18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pozdrowienia dla Jaruzelskiego

Jajcarz • 2013-12-13, 11:28
Bluzg w wykonaniu osób urodzonych już po stanie wojennym. Jedyne co bym zmienił to jakąś lepszą laskę wziął, ale to moja prywatna, płytka uwaga z którą 90% sadoli się zgodzi.

ik...........ea

2013-12-13, 13:28
Jak było - tego się nie dowiemy. Z relacji mojego ojca wynika iż na krótki czas przed 13 grudnia, wojska radzieckie czekały na wjazd do Polski. Pełno ich było pod granicą kiedy wracał z ZSRR, co chwile kontrola. Oni tylko czekali na rozkaz.

Czy było to na prośbę Jaruzela, czy Moskwa chciała tak sama od siebie, to już jest owiane tajemnicą. Tak czy inaczej, jeśli Jaruzel miałby dobre intencję, to nie zginąłby żaden górnik na Wujku. Co prawda pogoniliby ich, ale można to było zrobić w bardziej humanitarny sposób. Ale nie, woleli pozabijać, pozbawić dzieci ojców, żony mężów itd. i zastraszyć ludzi.

Wielki ch*j mu na grób i wszystkim czerwonym zdrajcom.

GhostRider32

2013-12-13, 13:33
@eekz
Dokładnie. Wystarczy przyjrzeć się sytuacji przed inwazją 40. Armii ZSRR na Afganistan w 1979 roku. Do ostatniej chwili KC KPZR odmawiało udzielenia pomocy Afgańskiej LDPA, aż tu nagle w nocy z 24 na 25 grudnia wojsko radzieckie ruszyło na wojnę (12 grudnia przerzucono kilkuset żołnierzy do ewentualnej ochrony ambasady w Kabulu, które dołączyły do Zenitu ze specnazu), a sam rozkaz wkroczenia pojawił się wieczorem 25 grudnia. Wiele narad Politbiura nie było dokumentowanych, na wiele decyzji ówczesnych władz nie ma dokumentów. Kto wie, czy podobnie nie byłoby w przypadku Polski? Najpierw zapewnienia o braku pomocy, później zmasowana inwazja na lądzie, w powietrzu i od strony morza...

Kemys

2013-12-13, 13:38
Zamiast bluzgać na oprawce dziadka lepiej zacznijmy ogarniać teraźniejszą władze. O to własnie chodzi caaałemu naszemu rządowi żebyśmy zwrócili nienawiść na innych sk***ysynów. Nie dajcie się strolować bandzie sk***ieli utuczonych za nasze pieniądze.

kevlarus

2013-12-13, 13:41
Nie ma znaczenia czy dzisiaj gadają na Jaruzelskiego, jak jutro będą gadali na Komorowskiego. Prawdą jest, że wpadliśmy z deszczu pod rynnę, z Komuny do EuroKomuny. Wczoraj byliśmy r*chani przez Rosję, dzisiaj przez UE i USA, zostaliśmy "skolonizowani" jak swojego czasu kraje Afrykanskie. Najlepszym rozwiązaniem po 89 było uniezależnienie sie od rosji i unii europejskiej, na tyle na ile by się dało. Co do samego Jaruzelskiego, osobiście uważam, że wprowadzenie stanu wojennego było uzasadnione.

Pozdro murzyny

303

2013-12-13, 13:42
Wojciech Jaruzelski 6 tys. zł emerytury...

Przewrót będzie ale dopiero jak kolejny urban powie w tv że rząd się sam wyżywi, jak bochenek chleba będzie kosztował 2 wypłaty, to samo było podczas innych dużych protestów za ''komuny'' ludzie wyszli na ulice bo żarcie było drogie i go brakowało, w dupie mieli wolność jak by nie było problemów z żywnością to jaruzel dalej by machał z podestu podczas pochodów majowych z czerwonymi sztandarami.

Dobry przykład Korea Północna, Kim jakiś tam zapowiedział że wpuści kontrolerów jak dostanie żywność, zawsze strzela focha jak onz chce mu zablokować pomoc żywnością, nałożyć embarga.

Bardzo nie wiele odstajemy od zwierząt jak kicha jest pełna i na łeb nie kapie to w dupie mamy kto nami rządzi.

I jeszcze jedno, jaki był powód napadu na pałac cara? Bardzo prosty ostatni car rosji ciachał nałożyć prohibicję, ale w piwnicach pałacu były beczki z wódką, więc dzieli bolszewicy natychmiast się rzucili na ''zdobycie'' pałacu, jedni z pierwszych rozstrzelanych przez bolszewików byli strzelnicy pilnujący piwnic z gorzałką, naj***li się a mieli nie ruszać to ich rozstrzelali.

