18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Pozdrowienia dla Jaruzelskiego

Jajcarz • 2013-12-13, 11:28
Bluzg w wykonaniu osób urodzonych już po stanie wojennym. Jedyne co bym zmienił to jakąś lepszą laskę wziął, ale to moja prywatna, płytka uwaga z którą 90% sadoli się zgodzi.

ticorr

2013-12-13, 14:19
modoc napisał/a:

Niech na Allacha tak wjadą :)
To dopiero będą mieli zabawę.


Co ma stary piernik do Allacha?

Dymekx

2013-12-13, 14:34
Tak wielu czerwonych pod jednym tematem jeszcze nie widziałem. Jebie mnie, że ten czerwony cep jest stary i zniedołężniały, ZSRR było już trupem gówno by zrobiło i poczytać raporty bo głupota ma granice. Czerwony cwe* ogłosił stan wojenny by nie przyszli po niego smutni panowie, tak jak teraz Tusk zabiera nam kasę z OFE, nagada, że to w dobrych interesach a tak naprawdę podtrzymuje ZUS-owego trupa byleby nie za jego kadencji ogłoszono niewypłacalność. W imię jednego kochane czerwone lewaczki, w imię zachowania dobrze płatnego stołeczka. j***ć każdego kto był za PRL, nie urodziłem się w PRL ale mój dziatek tak i on dobrze wiedział jak było "zajebiście" w PRL. Pragnę jeszcze poinformować czerwonych lewusów, że i nie szczędzę słów krytyki wobec Stalina i Hitlera, ale nie urodziłem się w tamtych czasach tak jak wy, więc może przestaniemy obgadywać tych "biednych" zbrodniarzy bo martwy nie ma prawa głosu co? Wasze argumenty lewusy można o kant dupy rozbić, bielu by już Jarka zatłukło tylko szkoda marnować życia w więzieniu na tego starego cepa.

Jajcarz

2013-12-13, 15:06
Z tego co dzisiaj wszyscy specjaliści mówią, ZSRR by nie interweniowało, a porównywanie Afganistanu do Polski, uważam za co najmniej śmieszne. Swoją drogą akurat wtedy stosunki pomiędzy ZSRR, a USA nie były najlepsze i Amerykańce odgrażali się, że jeżeli Ruscy interweniują w Polsce to oni nie pozostaną dłużni :) . Kto wie czy gdyby wtedy Jaruzelski nie ogłosił stanu wojennego, to Polska od ZSRR mogłaby się odsunąć jeszcze szybciej.

Peter-Norivotset

2013-12-13, 15:10
Nie wiem co ludiz jara w tym... trzeba być j***nym prymitywem, ewenutalnie gimbusem, który to lajkuje, bo każdy tak robi.

St...........el

2013-12-13, 15:15
Zachowując się w ten sposób nikt się nie różni od tych czerwonych gnid. Tak jak mówiłem, komuchów można traktować poniżająco, ale nie oznacza do rzucania mięsem w tak prymitywny sposób. Może warto pokazać klasę i wartości... a no tak, internetowi napinacze, nawet nie wiecie co to :roll: bo póki co tylko powtarzacie hasła, które ktoś rzuci, a komunizmu to ch*ja nie obali.

Jajcarz

2013-12-13, 15:23
@grzechu5444
Nie wiem co masz z garem, ale jeżeli chcesz coś poddać konstruktywnej krytyce to daruj sobie używania słowa ''gimbus'', chyba że do szkoły tym dojeżdżasz.
@up
Ta, masz rację nie różnimy się niczym od czerwonych gnid, bo przecież też mordujemy i mamy później czyste ręce, ba nawet dostajemy miesięczną emeryturkę taką jak niektórzy roczną. Brak słów.

Yannkes

2013-12-13, 16:01
Wiecie co stan wojenny to faktycznie była lipa , nie było lekko ale gdyby nie został on wprowadzony to Ruscy by wparowali na nasze tereny uspokoić wielkie strajki związkowców, a przy okazji, jak to w ich mentalności - zaczeli by gwałcić i zabijać ludzi, dzięki którym większość z was drodzy sadole egzystencjonuje.... i niestety gimbaza tez..

