18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poznańscy krzyżowcy bronią katedry przed niewiernymi

Kebczi • 2020-11-01, 00:23
Potrzeba nam więcej rekrutów Sir :!:


pazuzu

2020-11-01, 00:41
Ufff dobrze ze narodowcy chronią pedofilii, jest jeszcze nadzieja w narodzie :roll:

Umiem_modować

2020-11-01, 00:46
pazuzu napisał/a:

Ufff dobrze ze narodowcy chronią pedofilii, jest jeszcze nadzieja w narodzie



To ty chronisz pedofili odwracając uwagę od 40% przypadków wsród LGBT, a szcczując na 0.1% w Kościele. Ty k***a zwyrolu idź się leczyć.

pazuzu

2020-11-01, 00:49
Tylko pedofila wśród obywateli jest karana i idą siedzieć a księża kryją swoich kolegów i tylko ich przenoszą do innych parafii.
Poza tym mówienie że LGBT = pedofile to tak samo jak powiedzieć narodowcy =faszysci

hfbnmiuytp

2020-11-01, 01:00
pazuzu napisał/a:

Tylko pedofila wśród obywateli jest karana i idą siedzieć a księża kryją swoich kolegów i tylko ich przenoszą do innych parafii.
Poza tym mówienie że LGBT = pedofile to tak samo jak powiedzieć narodowcy =faszysci



przecież tak właśnie mówicie :lol:

kolosasz

2020-11-01, 01:00
Zobaczcie co o Kościele mówi Jarosław Kaczyński .
Myślę, że ta wypowiedź pana Jarosława Kaczyńskiego będzie kubłem zimnej wody na gorące łby obrońców, członków Straży Narodowej.

Oczywiście TVP przemilcza tą wypowiedź Kaczyńskiego.

pazuzu

2020-11-01, 01:26
kolosasz napisał/a:

Zobaczcie co o Kościele Jarosław Kaczyński .
Myślę, że ta wypowiedź pana Jarosława Kaczyńskiego będzie kubłem zimnej wody na gorące łby obrońców, członków Straży Narodowej.
Oczywiście TVP przemilcza tą wypowiedź Kaczyńskiego.



Heheh nieźle zamontowane :-D

hfbnmiuytp napisał/a:

przecież tak właśnie mówicie



Hola hola jakie "mówicie" , mnie nie mieszaj do żadnych z tych grup nie jestem zwolennikiem żadnej z nich :-) po prostu nie lubię kościoła katolickiego i staram się po prostu obiektywnie na wszytsko patrzeć

~mg_schutze

2020-11-01, 01:31
pazuzu napisał/a:

nie lubię kościoła katolickiego i staram się po prostu obiektywnie na wszytsko patrzeć



Jeżeli czegoś "nie lubisz", to już kierujesz się subiektywnym odczuciem, nie możesz się zatem kierować obiektywizmem w ocenie w/w.


kamuha

2020-11-01, 01:59
pazuzu napisał/a:

... po prostu nie lubię kościoła katolickiego i staram się po prostu obiektywnie na wszytsko patrzeć



Skoro negujesz statystyki dotyczące występowania pedofilii wsrod probek z poszczegolnych grup spolecznych to nie podpieraj sie obiektywizmem.

Rozjebie

2020-11-01, 02:18
Filmik ch*jowy. Ale pięknie zwraca uwagę na polski dubbing, który brzmi jak stado pedałów. W grach, filmach modulują glos jak jakieś parówy, nie mogą normalnie?

lepzti

2020-11-01, 02:38
Umiem_modować napisał/a:

To ty chronisz pedofili odwracając uwagę od 40% przypadków wsród LGBT, a szcczując na 0.1% w Kościele. Ty k***a zwyrolu idź się leczyć.



A masz jakieś rzetelne źródła do polecenia? Bo po filmie sekielskich chciałem sam zbadać temat i zobaczyć jaka jest tego skala, ale większość stron w necie od razu wygląda jak typowy fakenews z rzetelnością na poziomie ziemby i innych foliarzy.

Kamilff

2020-11-01, 04:53
Umiem_modować napisał/a:

To ty chronisz pedofili odwracając uwagę od 40% przypadków wsród LGBT, a szcczując na 0.1% w Kościele. Ty k***a zwyrolu idź się leczyć.



Masz jakieś źródło tych liczb czy powtarzasz jak reszta baranów? Jesteś jednym z tych, którzy przeczytają w internecie coś co zgadza się z ich światopogladem i biorą to za pewnik, bez żadnego potwierdzenie informacji które czytają. A później powtarzasz te wysrywy jak ostatni baran z IQ 60, znajdź jedno źródło, które podaje takie dane jak napisałes, powodzenia. Aaa i źródłem nie jest losowy wysrywy w internecie, który nie podaje źródła informacj, które posiada, źródłem jest badanie lub ankieta, zrobiona w sensowny sposób, ale nie będę Ci tego tłumaczyć, bo skoro powtarzasz te liczby to na pewno wiesz czym jest źródło i znajdziesz takowe w kilka sekund.

notak

2020-11-01, 07:48
up
no właśnie, a może ty maś jakieś wiarygodne źródło, lub statystyki na temat pedofili,
bo póki co to najczęściej debile mówią o występowaniu w KK , a każdy normalny, obiektywny człowiek zdaje sobie sprawę, że występuje ona wszędzie,
osobiście odbieram to jako walkę z kościołem

bloodwar

2020-11-01, 08:08
Przy całej mojej nienawiści do instytucji KK niestety muszę przyznać rację statystykom - 40% przypadków pedofili to molestowanie chłopców (z tego oczywiście tylko znikomy procent przez kobiety) więc wychodzi na to, że osobnicy których jest 1% w społeczeństwie dokonują 40% przypadków molestowania dzieci