18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pozdrowienia dla Jaruzelskiego

Jajcarz • 2013-12-13, 11:28
Bluzg w wykonaniu osób urodzonych już po stanie wojennym. Jedyne co bym zmienił to jakąś lepszą laskę wziął, ale to moja prywatna, płytka uwaga z którą 90% sadoli się zgodzi.

Halman

2013-12-13, 11:33
Powyzywali sobie, pogratulowali odwagi... następne internetowe kozaki. A jakby przyszło co do czego. to nawet kałacha by nie wiedzieli jak trzymać.

St...........el

2013-12-13, 11:34
Komunizm komunizmem, ale wk***ia mnie ogólnie bluzganie kogoś, szczególnie jak ten już jest w stanie końcowym, niewiele się to różni od kopania leżącego. Jesteście lepsi? Pokazujecie jedynie, że zmiana będzie tylko taka, że pozostaną takie same buraki, krzyczące inne hasła polityczne. Nie o to chyba tu chodzi.

PoMaluchu

2013-12-13, 11:37
up, jakie ma znaczenie jego wiek i stan zdrowia? On miał wyj***ne na cały kraj, chcesz coś dodać?

Hrodgar

2013-12-13, 11:41
Oryginał lepszy i nie do pobicia:

[Youtube]http://www.youtube.com/watch?v=YZQpptwEceo[/Youtube]

Jajcarz

2013-12-13, 11:47
Stetryczały_Sk***iel
Autor tego bluzgu jest anonimy i był wykonywany przez np. Emiliana Kamińskiego.
Nie obchodzi mnie to ile on Jaruzelski ma lat, ale powinien odpowiedź za to co zrobił. Przez okres trwania stanu wojennego 92 osoby straciły życie, a 9800 działaczy było internowanych na rozkaz jednego człowieka. Pomijam już fakt, ze Jaruzelskiemu konstytucja nie dawała prawa do wprowadzenia stanu wojennego, a sukinsyn jak przychodzi co do wizyty na jakiś urodzinach, świętach czy zorganizowaniu własnych to jest zdrowy, ale do sadu to już isc sił nie ma. Nie jestem za wpakowaniem do więzienia, chociaż na to zasłużył, ale niech dostanie prawomocny wyrok za to co zrobił.

Panowie wiem, że Kamiński zrobił to lepiej, ale akurat dzisiaj przypada dzień wybuchu stanu wojennego, wiec tak w ramach przypomnienia w trochę innej wersji ;-)

ticorr

2013-12-13, 11:48
Stetryczały_Sk***iel napisał/a:

Komunizm komunizmem, ale wk***ia mnie ogólnie bluzganie kogoś, szczególnie jak ten już jest w stanie końcowym, niewiele się to różni od kopania leżącego. Jesteście lepsi? Pokazujecie jedynie, że zmiana będzie tylko taka, że pozostaną takie same buraki, krzyczące inne hasła polityczne. Nie o to chyba tu chodzi.


Chyba najgłupszy i najczęściej powtarzany "argument" przez ignorantów. Kopanie leżącego by było, jakby komuch był zakuty w kajdany głęboko w kopalni i był w stanie agonalnym. Póki co ma się dobrze i wesoło sobie kuśtyka u Wałęsy na urodzinach. Cham nie miał litości dla dzieci i starców, nie ma teraz litości dla chama - i tyle w temacie.

PoMaluchu

2013-12-13, 11:49
ten ch*j nie otrzymał kary za to co zrobił , żyje za pieniądze obywateli. Szubienica dla takiej sprzedajnej k...a nie leczenie, emerytura i ochrona.

scrab

2013-12-13, 12:23
Ciekawe jak to jest, że mimo iż większość z komentujących tu ludzi, nie egzystowała nawet w czasach komuny i stanu wojennego, ma najwięcej do powiedzenia na temat Jaruzelskiego. Prawda jest taka, że to tu i teraz dzieją się rzeczy, które powinny spowodować zamieszki na ulicach, ale wszyscy milczą i wolą zajmować się krzyżem w sejmie i innymi pierdołami.
Pokażcie jacy jesteście bohaterscy i zróbcie coś z ryżym fiutem, który was okradł w majestacie prawa. Jakoś wszyscy buzia w ciup...

zonk

2013-12-13, 12:24
Ah nie ma jak dzieciaki które ch*ja wiedzą o tamtym okresie, a robią za wielkich buntowników.

Po...........23

2013-12-13, 12:42
Po ch*j do tego wracać? Mnie interesuje to, że przez 24 lata "wolnej Polski" politycy bezkarnie rozpier****li nasz kraj.

DildoVaggins1

2013-12-13, 13:11
Ta, a jakby nie stan wojenny to ruskie by wkroczyli. Mieszkam na tyle blisko Ukrainy, ze starsi ludzie opowiadali ze ruskie czolgi staly za Bugiem. A wtedy najpierw kulka, potem przesłuchanie

eekz

2013-12-13, 13:14
Prawda jest taka że gdyby nie stan wojenny to teraz byście cyrylicą napie**alali. Powtarzajcie dalej za tłumem lemmingi. Porozmawiajcie z kimś kto WIDZIAŁ na własne oczy, SŁYSZAŁ kacapskie nawoływania i przede wszystkim żył obok kacapów. Ludzie na wschodzie doskonale pamiętają jakie były czasy i gdyby nie stan wojenny to obecnie byście byli nie k***a w unii europejskiej a na j***nej kamczatce.

Skyperian

2013-12-13, 13:14
O co wam chodzi Jaruzel to zajebisty patriota a nie wy faszyści kapitaliści j***ni

ticorr

2013-12-13, 13:16
SQT napisał/a:

Ah nie ma jak dzieciaki które ch*ja wiedzą o tamtym okresie, a robią za wielkich buntowników.


Bo dzieci nie mają oczu i nie widziały co przeszli ich rodzice i z jakim gównem zostawił ich PRL. Weźcie się leczcie z tymi pseudo-starczymi mądrościami...