Machol

2013-12-13, 16:10
Jeżeli narzekacie na Jaruzela, to rozumiem, że Okrągły Stół akceptujecie po całości? Przed tym też chciał was obronić.
Słyszę niejednokrotnie, że za komuny było lepiej, a potem z tych samych ust, że Jaruzelski jest (i tu wór tych bezsensownych bluzgów z wideo). Schizofrenia.

Jak ktoś chce powiesić Jaruzelskiego bo jest zbrodniarzem, to jest to do rozważenia - lecz tylko i wyłącznie z tą zgrają solidaruchów którym zachciało się wyjść spod stoczniowego żurawia i pobawić w politykę. Swoim debilizmem, nieogarnięciem politycznym, parciem na szkło zrobili więcej szkody niż Jaruzelski stanem wojennym. Za ich sprawą jest krzyk o procesowanie generała - prosta sprawa, odwrócenie uwagi od zgrai matołów, którzy wiedzieli jak kierować tłumem roboli a teraz wiedzą jak kierować tłumem młodych hipsterów którzy w dupie byli i gówno widzieli.

Ja się urodziłem w 1989 r. i ani myślę wydawać wyroku na generała. Historia osądza ludzi którzy już nie żyją, więc czekam.

ps. Na koniec, jak ktoś chce czytać dalej, podsunę wypowiedź pewnego emerytowanego górnika, którego poznałem będąc swego czasu w sanatorium: Ja do Solidarności? W życiu. Było paru klakierów i medialnych co ich ludzie słuchali bo mieli gadane. Obiecali dobrobyt i w ogóle to się ludzie na to chwycili. A jak pytałem a wiecie co to kapitalizm w ogóle? To nic nie mówili albo patrzyli jak na esbeka. Ja też się od nich odwróciłem. Widziałem co się święci, uznałem, że sobie poradzę, firmę otworzę jak nie tu to na zachodzie gdy granice otworzą - a oni będą czekać na mannę z nieba od swoich zbawicieli.
Nie wiem, czy tak nie pomyślał po wszystkim - ale trudno mu nie przyznać racji. A tak na marginesie - zauważyliście, że protestowali za komuny górnicy, hutnicy... czyli ci, którzy mieli NAJLEPIEJ w tym systemie? Deputaty węglowe i inne dodatki. Przemyślcie to, a dopiero potem plujcie. Na właściwych zbrodniarzy.
ps2. Nie, nie jestem lewicowcem ani nie miałem w rodzinie nikogo z UB ani SB.

urteusz

2013-12-13, 16:10
A pie**olicie smutki. Dobrze pisał Nugla. Gdyby nie Jaruzelski mielibyśmy na sobie oddziały Ruskich.
Ludzie ogarnijcie się i poczytajcie trochę. Co było u naszych południowych sąsiadów jak tam nasze wojska wjechały ile ludzi padło przecież do dzisiaj Czesi nas nie lubią za to, że ich odwiedziliśmy jak robili rewolty. A u nas myślicie, że co? Ruskie by ch*ja zrobili widząc, że kolejny kraj im wypływa przez palce u rąk i nic by nie zrobili? Gdyby wjechali to ch*j wie ile by dłużej lat trwało się ich pozbycie..

Moim zdaniem Jaruzelski zrobił dobrze, wybrał mniejsze zło dzięki czemu mniej ludzi zostało zabitych przez naszych niż gdyby to rosjanie robili. Od dziadków nasłuchałem się jak wyglądali ruscy podczas II WŚ i co robili z kobietami; gwały, morderstwa itp. Było jak było, historii się nie cofnie, ale k***a nie powtarzanie tego co wam wasi medialni guru z TVN mówią nie jest dobre, macie zdrowy rozsądek i nim powinniście się kierowac. Mój mi mówi, że wprowadzenie stanu wojennego było najlepszym z najgorszych możliwości.

Jajcarz, w takim razie gdyby teraz USA zagroziło, że jeśli Rosja nie da Ukrainie wejśc do UE to im coś zrobi. Albo podobna sytuacja mogła byc z Gruzją? Byliśmy zbyt cenni dla Ruskich żeby mogli nas wypuścic ..

oc...........an

2013-12-13, 16:12
Coroczny ból p*zdy polskich "patriotów" czas zacząć.

