18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poznańscy krzyżowcy bronią katedry przed niewiernymi

Kebczi • 2020-11-01, 00:23
Potrzeba nam więcej rekrutów Sir :!:


notak

2020-11-01, 23:15
pazuzu napisał/a:

Ufff dobrze ze narodowcy chronią pedofilii, jest jeszcze nadzieja w narodzie



cieszy się jeszcze,
kiedyś cię namierzą zboku, niezależnie kto będzie rządzić w Polsce

BR...........ZI

2020-11-01, 23:35
,,Miejscem religii są kościoły, nauki szkoły, a polityki parlament.'' oceniasz kto gdzie i co może. Jak wszyscy wiedzą PIS ma większość i jest za kościołem więc chyba to reszta powinna ,,wypie**alac''. Poza tym kler ma takie same prawa do głosu wyborczego i głoszenia swojej opinii jak i Ty. I nie myl wiary w Boga z byciem katolem ,,Chcecie zmiany prawa na swoje katolickie pie**olollo, przekonajcie do tego większość'' większość jak na razie to katolicy

notak

2020-11-01, 23:39
Kamilff napisał/a:

Jesteś mało wyedukowany, ale piszesz swoje mądrość.
Jeżeli stawia się jakaś tezę to należy ją udownić.
Bo na ten moment sadolowe kuce, płaczą o 40% pedofili w lgbt, ale nikt nie ma to żadnego potwieeziwnia, losowa osoba napisała o tej magicznej liczbie a reszta bezmozgow powtarza to.
Teraz ja rzucę stwierdzenie na tej samej zasadzie jak sadolowe dzbany,
Czytałem na pewnej stronie pewien artykuł napisany przez pewną osobę, że 99% sadoli to srający sobie do ryja geje, wśród nich jest 40% pedofili, a ich średnie iq wynosi około 65. Dodatkowego 80% z nich było molestowane w dzieciństwie przez najebenago ojca kryptogeja, a aż 90 % z nich miało w domu grafik na to kogo z domowników w danym dniu będzie napie**alal stary pijany. To wszystko prawda oczywiście, bo tak przeczytałem w internecie xd
Większość z was ma prze ogromne szczęście, że żyje w czaszch kiedy mają wszystko wytłumaczone jak zrobić, bo bez tego nawet butów niektórzy z was nie byliby wstanie zawiązać.



jesteś jebnięty jakiś chyba
prosiłem o statystyki lub o żródło, a ty mi piszesz jakiś bełkot
proszę o merytoryczną odpowiedz

BR...........ZI

2020-11-01, 23:42
Niezwyciężony napisał/a:

A gdzie ja ci się wpie**alam w politykę? Nie chodzę do sejmu rękę podnosić, czy ugadywać jakieś ustawy z posłami w tajemnicy.
Coś ci się poj***ło. Jako obywatel płace podatki, głosuje, protestuje jak mnie władza wk***ia. Jestem jak najbardziej na swoim miejscu. To kościół się wpie**ala w nieswoje sprawy, a później wielkie zdziwienie że się ludzie wk***iają.
Chcecie zmiany prawa na swoje katolickie pie**olollo, przekonajcie do tego większość. A jak nie to "WYpie**alAĆ !"



A tak na koniec to skoro kościół ma swoje wierzenia i przekonania to dlaczego nie może ich bronić przez politykę to tak jakby policjant miał strzec prawa a nie mógł łapać przestępców. Wszystko ma iść do przodu, każdy ma móc robić co chce tylko nie kościół. Myślę że dla Polski są większe zagrożenia niz kler bo póki co to co mamy bardziej im zawdzięczamy niż komu kolwiek innemu. Zobacz ile wiara, zjednoczenie ludzi dała w czasach powojennych, komunistycznych. Bez kleru by pewnie nie było tego co jest teraz i byśmy pisali po rusku. Moje zdanie jest taki i mam nadzieję że zgodzisz się chociaż z tym że je mam na nie każesz mi wypie**alac''.

