18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poznańscy krzyżowcy bronią katedry przed niewiernymi

Kebczi • 2020-11-01, 00:23
Potrzeba nam więcej rekrutów Sir :!:


xXx5226

2020-11-01, 08:14
notak napisał/a:

up
no właśnie, a może ty maś jakieś wiarygodne źródło, lub statystyki na temat pedofili,
bo póki co to najczęściej debile mówią o występowaniu w KK , a każdy normalny, obiektywny człowiek zdaje sobie sprawę, że występuje ona wszędzie,
osobiście odbieram to jako walkę z kościołem



Walka z kościołem tak ? A co ? W tym kościele to sami debile ? Żaden nie połapał się że jak będą pchać się w politykę i złapią pod rękę z pisiorami to ludzie się nie wk***ią ? Gdyby kościół zajmował się tylko wiarą to by tego nie było. Teraz jak już piwa sobie naważyli to niech piją. Z resztą i tak ich los mam gdzieś, niech się biją głupcy z głupcami.

Juzwa

2020-11-01, 08:20
Piękny widok. Jak zdecydowanie lecą w stronę kościoła, a potem sp***alają jak zbiry Koezrego spod Notre Dame gdy Quasimodo lał na nich roztopiony ołów.

tege155

2020-11-01, 08:43
co to za gra co xd podajcie nazwe zapomnialem

bishfinger

2020-11-01, 08:47
Skąd te LGBT bierze takich debili, przecież jak wejdą przepisy o aborcji to oni się nawet nie urodzą

andrzejrobert75

2020-11-01, 09:03
bishfinger napisał/a:

Skąd te LGBT bierze takich debili, przecież jak wejdą przepisy o aborcji to oni się nawet nie urodzą



Wielu narodowców tez.

xX...........Xx

2020-11-01, 09:23
tege155 napisał/a:

co to za gra co xd podajcie nazwe zapomnialem



twierdza

Mietek7567

2020-11-01, 09:24
pazuzu napisał/a:

Tylko pedofila wśród obywateli jest karana i idą siedzieć a księża kryją swoich kolegów i tylko ich przenoszą do innych parafii.
Poza tym mówienie że LGBT = pedofile to tak samo jak powiedzieć narodowcy =faszysci



Radzę posłuchać księdza Isakowicz-Zaleskiego.

Wiewór

2020-11-01, 10:00
Umiem_modować napisał/a:

To ty chronisz pedofili odwracając uwagę od 40% przypadków wsród LGBT, a szcczując na 0.1% w Kościele. Ty k***a zwyrolu idź się leczyć.



W polskim kościele pedofila to powszechne zjawisko. Statystyki sa zakłamane bo większość przypadków jest tuszowana i nigdy nie wychodzi na jaw.

BR...........ZI

2020-11-01, 10:07
Juzwa napisał/a:

Piękny widok. Jak zdecydowanie lecą w stronę kościoła, a potem sp***alają jak zbiry Koezrego spod Notre Dame gdy Quasimodo lał na nich roztopiony ołów.





xXx5226 napisał/a:

Walka z kościołem tak ? A co ? W tym kościele to sami debile ? Żaden nie połapał się że jak będą pchać się w politykę i złapią pod rękę z pisiorami to ludzie się nie wk***ią ? Gdyby kościół zajmował się tylko wiarą to by tego nie było. Teraz jak już piwa sobie naważyli to niech piją. Z resztą i tak ich los mam gdzieś, niech się biją głupcy z głupcami.



k***a co za argument! Każdy miesza się w politykę aktorzy, celebryci, youtuberzy, pielęgniarki itd. więc czemu kościół nie może. Skoro sam głosi o miłości itd to chyba najlepiej robić to także poprzez system, politykę. Inna sprawa jak im to wychodzi. Ale patrząc na to co piszesz to o polityce mogą głosić tylko parlamentarzyści, senatorowie i posłowie. W sejmie itd chyba nie ma żadnego opera więc mniej wtrąca się do polityki niż np muzycy. Kukiz też mógłby tylko śpiewać a nie się ,,wtrącać". Takie równouprawnienie ale Karolek mogą tylko o Bogu w swojej świątyni a reszta wszystko co chce...

PieronJasnySzlag

2020-11-01, 10:20
Poszukajcie sobie co się stało w Szwecji gdzie dziennikarz zarejestrował się na jednej z oficjalnych grup LGBT jako 14latek poszukujący swojej tożasmości płciowej. Dostał kilkadziesiąt wiadomości z propozycjami seksualnymi w tym wiadomości od samej wiechuszki - organizatorzy, działacze a znalazł się nawet jakiś poseł.
Tak w kwesti lgbt i pedofilii.

Najśmieszniejsze w tym całym galimatiasie jest to że kibole w większości popierają kobiety w prawie do wiekszego decydowania o swoim ciele, narodowcy zaś nie bardzo. Natomiast zarówno narodowcy jak i kibole najbardziej nienawidzą komunistów i dlatego też stoją pod kościołami. Celem komunistów nie jest walka o prawa kobiet a zniszczenie kościoła.
Prawdziwe kobiety więcej by ugrały gdyby odcięły się od komunistycznych feminazistek i normalnie protestowały

lepzti

2020-11-01, 11:13
notak napisał/a:

up
no właśnie, a może ty maś jakieś wiarygodne źródło, lub statystyki na temat pedofili,
bo póki co to najczęściej debile mówią o występowaniu w KK , a każdy normalny, obiektywny człowiek zdaje sobie sprawę, że występuje ona wszędzie,
osobiście odbieram to jako walkę z kościołem



Tyle w temacie


Marcin360360

2020-11-01, 11:17
Popierasz antfe/lewice/lgbt popierasz pedofilie psie!

Umiem_modować napisał/a:

To ty chronisz pedofili odwracając uwagę od 40% przypadków wsród LGBT, a szcczując na 0.1% w Kościele. Ty k***a zwyrolu idź się leczyć.


99% ksiezy pedofili to wlasnie geje ha ha ha. I wiadomo o co lewicy chodzi. Co nie zmienia faktu ze kazdy pedofil powinien wisiec nie wazne kim jest.

lepzti

2020-11-01, 11:17
Marcin360360 napisał/a:

Popierasz antfe/lewice/lgbt popierasz pedofilie psie!



A ty popierasz faszyzm?

EdmundKemper

2020-11-01, 11:20
Wszyscy powyżej. Skoro tak szczujecie na pedofilię to po cholerę się przekrzykujecie wśród której grupy jest najwięcej pedofili? Nieważne kim jest pedofil, jest bardzo złym człowiekiem i nie wiem na cholerę takie badania, z której grupy społecznej pochodzi. To jest sytuacja zero jedynkowa. Pedofil to pedofil i nic tego nie zmieni. Nie jest lepszym ten, który jest księdzem albo pochodzi ze środowiska LGBT. Ani gorszym. Każdy z nich zasługuje na takie samo potępienie.

Tr...........ty

2020-11-01, 11:30
Umiem_trollować napisał/a:

To ty chronisz pedofili odwracając uwagę od 40% przypadków wsród LGBT, a szcczując na 0.1% w Kościele. Ty k***a zwyrolu idź się leczyć.



Ty piszesz o przypadkach, gdy sprawcy zostali skazani. Napisz o przypadkach wykrytych wśród kleru, które zostały zatuszowane przez seks turystykę. I podaj źródło tych 40% wśród LGBT, bo jestem ciekawy.