Dobrze wiemy, że Związek z pomocą NRD i Czechosłowacji rozpie**oliłby kraj w drobny mak, ale wy dalej będziecie twierdzić, że by nie interweniował bo wielki alpinista Paczkowski ignoruje większość faktów i twierdzi, że ZSRR pogodziłoby się z UTRATĄ STREFY BUFOROWEJ między NRD, Obwodem Kaliningradzkim i Czechosłowacją i jednocześnie OSTATNIEJ LINII OBRONY PRZED GRANICĄ ZSRR :roll:

Macie linka do artykułu (nie zawiera groźnego wirusa Watykańskiego):
http://www22.zippyshare.com/v/80501739/file.html


Tak nawiasem:

Cytat:

Zgodnie z treścią przepisu art. 135, ten, kto publicznie znieważa Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.



Pan prezydent Jaruzelski urzędował do 22 grudnia 1990, a komunizm upadł (wg Szczepkowskiej ) 4 czerwca 1989 roku :P

hopeless_frog

2013-12-13, 17:09
Ktory z tych bluzgajacych i plujacych zyl w '81. jesli nawet, to sral w pieluchy i tamte czasy zna z opowiadan takich bohaterow opozycji, jak Kaczynski, co go ubecja nawet internowac nie chciala bo zagrozenie stwazal tylko dla siebie i caly stan wojenny przesiedzial u mamy glaskajac kota po worze.
Do waszych zakutych pal nie dociera, ze gdyby ruscy weszli, to by wasi rodzice nie guma od zomowca dostali, ale kulka z kalacha. Na wlasne oczy widzialem, jak ruscy jechali pociagami w kierunku swoich baz, a mieli ich troche w Polsce. Dla was patriotyzm to nak***ianie pala w "lewaka", darcie mordy na pochodzie i prymitywne obrazanie czlowieka stojacego nad grobem. Walicie gruchy myslac jakby to bylo pieknie walczyc z czerwona zaraza z karabinem w reku, tyle ze dla kraju skonczylo by sie to tragicznie. Zachod by napletem nie kiwnal jakby ruscy ty jatke robili i gwalcili wasze matki.
Tepe ch*je jestescie w wiekszosci, i nigdy do waszych lbow nie dotrze prawda, ze patriiotyzm to ciezka praca, nauka, podatki, sprzatanie gowna za swoim psem i segregacja smieci.
General uratowal kraj przed ruskimi i tak mu sie odplacacie. Gdyby nie stan wojenny, to ofiar bylo by nie 93 a 93000.
A ta spedalona gimbaza ktora recytuje prostackie grafomanstwo, niech sie zabierze za nauke i za porzadna prace, a jak osiagnie cos znaczacego to niech mordy otwiera.

scrab

2013-12-13, 17:20
hemik01 napisał/a:



Skończ waść Pan pie**olić bzdury. Na II WŚ też nie egzystowałeś, ale zapewne znasz się najlepiej. Nie musiałem żyć w 1410 żeby wiedzieć kto dostał wpie**ol i za co. Również jak w 966 nie byłem naocznym świadkiem, lecz wiem. To się parówo nazywa historia, wiedza i pamięć o Polsce. Dobrze wiedzą ludzie, którzy się tutaj wypowiadają, że Jaruzel to dz**ka czerwona.



Parówo to sobie mów do swojego starego jak zapina cię w dupę ty pomiocie zarobaczonej k***y złajdaczonej przez pułk sowieckiego wojska.

kinko

2013-12-13, 17:25
oryginał w porządku, ale ta wersja ch*jowa na maxa po bandzie

xjan

2013-12-13, 17:43
A ciśnijcie ciśnijcie, Jaruzel był komuchem ale też dobrze zrobił bo teraz byśmy wcale po Polsku nie mówili.

bl...........bo

2013-12-13, 18:03
Nie lubicie Jaruzelskiego tylko dla tego, że wywodzi się z endencji.