18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poznańscy krzyżowcy bronią katedry przed niewiernymi

Kebczi • 2020-11-01, 00:23
Potrzeba nam więcej rekrutów Sir :!:


lepzti

2020-11-01, 18:31
Wiewór napisał/a:

Jakby kibole nienawidzili komunistów to by PiS napie**alali. Także twoja teoria się posypała.



PiSu nie będą bić z prostej przyczyny, on ich tarktuje jak żołnierzy wyklętych współczesnych czasów. Mam kumpla który jest kibolem Legii i mówi że tak zajebiście jak teraz to nigdy nie mieli. Zresztą zobacz co się stało z Galonem z bojówki Śląska, Zibi go wypuścił po dwóch dniach.

xXx5226

2020-11-01, 19:03
BRZOZZI napisał/a:

k***a co za argument! Każdy miesza się w politykę aktorzy, celebryci, youtuberzy, pielęgniarki itd. więc czemu kościół nie może. Skoro sam głosi o miłości itd to chyba najlepiej robić to także poprzez system, politykę. Inna sprawa jak im to wychodzi. Ale patrząc na to co piszesz to o polityce mogą głosić tylko parlamentarzyści, senatorowie i posłowie. W sejmie itd chyba nie ma żadnego opera więc mniej wtrąca się do polityki niż np muzycy. Kukiz też mógłby tylko śpiewać a nie się ,,wtrącać". Takie równouprawnienie ale Karolek mogą tylko o Bogu w swojej świątyni a reszta wszystko co chce...



Zrozum, jak zadają się z ludźmi którzy kradną, mataczą, łamią prawa człowieka, łamią konstytucje, doprowadzają do protestów podczas oficjalnej epidemii oficjalnie śmiercionośnego wirusa, którzy woja propagandę od leczenia nowotworów, których obchodzi tylko władza i kasa to nie można już mówić że to są jeszcze księża. Ty wierzysz w pieniądz czy w Boga ? Jeśli w Boga to po co bronisz tych którzy mówią o wierze w Boga wybierają pieniądz ? Zgodnie z wiarą katolicką to bluźniercy przecież.

Ni...........ny

2020-11-01, 20:34
Marcin360360 napisał/a:

99% ksiezy pedofili to wlasnie geje ha ha ha. I wiadomo o co lewicy chodzi. Co nie zmienia faktu ze kazdy pedofil powinien wisiec nie wazne kim jest.



Szacuje się że pedałów w kościele jest ok 50-60%, więc przyjmując że 99% jak piszesz jest pedofilem to ponad połowa kleru r*cha dzieci ;-)

notak

2020-11-01, 20:46
"Wiewór"
na twoim miejscu zmieniłbym ksywkę, podpis
kolor rudy kojarzy się z ch*jowo, bo z przegrywem, zdrajcą, kłamcą, wścieklizną
chyba że ci to odpowiada

BR...........ZI

2020-11-01, 20:58
xXx5226 napisał/a:

Zrozum, jak zadają się z ludźmi którzy kradną, mataczą, łamią prawa człowieka, łamią konstytucje, doprowadzają do protestów podczas oficjalnej epidemii oficjalnie śmiercionośnego wirusa, którzy woja propagandę od leczenia nowotworów, których obchodzi tylko władza i kasa to nie można już mówić że to są jeszcze księża. Ty wierzysz w pieniądz czy w Boga ? Jeśli w Boga to po co bronisz tych którzy mówią o wierze w Boga wybierają pieniądz ? Zgodnie z wiarą katolicką to bluźniercy przecież.



