18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kaskaderdx10

2013-12-20, 17:52
z tego wszystkiego okazuje sie że ja oraz większa część społeczeństwa to pedały które sie nie myją i nasze owłosione wory śmierdzą oraz skaczą po nich wszy
zajebioza, ide iskać swoją starą :-D

septiq

2013-12-20, 18:20
@wajnona jest tylko mini problem - Ty w zyciu ku*asa w buzi nie mialas to po co sie wypowiadasz? Jakby Twoj mezczyzna sie myl tepa strzalo i moze minimalnie przystrzygl wloski jesli mial za dlugie to bys sie dlawila pol nocy

ka...........ma

2013-12-20, 18:45
Kaskaderdx10 napisał/a:

po co golicie sobie jajka p*zdy?


Jak w końcu znajdziesz naiwną która będzie chciała ci opie**olić fasolę to zrozumiesz po co...

darkwoolf90

2013-12-20, 19:00
To wam rosną włosy a czubku fiuta, że wasze laski wyciagają je z pomiędzy zębów? U lasek to serio może przeszkadzać bo nic z buszu nie wystaje ale u faceta? Problem higieny nie leży w tym czy sie ktoś goli czy nie. Problem sie pojawia kiedy sie nie myjecie. Wtedy nic wam nie pomoże. Nawet golenie. Wiec skończcie pie**olic i wyjdzcie, drzwi macie po prawej. Dziekuje.

dmesg

2013-12-20, 19:11
Uprzejmie przypominam: lodzik to nie tylko ssanie pały, jajka nie chcą być reprezentacją Polski w piłce kopanej i też czasem chcą brać udział. I tutaj odzywa się fizyka - przy wygolonych jajkach większa jest powierzchnia styku z kobiecym językiem. Jak moja robi mi gałę, to zdecydowanie lepsze doznania są jak sobie jajka uprzednio ogolę. Sam też zresztą wolę jak sobie piczę ogoli, bo gładziej język się prześlizguje po okolicach intymnych.
Ale prawda jest taka: każdy ma to co lubi i ch*j INNYM DO TEGO.

Ko...........in

2013-12-20, 19:46
Tak sobie czytam te wasze komentarze, po 3 stronie mi się odechciało dalszego czytania... Takie mnie przemyślenia naszły. Jak facet ma włosy (na głowie) do ramion, to znaczy, że jest p*zdą, metalem, brudasem i wszystko co najgorsze... jak ten sam facet ma owłosione jajka (mówiąc że wcześniej nie golił, to tam musi być naprawdę nieźle), to znaczy że jest wielkim mężczyzną, bohaterem narodowym itd... Druga sprawa, jak ktoś goli jaja, to od razu wysuwacie (nie wszyscy) wnioski, że nie chce mu się myć, pewnie jest brudasem, woli wietrzyć jaja niż poczęstować je wodą. A gówno prawda, gole, myje codziennie, po prostu dbam o rodzinne klejnoty. Tyle...

PS.
Chciałem jeszcze dodać, że kobietą rosną też włosy na nogach czy pod pachami, to co mają ich nie golić tylko dlatego, że tak jest k***a uwarunkowane genetycznie ? A z resztą, ja do łóżka wam nie zaglądam i róbta se co chceta.

konowal

2013-12-20, 19:54
A po co sobie młokosy golicie jajka?
Tak samo wygolone na zero kobiety (a w tym wypadku chyba nie kobiety), można się poczuć jakbyś 11 latkę posuwał.

ka...........ma

2013-12-20, 21:08
konowal napisał/a:

A po co sobie młokosy golicie jajka?
Tak samo wygolone na zero kobiety (a w tym wypadku chyba nie kobiety), można się poczuć jakbyś 11 latkę posuwał.



"Wiek: 27 " :plzdie: Skad wiesz jak posuwa się 11 latkę?

wajnona

2013-12-20, 22:15
septiq napisał/a:

@wajnona jest tylko mini problem - Ty w zyciu ku*asa w buzi nie mialas to po co sie wypowiadasz? Jakby Twoj mezczyzna sie myl tepa strzalo i moze minimalnie przystrzygl wloski jesli mial za dlugie to bys sie dlawila pol nocy



A co, ku*asa jakiegoś ssałeś, że wiesz?

Robiłam to nieraz z nim pod prysznicem, gdzie się k***a nie da już być czystszym i jego włosy również mi przeszkadzały, to po pierwsze. Po drugie, ogolone jajca też potrafią śmierdzieć i nikt nie mówi, że nie, nikt również nie mówi że ci, co się tam golą przestają się automatycznie myć, niedojebie.

Jak mówię, że mi kurewskie włosy przeszkadzają, to mi k***a przeszkadzają i odbierają całkowicie apetyt na seks i mi nie wpieraj swoich bajeczek, że się z tym mylę, bo ja jestem tą ssącą stroną w tej kwestii (no chyba, że rzeczywiście jesteś jakimś cwe*uchem, sądząc po Twojej gejowskiej wypowiedzi...) Wątpię byś sam chciał lizać owłosionego bobra bez względu na to czy robiłbyś to zaraz po kąpieli czy nie.

Kobieta też lubi sobie popatrzeć na penisa w całej swej okazałości, podziwiać jego kształt, wielkość czy nawet kolor, tak samo jak mężczyzna mógłby bez końca oglądać nagie c*pki. No, ale może po prostu masz brzydkiego, krzywego ptaka, którego się wstydzisz i chowasz w gąszczu, żeby tylko kapturek wystawał...?

Sick_Stick

2013-12-20, 23:03
Życzę wam genetycy, żebyście trafili na taką laskę, która ma wasze przekonania o potrzebie nie golenia włosów.

Miłego lizanka 8-)

konowal

2013-12-23, 17:27
wajnona napisał/a:



A co, ku*asa jakiegoś ssałeś, że wiesz?

Robiłam to nieraz z nim pod prysznicem, gdzie się k***a nie da już być czystszym i jego włosy również mi przeszkadzały, to po pierwsze. Po drugie, ogolone jajca też potrafią śmierdzieć i nikt nie mówi, że nie, nikt również nie mówi że ci, co się tam golą przestają się automatycznie myć, niedojebie.

Jak mówię, że mi kurewskie włosy przeszkadzają, to mi k***a przeszkadzają i odbierają całkowicie apetyt na seks i mi nie wpieraj swoich bajeczek, że się z tym mylę, bo ja jestem tą ssącą stroną w tej kwestii (no chyba, że rzeczywiście jesteś jakimś cwe*uchem, sądząc po Twojej gejowskiej wypowiedzi...) Wątpię byś sam chciał lizać owłosionego bobra bez względu na to czy robiłbyś to zaraz po kąpieli czy nie.

Kobieta też lubi sobie popatrzeć na penisa w całej swej okazałości, podziwiać jego kształt, wielkość czy nawet kolor, tak samo jak mężczyzna mógłby bez końca oglądać nagie c*pki. No, ale może po prostu masz brzydkiego, krzywego ptaka, którego się wstydzisz i chowasz w gąszczu, żeby tylko kapturek wystawał...?



Na taką rozj***ną p*zdę jak twoja nikt nie chce patrzeć ;) I kogo obchodzą "potrzeby" samic?

wajnona

2013-12-24, 14:13
konowal napisał/a:



Na taką rozj***ną p*zdę jak twoja nikt nie chce patrzeć ;) I kogo obchodzą "potrzeby" samic?




Człowieczek z małym, brzydkim i samotnym penisem detected :jejeje: