18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Prawdziwi poszkodowani Ukraińcy"

Janeo • 2014-02-20, 23:26

Witajcie. Przeglądając dziś zdjęcia na onecie z Majdanu zauważyłam dość ciekawą rzecz, mianowicie pana banderowca z nazistowskimi napisami na kasku, dumnie pozującym do zdjęcia i pokazującym nabój do broni palnej (oh jaki to ja biedny, strzelajo do mnie etc)

A więc drodzy sadole, aby wam przybliżyć znaczenie swastyk na kasku oraz tajemniczego napisu 14/88 zacytuję ciocię wikipedię :
Cytat:

Fourteen Words występuje najczęściej w formie skróconej, jako liczba 14, niekiedy w połączeniu z 88 (np. 14/88, 1488 lub 8814). Liczba 88 w tym połączeniu oznacza 88 Spostrzeżeń, bądź jest kojarzona jako akronim od zawołania "Heil Hitler!" – H jest ósmą literą alfabetu łacińskiego.



a oto swastyka obecna na kasku

Jest to kolovrat - swarga, cyrylickie сварга – nazwa słowiańska, podobnie jak polskie świąszczyca, używane współcześnie przez polskie organizacje nacjonalistyczne i ruchy neopogańskie swarożyca, swarzyca, czy regionalne góralskie krzyżyk niespodziany, wariantem (na planie koła) był kołowrót (słoweńskie kolovrat, bośniackie kolovrat, chorwackie kolovrat, białoruskie колаўрат/kolaurat, rosyjskie коловрат/kalowrat lub коловорот/kalowarot, ukraińskie коловрат/kołowrat, serbskie коловрат/kolowrat)

Link Do artykułu : http://wiadomosci.onet.pl/swiat/ukraina-trzeci-dzien-walk-w-centrum-kijowa-rosnie-liczba-ofiar/w3t0m

I zadajcie sobie ważne pytanie drodzy sadole - kogo popieracie w tym całym szambie?

konkretjak150

2014-02-21, 11:28
UBcjaPOLSKA napisał/a:




No lewaku, czekamy na wykład, pewnie od wszystkiego czego lewactwo nie lubi, kościoła, albo nawet został nam objawiony, jako załącznik do X przykazań? I zacznij używać słowa socjalizm, NARODOWY SOCJALIZM, jak mówisz o niemcach, bo faszyzm to był we Włoszech, tam nie było Hitlera, 88, ani swastyki.



Chyba nie ogarnąłeś. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

TheByQ

2014-02-21, 11:31
@UBcjaPOLSKA Do konkretjak150 nie masz się co czepiać bo dobrze napisał że faszyzm nie powstał w Niemczech tylko we Włoszech.
@Kine A po staro-japońsko-mandaryńskim "kine" oznacza "idiota który nie potrafi poszukać o czymś informacji zanim zacznie się przypie**alać".
PS. do wszystkich którzy cenzurują "brzydkie słowa" bo mamusia im zabrania tak mówić w piaskownicy - j***ć gwiazdki!

Shaggy93

2014-02-21, 11:37
połączenie tego symbolu z 14/88 świadczy jedynie o debilizmie tego kto to zrobił ...to tak jakby wstawić znak onru na tęczowym tle ...

Aquado

2014-02-21, 12:09
Niech sie wybijaja psy... Mialem nieprzyjemnosc poznac kilku ukraincow w swoim zyciu. Falszywe, zazdrosne wsiochy, jak by mieli mozliwosc, wbili by noz kazdemu Polakowi, za to ze ma troszke lepiej.

Szwy

2014-02-21, 12:20
Aquado napisał/a:

Niech sie wybijaja psy... Mialem nieprzyjemnosc poznac kilku ukraincow w swoim zyciu. Falszywe, zazdrosne wsiochy, jak by mieli mozliwosc, wbili by noz kazdemu Polakowi, za to ze ma troszke lepiej.



