyte nienawiścią" oraz "obrażanie innych Użytkowników", no a przede wszystkim denerwują zdecydowaną większość użytkowników. Nie wiem czy ten post przejdzie i coś zmieni, ale zawsze jakaś szansa jest.

okopa3

2013-04-16, 18:02
polaczki-napinaczki :]
myślicie, że jak ktoś mieszka i pracuje za granicą to zapierdziela po 16h na dobę, śpi pod mostem w kartonie i żre odpadki, niestety zmartwię was - moje drogie polaczki :] pracuję po 8 godzin 5 dni w tygodniu, wynajmuję ładne mieszkanie, jeżdżę fajną, obniżoną beemką - nigdzie nie haczę, nic nie urywam i bardzo lubię czytać wasze posty, to jak się napinacie, ten wasz wewnętrzny żal sprawia mi ogromną przyjemność :]

myha

2013-04-16, 18:10
nie każdy zasługuje na to żeby go nazywać Polakiem, tych co na to nie zasługują nazywa się polaczkami

Re...........ms

2013-04-16, 18:11
jest olbrzymia różnica między Polakiem a polaczkiem.

jazda123

2013-04-16, 18:12
Dla mnie Polaczek to Polak o lewicowych pogladach.

St...........ke

2013-04-16, 18:12
przemo93c napisał/a:

W związku z pojawiającą się modą nowogimbejską na nazywanie rodaków "polaczkami" i ciągłe kłótnie w komentarzach z tymi "światowcami" może zwrócimy uwagę moderatorów na to zjawisko?

Moim zdaniem jak to mówi regulamin, są to "komentarze podszyte nienawiścią" oraz "obrażanie innych Użytkowników", no a przede wszystkim denerwują zdecydowaną większość użytkowników. Nie wiem czy ten post przejdzie i coś zmieni, ale zawsze jakaś szansa jest.



Sam obrażasz innych użytkowników wstawiając chociażby obrazek o jaraniu się Japonią, tak jak i wiele innych osób, które to dodaje (nareszcie sypią się za to warny). Zacznij zmieniać coś od siebie, potem od innych. ;)

KamilAW

2013-04-16, 18:13
Jakie społeczne poruszenie ! Ja też jestem patriotą ale powiedzmy sobie jedną rzecz. jak my ciśniemy po innych nacjach to jest dobrze, jak ktoś po nas to momentalnie szabelka w dłoń. Troche dystansu do siebie bo przez te ciągłe spiny zejdziecie na zawał po 30.

wiesiors4

2013-04-16, 18:17
Archeolog napisał/a:

W moim przekonaniu określenie "polaczek" nie odnosi się do ogółu naszego narodu, tylko do zdecydowanie niedużego (na całe szczęście) odsetku tępych, prawackich pseudopatriotów którzy na swoich parszywych ustach mają hasła typu "Wielka Polska Katolicka", czerpią pełnymi garściami z wzorów faszystowskich, chodzą w sandałach i skarpetach, są zwyczajnie mało inteligentni, wierzą w kocopoły Macierewicza itp. Tak ja to widzę i w tym sensie jest to słuszne określenie prześmiewcze. Tyle w rzeczonym temacie.


W moim przekonaniu określenie "polaczek" używane jest głównie przez lewackich, zmanipulowanych, "postempowych" antypolaków, którzy na swoich pokrytych spermą kolegów z Antify ustach mają hasła "FASZYZM NIE PSZEJDZIE!", czerpią pełnymi garściami ze wzorców komunistyczno-lewackich, wierzą w kocopoły TVN'u, że elektorat lewaków to wykształceni, wyrafinowani ludzie z wielkich miast. Wierzą, że każdy pedofil to ksiądz i że każdy ksiądz to pedofil, że unia dała nam pieniążki na wszystko. Gdyby nie unia w Polsce nie byłoby nic. Chcą wpuścić tu pedałów, arabusów i inne gówna, czerpią garściami z zachodniej Europy - to ich wzorzec "postempowa ełrupka". Poprzez używania określeń: polaczki, polactwo, cebulaki, robactwo chcą pokazać się w świetle, w jakim pokazywani są ludzie głosujący na PO, czyli w świetle ludzi światłych, ludzi sukcesu, a są tak naprawdę nic nie wartym gównem. Najczęściej pochodzą z "dobrych rodzin" (czytaj bogatych, bo tatuś/dziadzio współpracował z komuną i się dorobił). Większość z nich to studenci i ludzie, którzy są jeszcze na garnuszku u rodziców i myślą że im się powodzi. Tyle w rzeczonym temacie :)

woccow123

2013-04-16, 18:18
Koko_yori napisał/a:

Dokładnie, mnie tak samo wk***ia jak ktoś pisze "polaczki".
Takiemu to tylko wyj***ć w ten głupi łeb i tyle. Jak komuś się nie podoba
że jest Polakiem to niech wypie**ala do szwabów na ogórki.


