18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Pozdrowienia dla Jaruzelskiego

Jajcarz • 2013-12-13, 11:28
Bluzg w wykonaniu osób urodzonych już po stanie wojennym. Jedyne co bym zmienił to jakąś lepszą laskę wziął, ale to moja prywatna, płytka uwaga z którą 90% sadoli się zgodzi.

Polak88

2013-12-13, 18:17
Ten bluzg nie tylko do tego starego parcha ale do innych jemu podobnych też powinen być kierowan.

Archeolog

2013-12-13, 19:42
eekz napisał/a:

Prawda jest taka że gdyby nie stan wojenny to teraz byście cyrylicą napie**alali. Powtarzajcie dalej za tłumem lemmingi. Porozmawiajcie z kimś kto WIDZIAŁ na własne oczy, SŁYSZAŁ kacapskie nawoływania i przede wszystkim żył obok kacapów. Ludzie na wschodzie doskonale pamiętają jakie były czasy i gdyby nie stan wojenny to obecnie byście byli nie k***a w unii europejskiej a na j***nej kamczatce.



Jeden z nielicznych głosów rozsądku wśród zaślepionej tępą nienawiścią szczekającej swołoczy. Duże piwo.

Dymekx

2013-12-13, 20:07
DUST DEVIL napisał/a:

Coroczny ból p*zdy polskich "patriotów" czas zacząć.

Dobrze wiemy, że Związek z pomocą NRD i Czechosłowacji rozpie**oliłby kraj w drobny mak, ale wy dalej będziecie twierdzić, że by nie interweniował bo wielki alpinista Paczkowski ignoruje większość faktów i twierdzi, że ZSRR pogodziłoby się z UTRATĄ STREFY BUFOROWEJ między NRD, Obwodem Kaliningradzkim i Czechosłowacją i jednocześnie OSTATNIEJ LINII OBRONY PRZED GRANICĄ ZSRR :roll:

Macie linka do artykułu (nie zawiera groźnego wirusa Watykańskiego):
http://www22.zippyshare.com/v/80501739/file.html


Tak nawiasem:



Pan prezydent Jaruzelski urzędował do 22 grudnia 1990, a komunizm upadł (wg Szczepkowskiej ) 4 czerwca 1989 roku :P



Nie ufam ludziom którzy mają lenina za wzorzec a nasz herb profanują zdejmując koronę z orła i stawiając go na równi z komunistycznymi symbolami jak: sierp, młot, czerwona gwiazda. Ty masz w dupie Polskę ty chcesz PRL posłusznego pieska Moskwy, ty byś rodzinę sprzedał by dostać odznaczenie od lenina. Przytoczyłeś art. mówiący o znieważeniu prezydenta (tego ścierwa) ale sam złamałeś prawa konstytucji wstawiając herb Polski z orłem lecz bez korony.

Peter-Norivotset

2013-12-13, 20:10
Jajcarz napisał/a:

@grzechu5444
Nie wiem co masz z garem, ale jeżeli chcesz coś poddać konstruktywnej krytyce to daruj sobie używania słowa ''gimbus'', chyba że do szkoły tym dojeżdżasz.
@up
Ta, masz rację nie różnimy się niczym od czerwonych gnid, bo przecież też mordujemy i mamy później czyste ręce, ba nawet dostajemy miesięczną emeryturkę taką jak niektórzy roczną. Brak słów.


Uważam, że jaruzel powinien ponieść karę, ale po prostu nie rozumiem jak można się jarać tymi filmikami z tym wierszykiem. Dla mnie to niepojęte.

Dymekx

2013-12-13, 20:16
xjan napisał/a:

A ciśnijcie ciśnijcie, Jaruzel był komuchem ale też dobrze zrobił bo teraz byśmy wcale po Polsku nie mówili.



Dobrze wiesz, że byśmy mówili po Polsku, tylko dziecinko szkoda ci czasów gdzie podlizujące się niedojdy (takie jak ty) by były okrzyknięte bohaterami z medalami.

Archeolog napisał/a:



Jeden z nielicznych głosów rozsądku wśród zaślepionej tępą nienawiścią szczekającej swołoczy. Duże piwo.



A prawda jest taka, że dokumenty mówią coś zupełnie innego, tylko za tępi jesteście by naprostować swoją niedorozwiniętą wiedzę na ten temat. Żadnych argumentów zwolennicy czerwonych i jarka nie mają więc będą jeden i ten sam tekst powtarzać "cyrylicą byście pisali, cyrylicą byście pisali", "gdyby Jarek nie rozstrzeliwał Polaków to by Polski nie było" za PRL Polski właśnie nie było!

Nugla

2013-12-13, 21:48
Dymekx napisał/a:



A prawda jest taka, że dokumenty mówią coś zupełnie innego, tylko za tępi jesteście by naprostować swoją niedorozwiniętą wiedzę na ten temat.