Hrabia Drapula

2020-11-01, 23:56
Wiewór napisał/a:

Jakby kibole nienawidzili komunistów to by PiS napie**alali. Także twoja teoria się posypała.



to jest symbioza, jedni drugim są potrzebni, kibole tańczą jak im PiS zagra bo na wielu mają paragrafy i by siedzieli w kryminale
jak jest teraz? 14 latka za organizację protestu na którym była z babką ma przej***ne, kibol który pobił dziennikarkę, miał już zarzuty, w domu znalezione niedozwolone rzeczy niewinny
co do pedofilii, ok jest i w LGBT i w kościele tylko trzeba wszystkie takie rzeczy policzyć procentowo, to raz, dwa że kościół jest wielkim przeciwnikiem jej, naucza jak godnie żyć, co jest złe, że LGBT też złe, a tu się okazuje że połowa księży jak nie pedofil to pedał, a teoretycznie jak nie to baby też nie powinien mieć, do tego w swoich parafia każdy wie co drugi ma za uszami i się wzajemnie kryją
PiS chce jak najwięcej i jak najbardziej ludzi skłócić bo takimi łatwiej sterować
a te baby mają większe jaja jak ci kibole i liczę że nie odpuszczą bo to będzie sygnał dla tej zasranej partii że mogą wszystko, za miast szczepionki na covid będą dawać chipy do śledzenia ludzi

Kamilff

2020-11-02, 05:27
notak napisał/a:

jesteś jebnięty jakiś chyba
prosiłem o statystyki lub o żródło, a ty mi piszesz jakiś bełkot
proszę o merytoryczną odpowiedz




Albo pomyliłeś osoby, do których piszesz, albo na prawdę jesteś srogo ulomny.

1. Gość pisze o 40% pedofili w lgbt.
2. Ja proszę go o źródła tych informacji.
3. Ty prosisz mnie o źródła(?)
4. Odpisuje Ci merytorycznie dlaczego nie mam zamiaru tego robić, gdyż nie wygłaszałem żadnych tez czy nie podawał informacji wyciągniętych z dupy jak sadolowi eksperci.

Dostkowo odpisujesz mi 2 razy na jeden komentarz w pierwszym pisząc, że nawet go nie Czyta i że się zesrałem nie próbując wnieść nic merytorycznego
W durugim Piszesz, że ja nie wniosłem nic merytorycznego.

Dziwię się, że dozyles wieku, w którym umiesz sklejać zdania, bo patrząc na Twoje zdolności rozumowania pewnie kreta chcialas wpie**alać w wieku nastoletnim.

Exclip

2020-11-02, 09:58
Wiekszosc pedofili to homo. Przykro mi ze lewackie duoy to boli, poczytajcie sobie ststystyki.

Ni...........ny

2020-11-02, 11:22
BRZOZZI napisał/a:

A tak na koniec to skoro kościół ma swoje wierzenia i przekonania to dlaczego nie może ich bronić przez politykę
to tak jakby policjant miał strzec prawa a nie mógł łapać przestępców.


Bo to jest patologia, porównanie z policjantem jest idiotyczne bo porównujesz instytucję z pojedynczym funkcjonariuszem.
Każdy klecha ma prawa wyborcze i może se głosować jak chce, ale załatwianie interesików kościoła w zamian za agitację na rzecz jednej partii to jest korupcja.
Marzy ci się skorumpowane państwo ?

BRZOZZI napisał/a:

Wszystko ma iść do przodu, każdy ma móc robić co chce tylko nie kościół.


To jest instytucja nie osoba, nie ma praw wyborczych. Państwo wyznaniowe marzy się skrajnej mniejszości, reszta chciała by żeby KK się nie wpie**alał w nieswoje sprawy.
A przynajmniej nie takimi metodami jak korumpowanie polityków. Chcecie zmian to są na to demokratyczne metody, przekonajcie większość i nie będzie problemu.