Clint_Eastwood

2013-12-13, 13:44
Drodzy Sadole, nikt nie powinien być smutny we własne urodziny......co wy na to abyśmy się zrzucili na taki podarek? ;-)



Fu...........66

2013-12-13, 13:48
Ja bym ją przeleciał. ;)

benzedrine

2013-12-13, 13:55
widzę wszyscy opisują swoje przeżycia z czasów stanu wojennego ;)

htr83

2013-12-13, 13:57
nienawidze pieprzonego Czyngis-Chana
j***ny mongolski zbrodniarz, śmierdziel, ch*j złamany
jego rządy odebrały mi najlepsze lata młodości


monczao

2013-12-13, 14:02
To jak już wszyscy się wyżyli na Jaruzelu, lub okazali swoje lewackie oblicze to ja skomentuję ten filmik:

ch*jowy montaż, brzydka dupa i jakiś pedał co chyba rurki mu jaja cisną, bo jak mówi te wszystkie bluzgi to jakoś tak właśnie bez jaj.

Dziękuję za uwagę.

Nugla

2013-12-13, 14:03
Ja tam jestem z rocznika 88 a mimo to sądzę, że wybrał gorszę zło

zapytajcie obojętnie kogo z tamtych czasów na jakiej to było zasadzie jak ruskie tylko czekały na granicy z wojskami żeby wejść do Polski z interwencją zbrojną i wtedy kto by nam pomógł? Odważna Francja? Sprzedajna Anglia? Prawda jest taka, że cała Europa Zachodnia miała na nas wyj***ne zarówno podczas 2 wojny światowej, tuż po niej jak i oddając nas pod wpływy ZSRR. W tamtych czasach stan wojenny był mniejszym złem ale ch*j można pobluzgać nie mając o tym najmniejszego pojęcia.
I może nieraz naśmiewamy się z Amerykanów jacy to oni nie są ale jedno trzeba im przyznać za sojusznikiem stoją murem aż do końca a nie tylko do momentu aż jest on jeszcze przydatny


P.S: Mamy wspaniały kraj i śmieszy mnie narzekanie jak to u nas źle, jacy to Niemcy zaradni jak wszystko mają autostrady itd, pomyślcie na jakim poziomie rozwoju była by teraz Polska gdyby nie poj***ni sąsiedzi zwłaszcza Ci pracowici Niemcy, jak na kraj którego nie było na mapach przez 123 lata, który został najbardziej wyniszczony przez II światową, rozkradziona niemal z wszystkiego co miał cennego (straty wycenione po ataku Niemiec- celowo nie pisze III Rzeszy, żeby nazwać rzeczy po imieniu wyniosły ok 700 do 750 miliardów dolarów szacując na tamte czasy, nie mówiąc już o zniszczonych miastach gdzie obecna stolica za próbę podjęcia walki z okupantem została zniszczona doszczętnie. Jakby tego było mało to po wojnie znowu nasz kraj dostał po dupie najbardziej, Z naszych granic zniknęło Wilno i Lwów a nasi angielscy "sojusznicy" oddali nas w dobre ręce "wujka" Stalina a później jakże cudowny komunizm doprowadził do takiego stany w jakim się znajdujemy.
Mało, który kraj byłby na naszym poziomie gospodarczym gdyby przeszedł to samo co Polska


Zakończę jak że trafnym cytatem "Naród wspaniały, tylko ludzie k***y".

Dziękuje dobranoc

he...........01

2013-12-13, 14:05
scrab napisał/a:

Ciekawe jak to jest, że mimo iż większość z komentujących tu ludzi, nie egzystowała nawet w czasach komuny i stanu wojennego, ma najwięcej do powiedzenia na temat Jaruzelskiego. Prawda jest taka, że to tu i teraz dzieją się rzeczy, które powinny spowodować zamieszki na ulicach, ale wszyscy milczą i wolą zajmować się krzyżem w sejmie i innymi pierdołami.
Pokażcie jacy jesteście bohaterscy i zróbcie coś z ryżym fiutem, który was okradł w majestacie prawa. Jakoś wszyscy buzia w ciup...



Skończ waść Pan pie**olić bzdury. Na II WŚ też nie egzystowałeś, ale zapewne znasz się najlepiej. Nie musiałem żyć w 1410 żeby wiedzieć kto dostał wpie**ol i za co. Również jak w 966 nie byłem naocznym świadkiem, lecz wiem. To się parówo nazywa historia, wiedza i pamięć o Polsce. Dobrze wiedzą ludzie, którzy się tutaj wypowiadają, że Jaruzel to dz**ka czerwona.

modoc

2013-12-13, 14:06
Niech na Allacha tak wjadą :)
To dopiero będą mieli zabawę.