Nikogo nie bronie. Zgadzam się z tobą że zabrnęli za daleko ale nie można szufladkować że ksiądz może tylko o Bogu gadać, bo to tak jakby powiedzieć że sportowiec może tylko sport uprawiać, a wiemy że tak nie jest. Jeśli ktoś chlapie o równości to też niech ma szacunek do katoli. Bo teraz to wygląda że wszyscy walczą dla wszystkich a katolik to gorszy sort. W każdym spoleczenstwie, subkulturze itd znajdzie się jakaś menda albo i kilka. Ale ogólnie wolę wierzyć w dobro jakie głosi kościół (mimo że robi co robi) niż w Sodomie i frywolke lewakow. Człowiek już pokazał że jak nie ma zasad, smyczy to mu odpie**ala. Tak samo jak mu odpie**ala jak ma za dużo władzy. Więc jestem świecie przekonany że jak ci co teraz protestują dojdą do władzy(a dojdą prędzej czy pozniej)to im tak samo odpie**ol i jak Jarkowi

Kamilff

2020-11-01, 21:00
notak napisał/a:

up
no właśnie, a może ty maś jakieś wiarygodne źródło, lub statystyki na temat pedofili,
bo póki co to najczęściej debile mówią o występowaniu w KK , a każdy normalny, obiektywny człowiek zdaje sobie sprawę, że występuje ona wszędzie,
osobiście odbieram to jako walkę z kościołem




Jesteś mało wyedukowany, ale piszesz swoje mądrość.
Jeżeli stawia się jakaś tezę to należy ją udownić.
Bo na ten moment sadolowe kuce, płaczą o 40% pedofili w lgbt, ale nikt nie ma to żadnego potwieeziwnia, losowa osoba napisała o tej magicznej liczbie a reszta bezmozgow powtarza to.

Teraz ja rzucę stwierdzenie na tej samej zasadzie jak sadolowe dzbany,
Czytałem na pewnej stronie pewien artykuł napisany przez pewną osobę, że 99% sadoli to srający sobie do ryja geje, wśród nich jest 40% pedofili, a ich średnie iq wynosi około 65. Dodatkowego 80% z nich było molestowane w dzieciństwie przez najebenago ojca kryptogeja, a aż 90 % z nich miało w domu grafik na to kogo z domowników w danym dniu będzie napie**alal stary pijany. To wszystko prawda oczywiście, bo tak przeczytałem w internecie xd
Większość z was ma prze ogromne szczęście, że żyje w czaszch kiedy mają wszystko wytłumaczone jak zrobić, bo bez tego nawet butów niektórzy z was nie byliby wstanie zawiązać.

Ni...........ny

2020-11-01, 21:07
BRZOZZI napisał/a:

Nikogo nie bronie. Zgadzam się z tobą że zabrnęli za daleko ale nie można szufladkować że ksiądz może tylko o Bogu gadać, bo to tak jakby powiedzieć że sportowiec może tylko sport uprawiać, a wiemy że tak nie jest. Jeśli ktoś chlapie o równości to też niech ma szacunek do katoli. Bo teraz to wygląda że wszyscy walczą dla wszystkich a katolik to gorszy sort. W każdym spoleczenstwie, subkulturze itd znajdzie się jakaś menda albo i kilka. Ale ogólnie wolę wierzyć w dobro jakie głosi kościół (mimo że robi co robi) niż w Sodomie i frywolke lewakow. Człowiek już pokazał że jak nie ma zasad, smyczy to mu odpie**ala. Tak samo jak mu odpie**ala jak ma za dużo władzy. Więc jestem świecie przekonany że jak ci co teraz protestują dojdą do władzy(a dojdą prędzej czy pozniej)to im tak samo odpie**ol i jak Jarkowi



Po pierwsze, wyj***nie lachy na kościół z jego bajkami, czarodziejami w sukienkach i magicznymi zaklęciami nie oznacza od razu sodomi i ch*j wie jakiego zepsucia moralnego.
Ponieważ KK nie ma monopolu na zasady moralne, czy dobro.