BRZOZZI napisał/a:

Myślę że dla Polski są większe zagrożenia niz kler bo póki co to co mamy bardziej im zawdzięczamy niż komu kolwiek innemu. Zobacz ile wiara, zjednoczenie ludzi dała w czasach powojennych, komunistycznych. Bez kleru by pewnie nie było tego co jest teraz i byśmy pisali po rusku. Moje zdanie jest taki i mam nadzieję że zgodzisz się chociaż z tym że je mam na nie każesz mi wypie**alac''.



Kościół bierze z naszych podatków 14 mld zł rocznie, jeżeli uważasz że to za mało to możesz pie**olnąć dziękczynną laskę proboszczowi. Moim zdaniem jesteśmy kwita.

Jesteś głupi jeżeli nie rozumiesz że KK takim postępowaniem robi sobie krzywdę. Układając się z jedną partią na krótką metę mogą coś zyskać ale na dłuższą tylko stracą.
Ludzie pamiętają jak namawiali do głosowania na pis, pamiętają polityków agitujących z ambony. Więc jeżeli PIS poleci na mordę przez kryzys gospodarki i upadek służby zdrowia, a tak się raczej stanie to pociągnie za sobą w jakimś stopniu też KK. I w następnych wyborach przyjdzie odbicie w lewą stronę,
Co mądrzejsi księża mówili o tym już parę lat temu.
Oczywiście najgłupszy ciemnogród nigdy nie zmieni zdania, ale dużo ludzi odejdzie od kościoła.

Kamilff

2020-11-02, 17:22
Exclip napisał/a:

Wiekszosc pedofili to homo. Przykro mi ze lewackie duoy to boli, poczytajcie sobie ststystyki.



No daj źródła tych statystyk chętnie poczytam.
Oczywiście nie muszę mówić, że w tych statystykach, które wyślesz będą źródła. Czekam w ch*j xd

BR...........ZI

2020-11-02, 20:00
Nie rozumiem cię. Piszesz o demokracji a to PiS wygrał w demokratycznych wyborach. I skoro uważa się że PiS=kościół tzn że KK to większość. Można mówić że KK ma zamknąć się tylko w swoich murach a każdy inny może demonstrowac na głos i wszędzie swoje zdanie. Mimo że kościół nie jest święty i ma dużo za kołnierzem (tak jak prawie kazdy) to nie rozumiem do końca tak agresywnych ataków. Poza tym kościół ma różne dogmaty itd. np szerzenie wiary, bronienie imienia Boga itd więc jakoś to robi. Nie możne przestac tego robić bo to jego fundament, nauczanie, miłosierdzie itd. rozumiem że większość patrzy na kk przez pryzmat pogubionych księży którzy żerują na tym że nimi są. Ale źli ludzie są wszędzie. Walka w Polsce jest teraz polityczną i wiara nie powinna być do tego mieszana. Nie powinno być ataku na kościół, a zaczęły się one już podczas marszów LGBT. Zgadzam się że ksieza nie muszą mówić z ambony na kogo głosować, ale już mówić jakimi wartościami się kierować powinni. I nie ważne że ksiądz nie ma pochwy. Czasami inteligentny człowiek wie lepiej bez doświadczenia czegoś niż głupi który tego doswiadczyl. Szkoda że kraj jest tak skłócony. Ja jako katolik żyje pomiędzy znajomymi lgbd i niewierzącymi i potrafimy się dogadać choc nie zawsze się rozumiemy. Ciebie też szanuje, nie lubię tylko niemeryorycznej agresji jaka jest teraz wśród feministek i innych protestujących.

Ni...........ny

2020-11-02, 20:49
BRZOZZI napisał/a:

Nie rozumiem cię. Piszesz o demokracji a to PiS wygrał w demokratycznych wyborach.


Za pomocą kłamstwa, przekupowaniem pieniędzmi i propagandą TVP.
A przede wszystkim nie szli do wyborów z postulatami aborcyjnymi, gdyby postawili sprawę uczciwie to by przej***li.