Hej, to prawie tak jak Polacy :o

karinawaw

2014-02-21, 12:30
Polacy też im nie pozostawali dłużni w czasie wojny. Jak będziemy żyli wiecznie przeszłością to się z nimi nigdy nie dogadamy. A warto się dogadać bo to nasi sąsiedzi. Mało tego chcą się uwolnić od Rosji. Chcą wstąpić do Uniii i zostać cywilizowanymi ludźmi. Przed nimi długa droga, ale trzeba ich wspierać. Przypomnę ,że my też swego czasu byliśmy zacofani. Nadal jesteśmy ale z roku na rok jest coraz lepiej.

_R...........s_

2014-02-21, 12:33
@UBcjaPOLSKA
Czyli jestem komunistą, skoro nazizm uważam za gówno? Ja pie**ole :facepalm:
Jedno i drugie totalitarne gówno, dla debili którzy sami nie potrafią samodzielnie myśleć. W pierwszym przypadku pie**olenie o złych kułakach, burżujach, inteligencji która niszczy świat, w drugim takie samo pie**olenie ale o Słowianach, żydach, romach, i każdym kto nie pasuje do ich wizji świata.
Wiem że niektórym ciężko pojąć, że nie każdy chce się bawić w bycie prawiczkiem, bądź też lewakiem. Niektórzy obie te grupy mają głęboko w dupie.

A tutaj cytat z ksiązki adiego, do którego odnosi się 88 (po angielsku niestety).
"What we must fight for is to safeguard the existence and reproduction of our race and our people, the sustenance of our children and the purity of our blood, the freedom and independence of the fatherland, so that our people may mature for the fulfillment of the mission allotted it by the creator of the universe. Every thought and every idea, every doctrine and all knowledge, must serve this purpose. And everything must be examined from this point of view and used or rejected according to its utility."

Jebie nędznym trollem na kilometr, dlatego na tym zakończę ten żałosny dialog.

urteusz

2014-02-21, 12:56
Swastyka w Indiach to symbol szczęścia.

Wystarczy się wybrac w tatry i w schronisku o ile mnie pamięc nie myli jak się idzie do czarnego stawu gąsienicowego jest krótka wzmianka historyczna o strzelcach podhalańskich którzy to właśnie też mieli swastykę.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:KorpusowkaPodhalanczykow.png


Ludzie więcej wiedzy, mniej teorii spiskowych.

ala963

2014-02-21, 13:54
A to czarne słońce, jeden z ulubionych symboli hitlerowców. Wygląda nieco znajomo?

Anders Breivik

2014-02-21, 14:15
ch*j z tym czy to swastyka czy nie, 1488 to wystarczający dowód na to że typ jest naziolem.

Makovsky

2014-02-21, 14:59
@elKriso

a ja bym cie nazwał pedałem :) - dalej chcesz zadawać głupie pytania ?

@Zarammoth

Nie skomentowałem liczb "14/88" bo nie miałem tutaj nic do skomentowania i te liczby nie maja nic wspólnego z historia i kulturą Słowiańska.
Ale to ze Ukraińcy maja pociąg od dawna do nazistów to jest wiadome chyba dla każdego, sam fakt ze posiadali 14 Dywizja Grenadierów SS

@Kine

a idź gej sam w ch*j ! pisałem coś o liczbach 14/88 ? NIE - To na ch*j się odzywasz. Dziekuje :)

vredes

2014-02-21, 15:24
lemo1029 napisał/a:



I o tym Polacy zapomnieli...



W rzeczy samej...jak i o innych ważnych kwestiach związanych z zapewnianiem pozycji Polskiej na arenie międzynarodowej.

modyf

2014-02-21, 15:24

KONRADJAM

2014-02-21, 15:44
ale pie**olicie, wiem, że podoba wam się sprzeciw wobec władzy u ukrainców ale to, że protestujący są nacjonalistami to fakt. Flagi upa i podobizny bandery goszczą tam nagminnie. Cyfry 18(1-A, 8-H) czyli adolf hitler, oraz 88, 14 jako symbole są tam na porządku dziennym. Cały zachód ukrainy to jedne nacjonalistyczne bagno. Poparcie mają tam faszysci z hasłami "Lachy za San". Ale ch*j ukraincy są świetni bo walczą z władzą.