Poza tym jeżeli potrzebujesz bata by być dobrym człowiekiem to tak na prawdę jesteś moralnym zerem.
Dobry człowiek jest dobry bo tak wybrał a nie dlatego że boi się kary ;-)

notak

2020-11-01, 21:34
Kamilff napisał/a:

Jesteś mało wyedukowany, ale piszesz swoje mądrość.
Jeżeli stawia się jakaś tezę to należy ją udownić.
Bo na ten moment sadolowe kuce, płaczą o 40% pedofili w lgbt, ale nikt nie ma to żadnego potwieeziwnia, losowa osoba napisała o tej magicznej liczbie a reszta bezmozgow powtarza to.
Teraz ja rzucę stwierdzenie na tej samej zasadzie jak sadolowe dzbany,
Czytałem na pewnej stronie pewien artykuł napisany przez pewną osobę, że 99% sadoli to srający sobie do ryja geje, wśród nich jest 40% pedofili, a ich średnie iq wynosi około 65. Dodatkowego 80% z nich było molestowane w dzieciństwie przez najebenago ojca kryptogeja, a aż 90 % z nich miało w domu grafik na to kogo z domowników w danym dniu będzie napie**alal stary pijany. To wszystko prawda oczywiście, bo tak przeczytałem w internecie xd
Większość z was ma prze ogromne szczęście, że żyje w czaszch kiedy mają wszystko wytłumaczone jak zrobić, bo bez tego nawet butów niektórzy z was nie byliby wstanie zawiązać.



lubię takie wysrane opowieści, słowotok którego nawet nie czytam do końca,
lubię prowokować czasem, aby ktoś,jakiś lewak, czasem wysrał się na rzadko,

tobie się udało,
podesłać ci rolkę papieru toaletowego, abyś się nie zasrał za bardzo

Wiewór napisał/a:

W polskim kościele pedofila to powszechne zjawisko. Statystyki sa zakłamane bo większość przypadków jest tuszowana i nigdy nie wychodzi na jaw.



według pewnej tezy, ci co najbardziej głoszą jakąś teorię, to ta ich dotyczy, a ty
często piszesz o pedofilach

możesz się nie odnosić, ale nie wiem czy ciebie nie zgłosić
kapusiem nie jestem, ale pedofila

Ender80

2020-11-01, 21:39
Umiem_modować napisał/a:

To ty chronisz pedofili odwracając uwagę od 40% przypadków wsród LGBT, a szcczując na 0.1% w Kościele. Ty k***a zwyrolu idź się leczyć.



Tylko te 40% LGBT też nosi koloratki. Wypie**alaj na plebanię ciągnąć lachę katabasowi zamiast na sadistiku debilne komentarze pisać. Bo Cię nie dopuści do bierzmowania i babcia ci kablem od prodiża wpie**oli.

BR...........ZI

2020-11-01, 21:40
Niezwyciężony napisał/a:

Po pierwsze, wyj***nie lachy na kościół z jego bajkami, czarodziejami w sukienkach i magicznymi zaklęciami nie oznacza od razu sodomi i ch*j wie jakiego zepsucia moralnego.
Ponieważ KK nie ma monopolu na zasady moralne, czy dobro.
Poza tym jeżeli potrzebujesz bata by być dobrym człowiekiem to tak na prawdę jesteś moralnym zerem.
Dobry człowiek jest dobry bo tak wybrał a nie dlatego że boi się kary



No brawo, najlepiej wyłapać coś z kontekstu i dopie**olic. Człowiek jak nic nie dostanie to się cieszy z tego co ma, co sam zdobył/zrobił. A jak komuś coś dasz do k***a chce więcej i więcej. I pewnie że jest wielu niewierzących co żyją dobrze dla siebie i innych. Ale nie powierz mi że ideały chrześcijańskie(te z Pisma Św, nie od Rydzyka) są gorsze od LGBT i lewaków. Sam wierze i to mnie powstrzymuje od wielu złych rzeczy, bo człowiek szybko ulega chciwości i samolubstwa. Dostrzegam też również zło jakie jest w kościele oraz dobro jakie jest u ludzi LGBT. Twierdzę że lepsze są zasady że nie jesteśmy pępkiem świata niż że nam się wszystko należy. Jak Ty jesteś spoko dla innych i samego siebie bo tego chcesz i kierujesz się swoimi zasadami to szacun. Ale podejrzewam że większość z tych zasad pokrywa się z prawdziwym chrześcijaństwem: miłość, pomoc, dobro dla innych itd

notak

2020-11-01, 21:49
Ender80 napisał/a:

Tylko te 40% LGBT też nosi koloratki. Wypie**alaj na plebanię ciągnąć lachę katabasowi zamiast na sadistiku debilne komentarze pisać. Bo Cię nie dopuści do bierzmowania i babcia ci kablem od prodiża wpie**oli.



następny przegryw

że ziemia nosi takich idiotów

Ni...........ny

2020-11-01, 22:24
BRZOZZI napisał/a:

No brawo, najlepiej wyłapać coś z kontekstu i dopie**olic. Człowiek jak nic nie dostanie to się cieszy z tego co ma, co sam zdobył/zrobił. A jak komuś coś dasz do k***a chce więcej i więcej. I pewnie że jest wielu niewierzących co żyją dobrze dla siebie i innych. Ale nie powierz mi że ideały chrześcijańskie(te z Pisma Św, nie od Rydzyka) są gorsze od LGBT i lewaków. Sam wierze i to mnie powstrzymuje od wielu złych rzeczy, bo człowiek szybko ulega chciwości i samolubstwa. Dostrzegam też również zło jakie jest w kościele oraz dobro jakie jest u ludzi LGBT. Twierdzę że lepsze są zasady że nie jesteśmy pępkiem świata niż że nam się wszystko należy. Jak Ty jesteś spoko dla innych i samego siebie bo tego chcesz i kierujesz się swoimi zasadami to szacun. Ale podejrzewam że większość z tych zasad pokrywa się z prawdziwym chrześcijaństwem: miłość, pomoc, dobro dla innych itd



Te ideały czy wartości są dość uniwersalne. Nie oceniam czy twoje są lepsze czy gorsze, bo mam to w dupie.
Jak chcesz wierzyć twoja sprawa, możesz nawet uważać że tylko ty masz rację. ale odpie**olcie się od normalnych ludzi i nie wciskajcie im swojej wiary na siłę.
Miejscem religii są kościoły, nauki szkoły, a polityki parlament. Niech tak pozostanie.
Niech się kościół nie wpie**ala w politykę, bo wbrew temu co se myślicie reprezentuje niewielką część społeczeństwa.
A próby cwaniackiego narzucania swoich poglądów większości kończą się wk***ieniem ludzi.

BR...........ZI

2020-11-01, 22:37
Niezwyciężony napisał/a:

Te ideały czy wartości są dość uniwersalne. Nie oceniam czy twoje są lepsze czy gorsze, bo mam to w dupie.
Jak chcesz wierzyć twoja sprawa, możesz nawet uważać że tylko ty masz rację. ale odpie**olcie się od normalnych ludzi i nie wciskajcie im swojej wiary na siłę.
Miejscem religii są kościoły, nauki szkoły, a polityki parlament. Niech tak pozostanie.
Niech się kościół nie wpie**ala w politykę, bo wbrew temu co se myślicie reprezentuje niewielką część społeczeństwa.
A próby cwaniackiego narzucania swoich poglądów większości kończą się wk***ieniem ludzi.



To tak samo ty odpie**ol się od polityki bo nie jesteś posłem. Co za myślenie...

Ni...........ny

2020-11-01, 22:49
BRZOZZI napisał/a:

To tak samo ty odpie**ol się od polityki bo nie jesteś posłem. Co za myślenie...



A gdzie ja ci się wpie**alam w politykę? Nie chodzę do sejmu rękę podnosić, czy ugadywać jakieś ustawy z posłami w tajemnicy.
Coś ci się poj***ło. Jako obywatel płace podatki, głosuje, protestuje jak mnie władza wk***ia. Jestem jak najbardziej na swoim miejscu. To kościół się wpie**ala w nieswoje sprawy, a później wielkie zdziwienie że się ludzie wk***iają.
Chcecie zmiany prawa na swoje katolickie pie**olollo, przekonajcie do tego większość. A jak nie to "WYpie**alAĆ !"