Proszę bardzo, jakby ktoś nie był pewien znaczenia tego słowa tutaj mamy książkowy przykład "Polaczka"

Ś...........sz

2013-04-16, 18:23
Wyzywajcie się od ch*jów, debili, pedofilów, ćpunów i innego kurestwa, ale sama alegoria do nazwy kraju za który życie oddawali przodkowie, to sk***ysyństwo godne przekopania glanami po głowie celem nastawienia klepek. Dawno nie miałem warna, więc wypie**alać zjeby od "......"

~tip.top

2013-04-16, 18:32
Chicago napisał/a:

Ostatnio bardzo wielu sadoli się buntuje, porusza problemy naszej społeczności i dąży do dyskusji.
Ale cudowni nadzorujący upychają niewygodne dla nich tematy do sucharów, klopów i innych otchłani sadola nie dając szansy na to, by trafić ze swoją opinią do większości użytkowników.
j***ć takie coś, dobrze że chociaż ten temat przeszedł...


Sadistic to nie tylko strona główna, ale także forum. Na tego typu tematy jest specjalny dział o nazwie Klop [Hyde Park] więc jak "Coś Cię ciśnie? Wal do Klopa!". Ten dział nie wyświetla się na głównej (jak wiele innych, o których większość pewnie nawet nie słyszała), więc jak tylko jakiś temat zniknie z głównej to od razu wielkie pie**olenie, że kasujemy, albo ukrywamy "niewygodne" tematy :facepalm: ogarnijcie się k***a, zapoznajcie się za całym forum, a nie tylko z okładką :roll:

Chicago napisał/a:

nie dając szansy na to, by trafić ze swoją opinią do większości użytkowników.


Nie nasza wina, że większość użytkowników dyskutuje tylko w tematach na głównej.

Chicago napisał/a:

j***ć takie coś, dobrze że chociaż ten temat przeszedł...



Nie przeszedł... temat przenoszę tam gdzie jego miejsce, czyli do Klopa

Extraordinary_Gentleman

2013-04-16, 18:33
Chyba ktoś nie dostrzega różnicy między Polakiem a polaczkiem.

Podobnie jak z 'murica i America. Też ostatnio na topie.

Proponuje Przeczytać definicje na UD.

Ignac96

2013-04-16, 18:39
Ehh... a później zdz**ko, że w mediach nieobiektywnie i kłamią, jak chcecie obiektywizmu to trzeba byłoby wszelkie słowa "obrażające" zakazać na sadolu i mówię tu o np. pedał, lewacka k***a itp bo każdy idiota będzie mógł coś takiego zgłosić, a chyba nikt mi nie powie, iż nie ma tu negatywnego mającego obrazić wydźwięku.

Chicago

2013-04-16, 18:46
tip.top napisał/a:


Sadistic to nie tylko strona główna, ale także forum. Na tego typu tematy jest specjalny dział o nazwie Klop [Hyde Park] więc jak "Coś Cię ciśnie? Wal do Klopa!". Ten dział nie wyświetla się na głównej (jak wiele innych, o których większość pewnie nawet nie słyszała), więc jak tylko jakiś temat zniknie z głównej to od razu wielkie pie**olenie, że kasujemy, albo ukrywamy "niewygodne" tematy :facepalm: ogarnijcie się k***a, zapoznajcie się za całym forum, a nie tylko z okładką :roll:



No kurrrrrrwa, przecież właśnie to powiedziałem. Widzę, jaka jest intensywność odwiedzin strony głównej (przykładowo, potrafi się posypać 500 piwek w przeciągu godziny od dodania materiału), oraz forum, gdzie ciekawe wątki, wymagające dyskusji leżą martwe, bo na forum nikt nie zagląda. Dlatego delikatnie zasugerowałem, żeby takie rzeczy, jak ten kontrowersyjny temat, były w miejscu najczęściej odwiedzanym przez ludzi, póki się k***a nie nauczą korzystać z forum.

Myślę, że zależy właścicielom tej strony, jak i użytkownikom, żeby nie panował bałagan. Żeby było lepiej. A żeby było lepiej, to trzeba rozmawiać. A szansy takiej nie ma, bo temat k***a pasuje tu, a nie tam i lepiej go wcisnąć pod dywan, bo tam jego miejsce, zamiast umożliwić dyskusję.

damua

2013-04-16, 18:52
olex napisał/a:

mam takiego ziomka od ściagania długów, ostatnio wypie**olił gościowi prostego, wbijając gnojowi nos do środka. gdy ten poszedl do szpitala doktorzyna do niego - no nfz refunduje złamanie nosa, ale w Pana przypadku bedzie trzeba jeszcze 4 koła dopłacić. za 200 polskich złotych obiegowych. ja bym takie k***y typu damua, kebabkilla traktował takim strzałem.
tak wam sie tutaj nie podoba to wypie**alać p*zdy.


Gówno mi możesz zrobić internetowy napinaczu,patrząc na twój wpis musisz mieć od ch*ja kompleksów,pewnie nie masz kolegów i ważysz 60kg i dostajesz wpie**ol od każdego dlatego ta agresja na FORUM się z Ciebie wylewa,gdzieś musi...Jesteś kwintesencją polaczka.

~tip.top

2013-04-16, 18:53
a może to własnie skłoni użytkowników do tego, żeby korzysta z większej części portalu :-/