Podczas II wojny światowej dokumenty "mówiły", że Anglia to nasz sojusznik, a przed wojną dokumenty "mówiły", że Francja nie pozwoli Hitlerowi zaatakować Polski

Du...........77

2013-12-13, 21:53
Dymekx napisał/a:



A prawda jest taka, że dokumenty mówią coś zupełnie innego, tylko za tępi jesteście by naprostować swoją niedorozwiniętą wiedzę na ten temat. Żadnych argumentów zwolennicy czerwonych i jarka nie mają więc będą jeden i ten sam tekst powtarzać "cyrylicą byście pisali, cyrylicą byście pisali", "gdyby Jarek nie rozstrzeliwał Polaków to by Polski nie było" za PRL Polski właśnie nie było!



Jakie k***a dokumenty?
Myślisz, że ruskie cokolwiek by udostępniły takiego?
Kraj, którego nikt i nic nie pobije w fałszowaniu takowych źródeł?
Poza tym, gdyby nawet jakieś były, to solidarnościowe łory już dawno się nimi zajęły. Trzeba by było uznać, że solidarność to zbrodnia i zamach stanu, gdyby się okazało, że to, co Jaruzelski mówi to prawda, nie?
Cała solidarność to była jedna wielka farsa, przejście z jednej władzy, do drugiej. Podzielili się nami jak tortem.

urteusz

2013-12-13, 22:05
Będąc u władzy Solidarnośc spaliła wszystkie obciążające ich dokumenty, to samo zrobili komuniści. Ludzie k***a ogarnijcie się. W aktach IPN zostały tylko pionki którzy nic nie znaczyli albo byli donosicielami. Bardziej wartościowych ludzi de facto nie ma w żadnych aktach bo byli na "ryj" rekrutowani.

Zresztą nawet jak są dokumenty po stronie rosyjskiej to czy wy myślicie, że oni cokolwiek udostępnią? Proszę was.


Dymekx: Ilu rozstrzelał? 100 osób zginęło z oficjalnych źródłem, może gdybac, że z nieoficjlanych pięc razy tyle. To i tak mało biorąc pod uwagę około 30/35 milionowy kraj.

[...]W 2012 roku w Polsce wydarzyło się 37046 wypadków drogowych w wyniku których śmierć poniosło 3571 osób a rannych zostało 45792 osoby[...] Dane z wiki.

Dziękuje dobranoc. :roll:

artiee

2013-12-13, 23:19
Żeby nie pedały w rurkach bez polotu to dałoby się to obejrzeć. W obecnej formie można spuścić to w kiblu, do Kamińskiego się umywają.

zonk

2013-12-13, 23:50
ticorr napisał/a:


Bo dzieci nie mają oczu i nie widziały co przeszli ich rodzice i z jakim gównem zostawił ich PRL. Weźcie się leczcie z tymi pseudo-starczymi mądrościami...


No co przeszli ? Ojciec pracę dostał, talon na nowy samochód, mieszkanie.

artiee

2013-12-14, 00:22
@up takie nowe internetowe hasło , "bo gimby to nie wiedzo". Wch*j prawdy w tym jest. Wszyscy pie**olicie na PRL, wtedy wszyscy mieli wszystko. Dzięki temu teraz my nie mamy nic. Socjal k***a socjal ! j***ny Korwin na prezydenta !

Maciush

2013-12-14, 01:20
Hrodgar napisał/a:

Oryginał lepszy i nie do pobicia:

[Youtube]http://www.youtube.com/watch?v=YZQpptwEceo[/Youtube]


Nie ma to jak sie odchamic odrobina sztuki ;D

ZOMOROMO

2013-12-14, 08:36
Cześć i chwała ludziom w mundurach.

oc...........an

2013-12-14, 17:16
Dymekx, ale że ja wspominam dawną potęgę Słowian to ty wiedz. Aż tak głupim to chyba nikt nie jest, żeby tego nie dostrzec :roll: . W czasach PRL Słowianie byli najpotężniejsi w historii, a Polska nigdy w historii nie miała takiego potencjału militarnego jak za PRL - w ramach "działań obronnych" byliśmy w stanie dojść do Paryża w 1970!
Mylące może być wykorzystanie godła Serbii, a nie Jugosławii, ale wykorzystałem Serbii, ponieważ prędzej piekło zamarznie niż uznam muzułmańską Bośnię, Czarnogórę czy na wpół muzułmańską Bułgarię narodem słowiańskim :P

Po drugie, nie zdjąłem korony, tylko umieściłem HISTORYCZNY herb RP z lat 1945-1989, więc nie rozumiem jakie prawo złamałem (może daj paragraf, który zabrania wykorzystywania historycznych wizerunków godła Polskiego?).

Odznaczenie lenina... masz na myśli Order Lenina I klasy? Oj niestety, już tego nie wypuszczają więc moja rodzina może czuć się bezpiecznie :->

Chcę sprzedać Polskę? No cóż, pudło. Niech rząd o tym decyduje, ja mam tak bardzo wyj***ne czy Polska jest rosyjska, unijna czy katolicka.

Ale nie mam wyj***ne na takie tematy, w których obraża się człowieka, który uratował kraj przed desantem wojsk radzieckich na Mokotowie...