BRZOZZI napisał/a:

Można mówić że KK ma zamknąć się tylko w swoich murach a każdy inny może demonstrowac na głos i wszędzie swoje zdanie. Mimo że kościół nie jest święty i ma dużo za kołnierzem (tak jak prawie kazdy) to nie rozumiem do końca tak agresywnych ataków.


To jest bardzo proste, KK przemocą wpływa na życie ludzi którzy sobie tego nie życzą. Więc ludzie się wk***ili.
Wam się wydaje że głosicie słowo boże więc możecie się z tym wpie**alać ludziom bez pytania w życie.
Jak mi się pakujesz na chama do domu do dostajesz w mordę, nie interesuje mnie z czym przychodzisz tylko jak to robisz.

BRZOZZI napisał/a:

Poza tym kościół ma różne dogmaty itd. np szerzenie wiary, bronienie imienia Boga itd więc jakoś to robi. Nie możne przestac tego robić bo to jego fundament, nauczanie, miłosierdzie itd. rozumiem że większość patrzy na kk przez pryzmat pogubionych księży którzy żerują na tym że nimi są. Ale źli ludzie są wszędzie. Walka w Polsce jest teraz polityczną i wiara nie powinna być do tego mieszana.


Niech sobie szerzy wiarę i naucza ale cywilizowanymi metodami. A to kościół sam się wmieszał w politykę popierając jedną partię,

BRZOZZI napisał/a:

Nie powinno być ataku na kościół, a zaczęły się one już podczas marszów LGBT. Zgadzam się że ksieza nie muszą mówić z ambony na kogo głosować, ale już mówić jakimi wartościami się kierować powinni. I nie ważne że ksiądz nie ma pochwy. Czasami inteligentny człowiek wie lepiej bez doświadczenia czegoś niż głupi który tego doswiadczyl. Szkoda że kraj jest tak skłócony. Ja jako katolik żyje pomiędzy znajomymi lgbd i niewierzącymi i potrafimy się dogadać choc nie zawsze się rozumiemy. Ciebie też szanuje, nie lubię tylko niemeryorycznej agresji jaka jest teraz wśród feministek i innych protestujących.



To ja ci wytłumaczę, nie chodzi o waszą wiarę, o wasz kościół, o bajki w które wierzycie. Chodzi o to że narzucacie to gówno ludziom którzy sobie tego nie życzą.
80% społeczeństwa uważało że nie powinno się ruszać kompromisu aborcyjnego, tylko 15% katoli uważało inaczej.
Ale jednak postanowiliście to zmienić wbrew woli większości.

To właśnie widać w twoich wpisach, naczytałeś się zbioru bajek z przed 2000 lat i uważasz że te bzdury trzeba narzucać wszystkim dookoła.
Nawet siłą, wbrew ich woli bo przecież wy wiecie lepiej. I jesteś wielce zdziwiony że reakcją na wciskanie czegoś siłą jest wk***ienie.
A jednocześnie jeżeli wam się coś choćby zasugeruje to dostajecie piany na pysku.
Więc może weź sobie do serca nauki z twojej książki i miłuj bliźniego jak siebie samego a przede wszystkim nie czyń mu tego co tobie nie miłe ;-)

TrzyDwaJeden

2020-11-02, 22:12
Umiem_modować napisał/a:

To ty chronisz pedofili odwracając uwagę od 40% przypadków wsród LGBT, a szcczując na 0.1% w Kościele. Ty k***a zwyrolu idź się leczyć.



Ojoj ale cię księża wyr*chali za młodu skoro tak ich zaciekle bronisz pajacyku.

Ender80

2020-11-07, 23:29
notak napisał/a:

następny przegryw
że ziemia nosi takich idiotów



Uzasadnij merytorycznie.
A nie, czekaj... katozjeby nie znają słowa "merytorycznie".
pie**olisz, jak proboszcz ministranta.