18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Problem z "polaczkami"

przemo93c • 2013-04-16, 16:32
W związku z pojawiającą się modą nowogimbejską na nazywanie rodaków "polaczkami" i ciągłe kłótnie w komentarzach z tymi "światowcami" może zwrócimy uwagę moderatorów na to zjawisko?

Moim zdaniem jak to mówi regulamin, są to "komentarze podszyte nienawiścią" oraz "obrażanie innych Użytkowników", no a przede wszystkim denerwują zdecydowaną większość użytkowników. Nie wiem czy ten post przejdzie i coś zmieni, ale zawsze jakaś szansa jest.

pacyfista

2013-04-16, 17:09
Typowa mentalność polaczka. Jak się coś nie podoba to zakazać, poskarżyć się, popłakać przed wszystkimi. Słowo polaczek bardzo dobrze określa zachowanie niektórych polaków i jak ktoś jest polaczkiem to będę go tak nazywał jak będę miał ochotę. Tak samo geja pedałem, muzułmanina brudasem i etc.

Jeśli pasujesz do definicji polaczka to będziesz nazywany polaczkiem. Jeśli nie, a ktoś Cię tak nazwie to trudno, różnie bywamy nazywani, ale odgórne zakazywanie jakiegoś słowa BO TAK, chociaż dobrze określa niektóre osoby to po prostu... polaczkowatość :)

Co...........nt

2013-04-16, 17:11
Coś Was ego boli... Niskie poczucie wartości? Albo podświadomie czujecie że takimi "polaczkami" (cokolwiek to oznacza) jeśli aż tak to bierzecie do siebie. Przykro mi z tego powodu i nie tylko mi ale jest więcej osób którzy uważają że jesteście po prostu żałośni.
Przepraszam za tego typu słowa otuchy.
A taki rodzaj skargi to bardziej przypomina sytuacje jak na podwórku dzieci krzyczą "mamo mamo a on mnie wyzywa!" :amused:

Bard_Zerald

2013-04-16, 17:12
Z jednej strony to jest sadistic, więc powinna być tu wolność słowa, ale z drugiej i tak moderatorzy dają warny za "wypie**alaj" "materiał własny" brak opisu czy tego typu rzeczy, więc w zasadzie uważam że pomysł jest dobry.

Tym bardziej, że piszą to zwykle dwa typy ludzi tutaj, agresywni debile którzy chcą wszystkich wk***ić i obrazić, i trolle które w zasadzie robią to samo z takich samych pobudek ale bardziej dla samej radości czytania wk***ionych odpowiedzi.

Więc pomysł nie jest zły. Piwko

jazda123

2013-04-16, 17:14
Nigga mają swoje Nigga
Polaczki mają swoje Polaczki

Banować te bydło a jak ma problem to niech spieprza na kwejka czy inny młodzieżowe portale.

methos23

2013-04-16, 17:16
Polaczki to tylko zdrobnienie od Polaków :D

Mr Dan

2013-04-16, 17:19
"Polaczek", to nie miejsce zamieszkania, czy grubość portfela, tylko stan umysłu.
"Polaczkiem" są głównie gracze, albo dzieci, które to w w necie świrują, jacy to oni nie są wielcy w realu, a jak coś takiemu napiszesz, to od razu tyle przekleństw o jakich nie miałeś pojęcia, że się załamiesz...

NeverLie2Me

2013-04-16, 17:20
Dziwi fakt, że nazywanie kogoś "polaczkiem" ma miejsce głównie ze strony gimbazy, która zagramanicę to widziała z rodzicami na wycieczce do Egiptu, sikając do hotelowego basenu, w czasie jak mama robiła wiadomo co, wiadomo z kim...

Dziwi również fakt, że dość często robią to Nasi "rodacy", którzy wyjechali "za pieniądzem" za rzeczoną wcześnie gramanicę. Sądzą, że jesteśmy gorsi, bo mieszkamy w takim poj***nym kraju, a oni są ci odważni, którzy się zdobyli na podbój świata. Nic bardziej mylnego panowie/panie. sp***oliliście z kraju waszych ojców, bo tu nie mogliście zarabiać, co nie nie jest jednoznaczne z tym, że tu się nie da zarabiać. Jak już kiedyś wspomniałem, "nie chciało się nosić teczki, trzeba kopać dołeczki". Tylko za to kopanie w kraju tak dobrze nie płacą, a i socjal ch*jowy. Ergo, nie ma się czym chwalić.

W ogóle skąd pomysł, żeby nazwać kogoś "polaczkiem"...?? Co my k***a jesteśmy gorsi od Niemców, Włochów, Hiszpanów, Tajów, czy ch*j wie kogo...??

qwachu

2013-04-16, 17:21
Na tacę nawet dam w tej szlachetnej intencji.

Można również podszyć pod to teksty w stylu "Jaranie się Japonią to pedalstwo" (włącznie z banerami) i inny nic nie wnoszący syf podnoszony przez brud.

Ogólnie finezyjny wrzut i pojazd jest fajny, żeby tak sobie kogoś zgasić (w końcu to Sadol :D ), ale finezja kończy się, gdy leci to samo pod każdym potem, nie zależnie od treści, byle się pokazać na silę, bo w domu nawet młodsza siostra wpuszcza takiemu wpie**ol...

Chicago

2013-04-16, 17:21
Ostatnio bardzo wielu sadoli się buntuje, porusza problemy naszej społeczności i dąży do dyskusji.
Ale cudowni nadzorujący upychają niewygodne dla nich tematy do sucharów, klopów i innych otchłani sadola nie dając szansy na to, by trafić ze swoją opinią do większości użytkowników.
j***ć takie coś, dobrze że chociaż ten temat przeszedł...

jazda123

2013-04-16, 17:22
Stawiać PIWA niech admini wiedzą że dla BYDŁA(polaczki) nie ma tu przyzwolenia!

EpiC

2013-04-16, 17:22
Za użycie bany na rok.

ag...........95

2013-04-16, 17:23
Wypie**alaj, polaczki... Trzeba zrobić listę słów zakazanych na sadolu, wpie**olić wszystko do regulaminu i zacząć komunikować się spójnikami. Ja pie**ole, i jeszcze piwa za takie gówno dostajesz.

Bóg

2013-04-16, 17:23
No i ch*j z tego ,że kogoś denerwuje definicja "polaczków". Powiedzcie mi jak mam nazywać te j***ne kuhwy? ludźmi na pewno nie są. To są k***a śmiecie. Jak ja bym był Polakiem to jebnąłbym sobie kule w łeb.

Zl...........ny

2013-04-16, 17:23
Jak się obruszył, o k***a! polaczek a Polak to dwa różne słowa, Polak to normalny obywatel Polski, a polaczek to zakompleksiona k***a, która w życiu kieruje się stereotypami, zawiścią i reprezentuje biede umysłową. Z czymś masz jeszcze problem?